[#241] Re: Amiga 2000 EATX - lista

@Cezarykl, post #240

Na oryginał tez się czaję, jakoś zimą poszła taka nietestowana w licytacji za trochę ponad tysiąc ale akurat byłem na wyjezdzie. Teraz to jak jest to 2-3 tysie a tyle nie dam :). Poza tym chce sobie polutować a mam 3 płyty od 500 do ewentualnego przeszczepu części.
[#242] Re: Amiga 2000 EATX - lista

@bfgmatik, post #241

Ja mam oryginalną A2000. Odpaliłem kilka razy i stwierdziłem że lepszym wyjściem jest poświęcenie 500 i zbudowanie wersji EATX. Oryginał jest duży, brzydki, głośny i jakoś nie chciałem go profanować PiStormem, a w składaku mi nie przeszkadza. W obudowie z szybą będzie prezentował się kozacko i zajmował mniej miejsca na biurku. Chodź nie jest łatwo obecnie znaleźć w dobrej cenie obudowę z szybą która płytę A2000 EATX pomieści.



Ostatnia aktualizacja: 18.09.2023 11:01:28 przez Sventevith
[#243] Re: Amiga 2000 EATX - lista

@bfgmatik, post #241

za trochę ponad tysiąc ale akurat byłem na wyjezdzie. Teraz to jak jest to 2-3 tysie a tyle nie dam :)

1700zł:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/komputer-amiga-2000-commodore-7j7
[#244] Re: Amiga 2000 EATX - lista

@Cezarykl, post #243

Wiem, wiem, bo śledzę OLX i Alledrogo w poszukiwaniu uszkodzonych sprzętów :).
Ale to jest licytacja poza tym 1700 zł to dla mnie za dużo biorąc miedzy innymi pod uwagę ile już przepuściłem na zabawy retro. Poza tym ja jednak chcę samą płytę bo powoli samochód nie wchodzi do garażu :).
[#245] Re: Amiga 2000 EATX - lista

@bfgmatik, post #244

czego szukasz płyty a2000 czy a500 bo moge wystawić
takie akurat na części to mam
[#246] Re: Amiga 2000 EATX - lista

@JacK_Swidnik, post #245

minął już prawie rok a ja nie mam ani płytki ani gotowej karty
na jakim jest to etapie?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem