kategoria:
[#31] Re: AMIGAONE X5000

@MUFA-amigaone-pl, post #24

ja od prawie 2 lat jestem dumnym używaczem AOS 4.1 w wersji na emulatoru. siedzi, pije i chrupki A przynajmniej dumnym maczem.
[#32] Re: AMIGAONE X5000

@snajper, post #31

Ok. Dopisałem nowe ksywki. Baza pomału dobija do setki.
[#33] Re: AMIGAONE X5000

@five, post #30

pierwszy cofa mi 4 razy zapłatę nie dowiedziałem się dlaczego, ale za to wykład o bezpieczeństwie kupowania w sieci szczególnie w ameryce bo kradną kasę usłyszałem


Takie procedury, to nie tylko w Irlandii, w Polsce również. Jak ja płaciłem za swoją X5000 to przelew odbiło dwa razy. W końcu musiałem osobiście się skontaktować z Eurobankiem i zweryfikować się że to ja i że na pewno chcę wysłać przelew. Dowiedziałem się tyle że ze względów bezpieczeństwa przy przelewach zagranicznych kartą kredytową (płaciłem via PayPal) od kwoty xxx euro, takie transfery są domyślnie blokowane.
[#34] Re: AMIGAONE X5000

@MUFA-amigaone-pl, post #32

Mnie też dopisz, AmigaOS 4.x FE Classic na WinUAE.
[#35] Re: AMIGAONE X5000

@waldiamiga, post #34

Ok, ale poczekam jeszcze ze dwa dni, na wypadek jeśli ktoś jeszcze się znajdzie, tak by co chwilę nie edytować posta.
[#36] Re: AMIGAONE X5000

@five, post #30

a co mnie to kosztował to moje (nie pisze o pieniądzach bo wiadomo że drogie)
bank i urząd celny


A mówiłem, żeby zamówić w Relecu?
[#37] Re: AMIGAONE X5000

@recedent, post #36

A co za różnica, cło i podatek przy zakupie ze Szwajcarii też trzeba w UE zapłacić.
[#38] Re: AMIGAONE X5000

@stachu100, post #37

Nie jestem pewien, ale kraje takie jak Norwegia czy Szwajcaria, które nie należą do UE, przyjeły dużo ustawodastwa UE oraz podpisały z Unią dużo umów, które znoszą bariery w handlu itd. więc to raczej nie to samo co USA.
[#39] Re: AMIGAONE X5000

@MUFA-amigaone-pl, post #38

Wiem ze w Szwajcari jak cos sie kupuje co zostalo wyprodukowane w UE (czyli wraca do nas niejako) to z odpowiednim papierkiem nie trzeba placic cla.
[#40] Re: AMIGAONE X5000

@Axi0maT, post #39

OMG, to takie przygody się ma przy zakupie tego super-sprzęta?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem