kategoria: Stacje dyskietek
[#31] Re: Pomoc w naprawie lub przeróbce flopa

@andi34, post #30

Każda stacja od PC ma przycisk w innym miejscu niż stacja Amigowa. Rozwiązania tego problemu masz trzy:
1. Wypiłować otwór w obudowie Ami,
2. Wydrukować pasujący przycisk na drukarce 3D. Dla niektórych modeli stacji PC są w necie gotowe pliki do drukarki.
3. Dorobić samemu przycisk przy pomocy kleju i kawałków plastiku.
[#32] Re: Pomoc w naprawie lub przeróbce flopa

@Marcin74, post #31

Dzięki, zobaczę co mi wyjdzie mam jeszce dzisiaj mieć stare stacje od PC z lat 90 to może coś podejdzie
[#33] Re: Pomoc w naprawie lub przeróbce flopa

@andi34, post #32

Mam takie pytanie który to jest czujnik włożenia dyskietki czy to ten sam co rozpoznaje dysk HD czy jest jakiś inny we wnętrzu stacji?
Oprócz tego mam pytanie o kości U6A i U6B Płytę mam Rev. 1D4 i siedzą u mnie: U6A J9537
391773- 01, U6A J9539 391774-01 czy tak ma być? Czy można je zamienić miejscami i jak wygląda sprawa ich nagrania
[#34] Re: Pomoc w naprawie lub przeróbce flopa

@andi34, post #33

czujnik wlozenia dyskietki to ten ktory jest po drugiej stronie wzgledem czujnika hd/dd - i ktory nie wpada w dziurke od write protecta
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem