kategoria: Stacje dyskietek
[#1] Jaką wersje Gotek kupic?
Chce kupić Goteka do A500, na ali, bo u nas nie dość, że mało to i ceny wyższe, tylko zastanawiam się jaki model wybrać.
Rozrzut jest duży od SFR1M44-U100K za ok 50 zł do SFR1M44-FEL-DL za 140 zł.
Programator ma, więc z wgraniem FF powalczę.
[#2] Re: Jaką wersje Gotek kupic?

@neo2k, post #1

nie, nie są wyższe. Kupisz na naszym portalu w naprawdę dobrej niskiej cenie już zaprogramowany, a jak będziesz miał taki kaprys to i z pendrive. I żeby potem na forum nie było "dlaczemu mi to nie działa jak chce".
[#3] Re: Jaką wersje Gotek kupic?

@Stoopi, post #2

Polemizowałbym z kolegą, najtańszy, wprawdzie z HxC jest za 160, podczas gdy u chinola z programatorem mam za 60 zl...
Chyba, że nie umiem szukać.
[wyróżniony] [#4] Re: Jaką wersje Gotek kupic?

@neo2k, post #1

Różnią się:

- kolorem
- przyciskami/brakiem przycisków
- wyświetlaczem/brakiem wyświetlacza

w działaniu pod flash floppy różnic nie zauważyłem.

na stronie FF stoi, żeby kupować SFRxxxx

Tutaj masz rozpiskę

Programator nie jest potrzebny, wystarczy zrobić sobie kabelek z 2 przewodów usb.

Ja tylko polecam dokupić OLD + enkoder, też można kupić na ali (Lista przydatnych rzeczy do zakupu od majfrendów).

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2019 14:52:51 przez lopezpb
[wyróżniony] [#5] Re: Jaką wersje Gotek kupic?

@neo2k, post #3

Od 60 zł jest licytacja Goteka Flash Floppy soft 3.1, nowego już gotowego do pracy. Trzeba dobrze poszukać na znanym portalu aukcyjnym.

Wersja z buzzerem + potencjometrem + eject button + oled też jest na naszym portalu aukcyjnym.

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2019 14:49:03 przez pong777
[#6] Re: Jaką wersje Gotek kupic?

@pong777, post #5

Wszystko znalazłem, może uda mi się wylicytować w pl. Trochę gratów kupię na ali i działam.

Dzięki koledzy za informacje OK
[wyróżniony] [#7] Re: Jaką wersje Gotek kupic?

@neo2k, post #6

Na alliexpres są droższe goteki niż na Ebay
Skoro masz programator to kup sobie najtańszy jaki znajdziesz np tuGotek

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2019 16:42:28 przez Kulamario
[#8] Re: Jaką wersje Gotek kupic?

@neo2k, post #1

To moze Gotek z hxc.
Posiada już OSD overlay działający w PAL/SECAM/NTSC
Nie potrzebny jest juz OLED


Wszystko ładnie opisane na tej stronie
http://torlus.com/floppy/forum/viewtopic.php?p=20587#p20587
[#9] Re: Jaką wersje Gotek kupic?

@Norbert, post #8

yyy ale taki overlay steruje tylko jednym kanałem kolorów. Czyli nie będzie go widać na białym tle i jego piksele będą zmieniać kolory na innym tle niż czarnym. No ale zawsze coś, w sumie fajny bajer. Ciekawe kiedy flashfloppy sklonuje tę funkcjonalność ;)

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2019 10:14:42 przez teh_KaiN
[#10] Re: Jaką wersje Gotek kupic?

@teh_KaiN, post #9

Wygląda to tak.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem