[#61] Re: Pc Task Win3.11 Plipbox

@kempy, post #59

Gdzies istnieje, musialbys szukac po plytach z warezami z lat 1996-1999, bo Jim Drew chyba wyczyscil wszystkie wyszukiwarki. Wiec albo plyty CD, typu Bird CD, albo warezy z BBS-ow musialbys przejrzec, a dokladnie ich spisy.
Ostatnia wersja PCx do jest 3.0, tak twierdzi Jim Drew.

link
[#62] Re: Pc Task Win3.11 Plipbox

@waldiamiga, post #60

A nie lepie popróbować na SoftWindows pod emulowanym makiem?
[#63] Re: Pc Task Win3.11 Plipbox

@michal_zukowski, post #62

A nie lepie popróbować na SoftWindows pod emulowanym makiem?


To tylko tak kontrolnie, wolę używać port DOSBoxa z JIT Twojego autorstwa.
[#64] Re: Pc Task Win3.11 Plipbox

@waldiamiga, post #60

Właśnie sprawdziłem, to wersja 1.1

Zgadza się, zapomniałem o tym wspomnieć.
Przy czym jak ktoś napisał na EAB, to jest ostatnia pełna publicznie dostępna wersja (oferująca pełną funkcjonalność). Wizualnie opcje konfiguracyjne wyglądają identycznie jak 2.1 Demo, tylko w demie większość jest niedostępnych, a ten crackpatch nic z tym w moim przypadku nie robił (nawet nie usuwał limitu RAM i HDD).
Jeśli ktoś ma 2.1, które udało pozbawić tych ograniczeń, to poproszę

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2021 09:48:39 przez Jacques
[#65] Re: Pc Task Win3.11 Plipbox

@Jacques, post #64

Gdy uruchomiłem crackpatch, to było tam napisane że dotyczy wersji 1.1 a nie 2.1, więc trudno żeby zadziałało poprawnie.
[#66] Re: Pc Task Win3.11 Plipbox

@Norbert, post #65

Acha, no to lipa jeśli nie istnieje dla wersji 2.1, ja przynajmniej nie znalazłem.
Ale 1.1 na CD #50 Amiga Format jest z pełną licencją, więc w ogóle nie potrzebuje crackowania.

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2021 11:03:52 przez Jacques
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem