[#91] Re: Sakura Fast na PCMCIA - druga seria produkcyjna

@Axi0maT, post #89

Nie odwracaj kota ogonem. Moja wypowiedź #85 była bezpośrednią odpowiedzią na problem z zakupem pamięci pod klapkę. Na temat Sakury nie wypowiadałem się ... nie miałem. Z ACA1233 nie miałem problemów, wielu chwali też inne modele, w przeciwieństwie do tych ostatnich, gdzie nie znalazłem pozytywnych opinii, co nie wyklucza sytuacji, że głos zabierały jedynie osoby niezadowolone.

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2017 13:48:41 przez misiek2
[#92] Re: Sakura Fast na PCMCIA - druga seria produkcyjna

@Axi0maT, post #87

Sakura - miała być druga seria sakury, wiele osób czeka,
ale autor na razie nie zabiera w tej sprawie głosu.

Sama karta bardzo fajna, mam jedną sztukę z pierwszej
serii, szczególnie łatwość montażu i demontażu. Ma przełącznik
i może służyć również jako duża 4 megowa dyskietka, działa
wtedy jak pendrive.

Sakura kosztowała około 200zł, dziś aca kosztuje 519zł.

Sakura to przede wszystkim wygoda użytkowania, łatwość
montażu, kompatybilność z a600 i a1200.
[#93] Re: Sakura Fast na PCMCIA - druga seria produkcyjna

@ClarensMartin, post #92

Płytki już idą do PL. Składanie odbędzie się też w PL.
Cenowo będzie drożej niż 200 zł na pewno. Winowajcą są pamięci kosztujące ponad 25 USD / szt.
Na razie wersja testowa kilku sztuk. Jak będą działać prawidłowo to naturalnie idą do sprzedaży oraz ruszy machina zamówienia grupowego.

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2017 13:21:54 przez pong777
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem