[#1] magi - poszukiwany, poszukiwana
Heja!

Poszukuję następujących magów w formie ADF/DMS/żywej dyskietki FDD :):

Strata Czasu #2, #3
Provocotor #3 (działający please)
Brain Degenerator #1, #2
Kebab #2


Jakby ktoś miał, to niech daje znać tu, albo na maila :)

CEL: Wpakowanie magów do FAT MAGNUS.

Pozdrawiam
MarX

[#2] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@MarX, post #1

Wyslalem Ci Kebaba nr 2. Sprawdz czy to to czego szukales.

O i BD nr 2 tez sie znalazl.

A tak jeszczeprzy okazji: na MACD2 sa zamieszczone takie ziny:

Ala_Ma_Kota (dir)
AleJaja (dir)
Barbapapa (dir)
Bigoz (dir)
BrainDegenerator (dir)
BTW (dir)
Bumerang (dir)
Coma (dir)
Dos (dir)
DziecielinaPala (dir)
Fastidium (dir)
FatAgnus (dir)
Gedan (dir)
GlosLamera (dir)
H...za (dir)
HotDog (dir)
HotNews (dir)
Imazine (dir)
Izviestia (dir)
Jestem (dir)
Karmelia (dir)
Kebab (dir)
Kraweznik (dir)
Legion (dir)
Necronomicon (dir)
NextLife (dir)
NiezTejBeczki (dir)
Obsession3 (dir)
OneMoreShit (dir)
Orgazm (dir)
PaperWhite (dir)
PmM2 (dir)
PoczytajMiMamo (dir)
PolandB (dir)
Prawda (dir)
Previews (dir)
Przypadkownik (dir)
Rzeznia (dir)
ShadowDiskNews (dir)
Silesia (dir)
Strata_Czasu (dir)
Strefa_Mroku (dir)
Swierszczyk (dir)
Telesor (dir)
Testament (dir)
Thing (dir)
Wstret (dir)
XMag (dir)
Zasmashka (dir)
Zielone_Brygady (dir)
ZigZag (dir)
ZigZagInfo (dir)


Jak bys jeszcze cos z tego potrzebowal to daj znac.



Ostatnia modyfikacja: 11.10.2010 14:39:16
[#3] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@MarX, post #1

Podsyłam Dla Ciebie Provocatora 3. Rzeczywiście jest problem z jego uruchamianiem ale udało mi się to pod classic wb. Musisz pokombinować. I najlepiej zrobić gotowego HDFa jak to kiedyś Ci pisałem.

[#4] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@exolon, post #3

Mam tą samą wersję Provocatora, niestety z ADF/DMS nie rusza. Na HDFy przyjdzie jeszcze czas. Mimo wszystko dzięki !

[#5] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@MarX, post #1

Kebaba #2 masz tutaj:

http://przemek.org/magi/adfs/kebab/

Pozdrawiam
[#6] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@pjk, post #5

Rano dodałem go do bazy :)

Pozdr.

[#7] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@MarX, post #6

Mysle ze fajnym pomyslem bylo by dodanie do strony takiej listy zinow oczekujacych na dodanie.
Bylo by wtedy wiadomo czy ktos juz podeslal dany numer.
[#8] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@Phibrizzo, post #7

Bardzo dobry pomysł.

[#9] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@Phibrizzo, post #7

Ciekawy pomysł, ale jednak lepiej by było gdyby na stronie była lista poszukiwanych magów, a nie tych które są i czekają na dodanie. To trochę wyostrzyloby zmysły poszukiwaczy "skarbów" ;). Pomyślę nad tym, dzieki!

[#10] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@MarX, post #9

Wysłałem Ci pierwszy, polski mag o zabarwienia hip-hopowym. Współtworzyłem kiedyś tą grupę jednakże nikt po za głównym założycielem nie słuchał hip-hopu więc projekt został porzucony i rozeszliśmy się po innych grupach ;)

[#11] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@Hypnotic, post #10

Ostatnio ostro jade przez amigowskie magi z lat scenowego prosperity. Z ogolnodostepnych w Sieci mam wiekszosc u siebie, nie moge sie jednak nigdzie doszukac kilku wydan wspominanego juz tutaj maga Brain Degenerator wydawanego przez GBS (potem Convex). Chodzi mianowicie o nr1 i nr5. Stad moj request. Jesli ktokolwiek dysponuje w/w to bardzo prosze o kontakt. Na forum lub na email (w profilu). FatMagnus'a przekopalem we wszystkich kierunkach.

Interesuje mnie takze jakas spora i w miare mozliwosci kompletna usystematyzowana kolekcja polskich magazynow dyskowych, jesli ktos zechcialby udostepnic. Poukladane kolekcje modow, packow, dem, grafik i innych scenowych produkcji made in Poland tez bardzo mnie interesuja (na DVD, lub CDR).

Zgromadzilem u siebie wiekszosc resource'ow, czyli plyt CD, downloadow i innych materialow i planuje sie za stworzenie takiego magazynu (na dodatek defaultowo dzialajacego spod AmigaOS, a jak!) zabrac w najblizszym wolnym czasie, ale rzecz naturalna nie chcialbym niepotrzebnie powielac czyjejs ciezkiej pracy (o ile taki kolekcjoner zechce sie podzielic ofx).

Moze przeczyta to jakis dawny spec od stuffu, swapper i okaze dobra wole... na co liczeOK


Ostatnia aktualizacja: 20.03.2012 00:24:11 przez mccnex
[#12] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@mccnex, post #11

Hej,

Wyslalem Ci na mejla liste magow do ktorej "teoretycznie" mam dostep.

Pomysl, aby zebrac i zgrac na plycie DVD wszystkie polskie magazyny dyskowe jest doskonaly.

Co do zina Brain Degenerator (1+5) to niestety nie wiem czy one jeszcze gdziekolwiek "wystepuja w przyrodzie".

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2012 09:51:53 przez slay
[#13] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@mccnex, post #11

Niestety, Brain Degeneratora #1 i #5 brakuje w Fat Magnus, dlatego jakby ktoś dysponował, to niech od razu prześle kopię na mojego maila - umieszczę w archiwum :)
[#14] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@slay, post #12

...Pomysl, aby zebrac i zgrac na plycie DVD wszystkie polskie magazyny dyskowe jest doskonaly...


No no:) I bic kase na Allegro, np 59.99PLN 1 x DVD Kup Teraz! za ultra-rarytas-kolekszyn

Zartuje ofx. Tak sobie pomyslalem, ze stuff jest wart skompletowania, a jak sie okazuje, niektore ziny moga juz byc na tamtym swiecie.... W kazdym razie temat otwarty - jak cos bede mial to napisze. Pozdrowki:)

Wracam do lektury Bigoz'a#11. Ave
[#15] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@mccnex, post #14

Podbijam temat.

W miedzyczasie cos nowego do kolekcji sie znalazlo. Lada chwila powinny trafic na stronke FM.
[#16] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@mccnex, post #15

Podbijam temat :)

Szukam magu Zig Zag nr 1 - działający. Wszystkie wersje jakie znalazłem na Sieci mają błędy.


Na FatMagnusie pękły niedawno dwie setki z magami. Zapraszamy do lektury! :)

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2012 01:32:01 przez mccnex
[#17] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@mccnex, post #16

No, trochę się pospieszyłem Trochę kombinacji z VirusZ i dyskietka naprawiona. Ta wersja co krąży w Sieci ma wiruska, wesołego i przez wszystkich kochanego wujka Saddama. Komplet ZigZaga już na FatMagnusie:

Zig-Zag1-8

Niemniej jednak zapraszam do współpracy. Stare dyskietki, archiwa, płytki CD mogą zawierać jeszcze wiele braków. Proszę o kontakt!

Pozdro!

---

Z ostatniej chwili:

Był ZigZag#00, co wynika z treści ZZ1 Kto ma?

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2012 02:17:36 przez mccnex
[#18] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@mccnex, post #17

wlasnie mialem napisac ze na zinie jest wirusik :)

poszukam tego #00


ps.
widze ze na stronie brakuje COMA#4
Chcesz :)

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2012 02:24:53 przez Norbert
[#19] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@Norbert, post #18

EDIT: zdublowany post!

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2012 04:02:55 przez mccnex
[#20] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@Norbert, post #18

Mam Coma#4, z tym, że nie udało mi się go do tej pory odpalić pod WinUAE. Amigi nie mam pod ręką do 21.11. Jeśli Twoja wersja się uruchamia, to bardzo proszę! :) Napisz na czym i ewentualnie dodaj config z WinUAE. Z góry dzięki!

moj email: mccnex(at)mccnex(kropa)ppa(kropa)pl albo marcin(at)mooneclipse(kropa)pl

Pozdro!
[#21] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@mccnex, post #17

Coś ten Zig-zag 1 nie działa. Pobrałem z Fat Magnusa. Możesz sprawdzić.
[#22] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@exolon, post #21

Coś ten Zig-zag 1 nie działa. Pobrałem z Fat Magnusa. Możesz sprawdzić.


pod EUAE działa super, dzisiaj go odpaliłem i napisałem krótki opis do Fat Magnus :)
[#23] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@MarX, post #22

Może obraz się źle wgrał. WinUAE obrazu dyskietki nie rozpoznaje. Ja skorzystałem z porady i naprawiłem sobie wersje z neta programem wirus Z. Ale dobrze żeby na Fat Magnusie leżała chodliwa wersja. Spróbuj ściągnąć i odpalić.

BTW. X-magazine nr. 6 to numer 5,5 (preview 6 ale ten nigdy nie wyszedł). No i propaganda to nie polski mag.

Udało mi się częściowo odzyskać z dyskietki Bigoz 6. Chodzi ale kilka artykułow nie chodzi. Zainteresowany?

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2012 15:40:16 przez exolon
[#24] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@exolon, post #23

no ja mam właśnie z Fatka ściąganą wersję :). Mccnex zamieścił, ja ściągnąłem, odpaliłem i śmiga
[#25] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@MarX, post #24

spróbuje inną przeglądarką ściągnąć
[#26] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@MarX, post #1

DO MarX

Witam .Posiadam i mogę udostępnić następujące magi PL :

-AMPpreview
- Chwila dla debila
-Cognomen ( 0 )
-FratctalVirusMag ( 1)
-Gorzka Dusza ( 1 i 3 )
-Głaz (3)
-GreenDay ( 2 )
-HighArt ( 1)
-Jestem (1)
-KMAC ( 1;2;3;4)
-LameZin ( 0;1;2)
-Legion ( 2;3;4;5;6)
-Obsesion (3)
-Orgazm ( 1;2)
-Przypadkownik (1;2;3)
-RaveWorld (1)
-Satania (1)
-Sopel (1)
-Strefa mroku (4)
-Szpryca (1)
-Testament (1;2)
-TheDeep (1)
-Wstręt (2)
-Zosia (1;2;3)
-Prevews ( Różnych magazynów )

To chyba wszystkie jakie znalazłem w swojej kolekcji, a nie ma ich w Fat Magnusie Na pewno coś się wybierze . Trzeba je przeglądnąć i opracować .
Archiwa różne ( Zip ; Lha ;Dms ) . Wszystkie magi uruchomiłem na win UAE w różnych konfiguracjach emulowanej Amigi . W nawiasach podano numery wydań ( nie ilość ) magów ,jeżeli takowe występują .Jeżeli jesteś zainteresowany odpisz w temacie .
[#27] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@Spayro5, post #26

No, no! Ładna paczuszka się szykuje! OK Poszedł priv do Ciebie w tej sprawie
[#28] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@mccnex, post #27

Wysłałem.
[#29] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@Spayro5, post #28

Spoko! Już odpalam pierwsze magi na Amiśce 1200 :) Spory update Fat Magnusa się szykuje :)
[#30] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@mccnex, post #29

Do tej pory odpaliłem i poczytałem:

AMP
Chwila dla debila
Cognomen
FractalVirusMag
GorzkaDusza
Lamezin

Wszystko ładnie poszło, aczkolwiek Lamezin #0 miał checksum error i któryś tam rysunek się nie otworzył z paczuszki "A1200T". To nie wpływa oczywiście na możliwość poczytania, bo mag jest w w formacie Amigaguide.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem