[#181] Re: [Amiga 600] Karta A630

@bzyq, post #178

pomocne duszki spoza forum piszą że możesz mieć niestety niefajną wersję płyty głównej... pod kątem rozbudowy o karty turbo...
jak możesz zrób zdjęcie Agnus-a (układ U2) - problemowy układ ma numer 390544-01.
możesz spróbować wyjąć rozszerzenie pamięci Chip i bez niego sprawdzić...
[#182] Re: [Amiga 600] Karta A630

@RokiS, post #181

Pierwsze co uruchom ATK i zrób test pamięci. Daj muszą przejść kilka razy i napisz jak poszło

Potestuje jutro. Narazie tylko sprawdziłem diagrom i sie uruchamia.

możesz zrób zdjęcie Agnus-a (układ U2) - problemowy układ ma numer 390544-01.
możesz spróbować wyjąć rozszerzenie pamięci Chip i bez niego sprawdzić...

Bez chip to samo. Agnus 318069-10, płyta A600 rev. 1.3

Prawdopodobnie skończy się na wysyłce do producenta na odpłatne sprawdzenie. Będzie najpewniej bo w okolicy Sosnowca nie mam nikogo z A600 aby to sprawdzic.
[#183] Re: [Amiga 600] Karta A630

@bzyq, post #178

elo, sprawdziłem :) Silk Worm też sieje glitchami, chyba że.... wyłączysz cache w boot-menu :)



co do Lotusa II też mi się nie uruchamiał... ale to wina crack intra była... pobrałem chyba wersję iii..


kick 1.3 po zmapowaniu mi nie działa, brak powitalnej dyskietki :(... muszę poszukać innych wersji albo jeszcze pobawić się z mumaprom-em :)
"hdd" u siebie nie odpinałem to nie wiem czy się ekran powitalny wyświetla
ps moja poprzednia karta była bardziej kompatybilna (ta z ec020), przy tej troszkę więcej zabawy będzie - ale na tym polega przyjemność amigowania :) i 030 się ogarnie :)
co by nie pisać każda karta ma swoje wady i zalety :)

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2023 22:22:39 przez RokiS
[#184] Re: [Amiga 600] Karta A630

@bzyq, post #178

Agnus na tej płycie z pierwszej rewizji ?
[#185] Re: [Amiga 600] Karta A630

@Architect1200, post #184

elo, sprawdziłem :)

Ooo zaraz sprawdze to wszystko



Agnus na tej płycie z pierwszej rewizji ?


No taka plyta i agnus. Amiga od pierwszego wlasciciela od nowosci. Raczej nic nie kombinowane.
[#186] Re: [Amiga 600] Karta A630

@RokiS, post #183

.
elo, sprawdziłem :) Silk Worm też sieje glitchami, chyba że.... wyłączysz cache w boot-menu :)

Mistrz. To działa :)
[#187] Re: [Amiga 600] Karta A630

@bzyq, post #186

no przy 030 przy grach uruchamianych z FDD, taki zabieg może być często potrzebny :)
[#188] Re: [Amiga 600] Karta A630

@bzyq, post #182

Służę pomocą w razie wątpliwości.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem