[#31] Re: qt 4.7(0.1a): instalacja

@kjb, post #28

KJB, nie lubisz Workbencha1.3? Szok! Moze dlatego ze zaczynales od a1200

A w temacie to ważne ze softu coraz wiecej

[#32] Re: qt 4.7(0.1a): instalacja

@zxcvb8000, post #30

Masz racje. Teraz sa zupelnie inne czasy i historia OS3 i typowo amigowego oprogramowania juz sie nie powtorzy, poza paroma programami, choc tu i Page Stream czy Hollywod od dawna sa dostepne na inne platformy.
BTW IMAP obsluguje Simplemail i najnowsza wersja dziala poprawnie z Gmailem zarowno pod OS3 i OS4.

[#33] Re: qt 4.7(0.1a): instalacja

@radzik, post #32

Fakt, jakby policzyć PageStream/BME, Hollywood jako multuplatformowe,
to jest jeszcze gorzej.
No to wygląda na to że z użytkowego software tylko pod Amiga OS i klony (MOS/AROS),
używam tylko Workbench/Ambient/Wanderer oraz MUIBuilder.
[#34] Re: qt 4.7(0.1a): instalacja

@zxcvb8000, post #33

o ile kojarze to pagestream wystartowal na atari :)

[#35] Re: qt 4.7(0.1a): instalacja

@rzookol, post #34

Pewno masz rację.
Czyli to też nie jest czysto Amigowy program.
Znaczy opracowany na Amidze i dla Amigi.



Ostatnia modyfikacja: 16.01.2011 14:05:06
[#36] Re: qt 4.7(0.1a): instalacja

@zxcvb8000, post #35

Masz racje, soft /w miare swierzy/ na amisystemach w wiekszoszci wywodzi sie z innych platform. Ja jednak wole go odpalac na amisystemie z amigowymi rozwiazaniami a nie na boignuxie.

[#37] Re: qt 4.7(0.1a): instalacja

@fazior, post #36

A ja bym wolał żeby zespoły AOS4/MOS/AROS wywaliły wszystko poniżej MUI/Reaction i zastąpiły stare API linuxem.

Pasowało by mi coś takiego:

a) linux + MUI + Ambient
b) linux + MUI/Reaction + Workbench
c) linux + ZUNE + Ambient
[#38] Re: qt 4.7(0.1a): instalacja

@zxcvb8000, post #37

A potem w ramach cięcia kosztów księgowi wycieli by to co za plusami i został byś z ręką w linuxie czyli w przysłowiowym nocniku.


Pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem