[#1] Co pokazać na AMidze pecetowcowi.
Jutro wieczorm wpada do nie kumpel ze swoja laską. Chcą zobaczyć co potrafi Amiga. Konfig to A1200 apollo 030/40mhz 16 fast AGA.


Pomyślałem, że pokaże im Cos co do tej pory robi wrażenie na ludziach. Gierce cool grafika miodzio.


Pinbal ilusion
Super Stardust.

Jaką gierkę mu można jeszcze pokazać która zrobi na nim wrażenie(graficzne)


Kumpel koniecznie chce zobaczyć dema. No i prośba do was.. Jakie dema? Skąd je ściągnąć? Możecie podać jakieś tytuły które zrobią wrażenie na kolesiu, który nie ma pojęcia amigowego o amidze?


Ja w domu mam tylko nexus7 ładne no ale w fotel nie wbija.





Benedykt Dziubałtowski

[#2] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Demo: State of the Art

Koniecznie z głosem.

[#3] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Najlepiej jakbys wlaczyl jakas gre na dwie osoby na jednym ekranie. To jest co jest na pc juz praktycznie niespotykane (nie liczac gier sportowych typu fifa). Proponuje posadzic towrzystwo przed kompem, dac joye w lape i wlaczyc jakas wciagajaca gre. Jak zaczna miedzy soba rywalizowac to ich nie odciagniesz;)

[#4] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@Lorak, post #3

Enigmę (i powiedzieć im z jakiego roku to demo pochodzi) i oczywiście Desert Dream (i też im powiedzieć). Przygotuj szufelkę, żeby mieli jak pozbierać swoje szczęki :D

[#5] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Pinball Illusions? A Slam Tilt nie lepiej? No i musi być Deluxe Galaga obowiązkowo, to się większości podoba. Z dem, to może Smokebomb grupy Ozone, jakiś slideshow Lazura, jakieś dema Artwork, intra Scoopex, intra Explodera/Push, koniecznie demo Arte/Sanity.

[#6] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Benedykt Dziubałtowski napisał(a):

> Jutro wieczorm wpada do nie kumpel ze swoja laską. Chcą
> zobaczyć co potrafi Amiga.

Biorąc pod uwagę konfig, to za wiele nie potrafi, żeby dzisiaj szokować.

> Pomyślałem, że pokaże im Cos co do tej pory robi wrażenie na
> ludziach. Gierce cool grafika miodzio.

Nie wiem jakie gierce chcesz pokazać, żeby zaskoczyć, ale retro gry popularnością cieszą się w zasadzie tylko wśród ludzi, którzy się na nich wychowali. Próba dotarcia nimi do kogoś kto pierwszy raz na oczy je widzi, to raczej kaskaderski wyczyn.

> Jaką gierkę mu można jeszcze pokazać która zrobi na nim
> wrażenie(graficzne)

Wrażenie graficzne? Gra na AGA? Na kimś kto gry zna z pecetów zapewne?

> Kumpel koniecznie chce zobaczyć dema. No i prośba do was..
> Jakie dema? Skąd je ściągnąć? Możecie podać jakieś tytuły które
> zrobią wrażenie na kolesiu, który nie ma pojęcia amigowego o
> amidze?

Na tym konfigu najlepsze dema pewnie biednie będą chodzić.

[#7] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@grain, post #5

Racja. Pomyliłem to z slim tilt. Chodziło mi właśnie o te grę.


Benedykt Dziubałtowski

[#8] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@GumBoy, post #6

Wiesz. pokazując im jakaś produkcje mówiąc, ze ciągnie to 14mhz lub nieco więcej. Oraz parę mb ramu. dodając jeszcze ze ta gra pracuje w 256 kolorach. Jeśli ktoś ma pojecie o wydajności sprzętu to to zrobi na nim wrażenie.


Poza tym on a przynajmniej kumpel zdaje sobie sprawę z obecnej sytuacji Amigi oraz mniej więcej orientuje się w jej parametrach technicznych. Chodzi o to aby pokazać mu co się z tego sprzętu da wycisnąć.



Benedykt Dziubałtowski

[#9] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@Benedykt Dziubałtowski, post #8

To czym chcesz ich w końcu zaszokować? Grafiką, czy wydajnością 030?

I na nikim kto się nie wychował na starym sprzęcie to raczej (podkreślam to słowo) wrażenia nie zrobi. Ja nie siedziałem na Spectrum na przykład nigdy, i jak mi ktoś coś teraz na nim pokaże, co maksymalnie go wykorzystuje, to wątpię, żeby to na mnie wrażenie zrobiło. W czasach jego świetności może i owszem.

Poza tym on a przynajmniej kumpel zdaje sobie sprawę z obecnej sytuacji Amigi oraz mniej więcej orientuje się w jej parametrach technicznych. Chodzi o to aby pokazać mu co się z tego sprzętu da wycisnąć.

Obecna sytuacja Amigi to AmigaONE. A1200 z 030 to sytuacja Amigi sprzed ponad 10 lat.

PS. 40MHz, to jest prawie trzy razy tyle co 14MHz, a nie "nieco więcej".

[#10] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@GumBoy, post #9

Jakis straszny pesymizm bije z twojej wypowiedzi. Gdyby wszyscy mysleli ze liczy sie tylko "najnowsza" grafika, "najnowszy" sprzet i "najnowszy" trend to pewnie wiekszosc nowomodnych wynalazkow z komorkami na czele wlacznie byla by pozbawiona gier w zupelnosci. Dlaczego? Bo pewnie wszyscy by twierdzili ze robienie 3D na malutki ekranik mija sie z celem a kolorowe gry platformowe 2D to sie robilo 15 lat temu i teraz nikt w to nie bedzie juz gral. Przypadek z pierwszej reki PSP, pomimo wspanialych osiagow technicznych konsole ciagnie kilka lepszych tytulow 2D (z Locosroko na czele) ktore spokojnie mogly by sie ukazac 15 lat temu na Amidze z niewielkim rozszezeniem. Patrzac na komorki to "best selery" to glownie proste, kolorowe casuale, a nie Quakei, RTSy, cRPGi itp.

Co do moich znajomych zwykle slysze od nich pokazujac im stare gierki "chej, fajne, jeszcze tego nie widzialem...", albo "a ja myslalem ze to nowe jest". Moc gier amigowych to glownie swierze i proste pomysly.

Co do gier amigowych do oblukania polecam:
Jetstrike: Jak juz ktos rozgryzie jak startowac i ladaowac to bedzie w siudmym niebie, zawsze pozostaje opcja Aerolipics.
Minskies Furrbals: Piekna grafika, sliczna muzyka, rewelacyjny gamepaly skopiowany z Puyopuyo, na 2 osoby rewelka.
Slamtilt? Mnie i tak bardziej podoba sie Illusion: Rewelacyjna muzyka, wciagajaca gra, pewfekt grafa.
Banshie: Rewelacja, kazdy kto kiedys byl chlopcem marzyl zeby przeniesc shoterkowy automat do domu.
Quick/Superfrog: Rewelacja pod wzgledem grafy muzyki i funu z prostego skakania po planszach/
Super skidmarks: Gralem nawet na 6 osob na jednym ekranie, masakra i beczka miodu.
Cannon fodder, Gulp, Universe, Humans1/2/3, Tower assault, Diggers, Arcade pool, Fighting spirit, Shadow fighter, Another world, Flashback, Onescapee, Payback, Furry of the furries, Kid chaos, Out to lunch i wiele wiele innych...

Co do demek to raczej pokazywal bym te z pieknymi wypixelowanymi obrazkami niz te z efektami 3D. Reczna sztuka robila i zawsze bedzie robic wrazenie wieksze niz pop******ki liczone przez procesor.

[#11] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@Koyot1222, post #10

Już to przerabialiśmy. Retro rulez itp.

Tylko najczęściej dla tych, którzy się na nim wychowali. Nostalgia robi swoje (a czasami szkodzi nawet). Tyle w tym temacie ode mnie.

[#12] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@GumBoy, post #11

Tylko najczęściej dla tych, którzy się na nim wychowali.
oj nie tylko, nie tylko, znam wiele dzieciakow ktore aktualnie tluka np w Mario na Nesie i chodza z kieszonkowym odtwarzaczem kasetowym do szkoly. Nowosc to nie wszystko, okazuje sie ze retro jest coraz bardziej "trendy". Z tad coraz czestsze konkursy robienia czegos "retro" np na nowych masznach, zainteresowanie emulacja itp.

Nostalgia robi swoje (a czasami szkodzi nawet).
Chyba ze ktos ma jakies smutne wspomnienia z jakiegos okresu.

[#13] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@Koyot1222, post #12

Ok. Dyskusja z Gumboyem została zakończona(według niego).


Co do tego c o pisałem. Pokażę im na pewno slim tilta ze względu na świetną grafikę oraz super stardusta czy jak sie to piszę. ewentualnie zagramy we 5 w dyna blaster(zrobiłem sobie wczoraj adapter na 4 porty joya :)) Brat ze swoja laską się pewnie chętnie przyłączą do zabawy. przeglądam aktualnie dema bo tu amiga ma co pokazać.




Benedykt Dziubałtowski

[#14] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@GumBoy, post #9

GumBoy napisał(a):

> To czym chcesz ich w końcu zaszokować? Grafiką, czy wydajnością
> 030?
>
> I na nikim kto się nie wychował na starym sprzęcie to raczej
> (podkreślam to słowo) wrażenia nie zrobi.

I dobrze, że piszesz "raczej". Mam kumpla, zatwardziałego blaszakowca. Kiedyś ot tak pokazałem mu Enigmę. Nie ruszyło go to (początkowo). Opad szczęki nastąpił, gdy się dowiedział, że to demko pochodzi z 1991 roku (pokazywałem mu je chyba w 1999). Także różnie bywa. I fajnie jest zobaczyć wywalone gały :)

[#15] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@Koyot1222, post #12

Koyot1222 napisał(a):

> oj nie tylko, nie tylko,

Nie napisałem, że tylko przecież.

> Chyba ze ktos ma jakies smutne wspomnienia z jakiegos okresu.

Albo nostalgia wypacza jego obiektywizm. Za smutnymi wspomnieniami nostalgia z definicji nie stoi.



Ostatnia modyfikacja: 14.02.2009 13:41:14
[#16] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@OSH, post #14

OSH napisał(a):

> I dobrze, że piszesz "raczej".

W pełni świadomie.

> Także różnie bywa.

Dokładnie.

> I fajnie jest zobaczyć wywalone gały :)

Np. jak kolega widzi Twoją dziewczynę po raz pierwszy? ;)

[#17] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@GumBoy, post #15

Albo nostalgia wypacza jego obiektywizm.
No, kazda pliszka swoj ogonek chwali, gdyby tak gdybac do konca to nikt nigdy nie byl obiektywny, bo kazdy patrzy na swiat swoimi oczami i poprzez pryzmat swoich wlasnych doswiadczen. A rozum i tak wybiorczo akceptuje wszystkie wspomnienia.
Mysle ze potrzeba wiecej zyciowego optymizmu niz suchego, przedmiotowego podejscia do jakiejs sprawy.

[#18] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@Koyot1222, post #17

Hmm. Wymijająca odpowiedź. Miłe wspomnienia to niekoniecznie nostalgia. Nostalgia to silne uczucie, to nie zwykłe miłe wspomnienia, a silne zawsze mają wpływ na obiektywizm. Zwykłe miłe wspomnienia niekoniecznie muszą obiektywizm wypaczać.

Ale widzę, że Ty chyba nie wiesz co to nostalgia, skoro ją ze smutnymi wspomnieniami próbujesz łączyć. A optymizm wiąże się z przyszłością, więc poniekąd nie ma znaczenia przy ocenie retro gier.

W 90% przypadków dzisiejszemu graczowi, który w Lotusa nie grał nigdy, ta gra się nie będzie specjalnie podobać. Casualowi, czy komuś, kto spędził na tym kawałek swojej młodości owszem, z tym, że w tym drugim przypadku znaczny wpływ na to będzie miała nostalgia właśnie, niż sama jakość gry. Ja bym dzisiaj Mario, czy Contry palcem nie tknął, jakby nie to, że dobrze mi się kojarzą.

[#19] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@GumBoy, post #18

[b]W 90% przypadków dzisiejszemu graczowi, który w Lotusa nie grał nigdy, ta gra się nie będzie specjalnie podobać.[/b]
Nie tak do konca, tak dlugo jak na rynku beda maszynki o roznej mocy tak dlugo wyscigi typu "Lotus" beda eksploatowane w roznej formie. Staruszek ze stajni Gremlin to nadal niedoscigniony wzor dla wiekszosci tytulow pojawiajacych sie na nowych maszynkach. Powiem Ci ze ten tytul ma ogromna moc, moja zonka choc nie cierpi grac w jakiekolwiek gry uwazajac je za strate czasu, grala lotusy wszystkie :D

Ale widzę, że Ty chyba nie wiesz co to nostalgia, skoro ją ze smutnymi wspomnieniami próbujesz łączyć.

Nie wiem z jakiej wikipedii korzystasz, ale nostalgia doprowadza czasem ludzi na te druga strone. Wnioskujac, uchachali sie na smierc? Chyba nie do konca.

optymizm wiąże się z przyszłością,
optymizm laczy sie z przeszloscia, przyszloscia a przedewszystkim z terazniejszoscia.



Ostatnia modyfikacja: 14.02.2009 14:51:20
[#20] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@Koyot1222, post #19

Koyot1222 napisał(a):

> Nie tak do konca, tak dlugo jak na rynku beda maszynki o roznej
> mocy tak dlugo wyscigi typu "Lotus" beda eksploatowane w roznej
> formie.

Ja tu o konkretnej grze, a Ty o tematyce nurtach w wyścigach. I jak my się mamy dogadać?

> Staruszek ze stajni Gremlin to nadal niedoscigniony
> wzor dla wiekszosci tytulow pojawiajacych sie na nowych
> maszynkach.

Ciekawe.

> Powiem Ci ze ten tytul ma ogromna moc, moja zonka
> choc nie cierpi grac w jakiekolwiek gry uwazajac je za strate
> czasu, grala lotusy wszystkie :D

Idealny przykład na definicję casuala. Wspominałem o nich w poprzednim poście i tylko potwierdzasz to co ja już napisałem.


>
> Ale widzę, że Ty chyba nie wiesz co to nostalgia, skoro ją ze
> smutnymi wspomnieniami próbujesz łączyć.

> Nie wiem z jakiej wikipedii korzystasz, ale nostalgia
> doprowadza czasem ludzi na te druga strone.

Oczywiście. Można się zastrzelić z tęsknoty (którą właśnie jest nostalgia), wpaść w nałogi lub złe towarzystwo itp. Jednak nie zmienia to faktu, że tęskni się za miłymi rzeczami, a nie smutnymi wspomnieniami.

> Wnioskujac, uchachali sie na smierc? Chyba nie do konca.

Nie. Z tęsknoty za czymś miłym się pochlastali. Bo chyba nie za czymś smutnym?

> optymizm wiąże się z przyszłością,
> optymizm laczy sie z przeszloscia, przyszloscia a
> przedewszystkim z terazniejszoscia.

No popatrz się. A ja myślałem, że optymizm to pozytywne postrzeganie przyszłości i wiara w pozytywny rozwój wydarzeń. Nie rozumiem jakie znaczenia ma optymizm przy ocenie retro gry. Chyba mylisz optymizm z pozytywnym nastawieniem.

[#21] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Pokaż mu koniecznie Lotusa (2 lub 3) - niesamowite wrażenie (i ten głos mówiący checkpoint), Pinball Fantasies bądź Illusions (muzyka + grafika zniewalająca), Superfroga (muzyka + grafika). Możesz też Alien Breed 3D II (będzie chodzić na Twoim sprzęcie), Genetic Species, Napalm (grafika + dźwięki oszałamiające), Ruff 'n' Tumble (ta grafika ^^), Benefactora (muzyka + grafika + grywalność). Możesz też pokazać Cannon Fodder, Worms DC, SWOS, Double Agent (super grywalność i atrakcyjna grafika i gra w kilka osób) itp. The Lost Vikings, Lemmings 2: The Tribes, Shadow of the Beast, Flashback też jest warte uwagi. Jeszcze Desert Strike, Jungle Strike, Zeewolf (o helikopterach). Dodatkowo jeśli masz OS3.5 lub OS3.9 upiększ blat i ikonki i pokaż mu to (uruchom kilka programów).
Z dem polecam: Desert Dream, Arte, State of the Art, Hardwired i demka Scoopex.

Jutro napisz jak na to zareagował. :D



Ostatnia modyfikacja: 14.02.2009 16:01:16
[#22] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@GumBoy, post #20

Ja tu o konkretnej grze, a Ty o tematyce nurtach w wyścigach.
Jesli chodzi o ten konkretny tytul to wydaje mi sie ma sie nadal niezle. Pomimo braku reklamy jest ciagle znany od lat, inspiruje i nadal bawi. Pokaz mi tytul np z playstation 2 np z przed 5 lat ktory nadal ludzie wspominaja z rozewniem w glosie.

Ciekawe.
Ciekawe jesli chodzi o ww staruszka, mierne jesli chodzi o nowe gry ktore poza rozwinieta grafika oferuja niewiele wiecej.

Nie. Z tęsknoty za czymś miłym się pochlastali. Bo chyba nie za czymś smutnym? Z tego powodu szczesliwi tez nie umierali...

A ja myślałem, że optymizm to pozytywne postrzeganie przyszłości i wiara w pozytywny rozwój wydarzeń Optymizm to postawa, a nie cecha. Bedac nastawionym optymistycznie patrzysz na dobre cechy swiata ktory cie otacza, otaczal i bedzie otaczal. Nie wazne czy dzis/jutro zlamiesz noge a szef wyleje cie z pracy. Nie musi byc pieknie jutro zebys patrzyl na wszystko optymistycznie.
Pozytywizm, to juz inna bajka.

Nie rozumiem jakie znaczenia ma optymizm przy ocenie retro gry. np przy takim podejsciu: "Give it a chance!"



Ostatnia modyfikacja: 14.02.2009 15:56:34
[#23] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@Koyot1222, post #22

Koyot1222 napisał(a):

> Jesli chodzi o ten konkretny tytul to wydaje mi sie ma sie
> nadal niezle. Pomimo braku reklamy jest ciagle znany od lat,

Wśród ludzi, którzy znali go w czasach świetności. Doom tez jest znany wśród tych którzy w niego grali, podobnie Cannon Fodder i podobnie będzie za 10 lat z np. Fallout 3, czy co tam teraz na topie jest.

> Pokaz mi tytul np z playstation 2 np z
> przed 5 lat ktory nadal ludzie wspominaja z rozewniem w
> glosie.

Silent Hill 2, Final Fantasy 10, GTA: San Adreas, obydwa MGS, PES5, PES3, God of War za 10 lat będą ludzie pamiętać, Burnout 3, Killzone...

Ludzie którzy w te gry grali w ich (czasach) będą je jeszcze dłuuugo wspominać.

> Ciekawe.
> Ciekawe jesli chodzi o ww staruszka, mierne jesli chodzi o nowe
> gry ktore poza rozwinieta grafika oferuja niewiele wiecej.

Chyba nie grasz po prostu w nowe gry. Już to gdzieś słyszałem ("bo nowe gry to tylko grafika..."). Ciekaw jestem czy np. takiego Burnout Paradise widziałeś i czy uważasz że on tez jest totalnie niegrywalny, kawał chłamu i tylko popis graficzny.

> A ja myślałem, że optymizm to pozytywne postrzeganie
> przyszłości i wiara w pozytywny rozwój wydarzeń

> Optymizm to postawa, a nie cecha.

Wskaż mi proszę, gdzie napisałem że to cecha. Proszę.

> Pozytywizm, to juz inna bajka.

Pozytywizm to taki nurt filozoficzny. W Polsce popularny w latach 1863–1890. Nie ma nic wspólnego z pozytywnym nastawieniem, lub jego brakiem.

> Nie rozumiem jakie znaczenia ma optymizm przy ocenie
> retro gry.
np przy takim podejsciu: "Give it a chance!"

"Give it a chance", to raczej to samego zagrania w grę zachęca, a nie do pozytywnego (lub negatywnego) jej oceniania.

[#24] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@Minniat, post #21

Minniat napisał(a):

> Pokaż mu koniecznie Lotusa (2 lub 3) - niesamowite
> wrażenie (i ten głos mówiący checkpoint),

Zwłaszcza na pecetowcu. Już widzę szczękopad gościa, jak usłyszy lektora mówiącego checkpoint w grze.

> Strike[/b], Zeewolf (o helikopterach). Dodatkowo jeśli
> masz OS3.5 lub OS3.9 upiększ blat i ikonki i pokaż mu to

Wow. Windows wymięka. Gość się nie pozbiera normalnie.

[#25] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@GumBoy, post #24

Mówię o całokształcie Lotusa. Ta gra ma niesamowite pierwsze wrażenie. Co do Windowsa, to jego ikonki są mniej atrakcyjne i nudne. Ja kupiłem OS3.5 i zrobiło to dla mnie duże wrażenie.

[#26] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@Minniat, post #25

Minniat napisał(a):

> Mówię o całokształcie Lotusa. Ta gra ma niesamowite pierwsze
> wrażenie.

Zwłaszcza dla pecetowca dzisiaj. Nie pozbiera się z zaskoczenia.

> Co do Windowsa, to jego ikonki są mniej atrakcyjne

To kwestia gustu akurat. A te ikonki na AGA to z nóg zwalają. Zwłaszcza wyświetlane w agowej rozdzielczości. Już widzę ten szok gościa, który zobaczy, że w systemie operacyjnym można mieć tło i ikonki kolorowe. I to wszystko zobaczy aż w 256 kolorach. O ile Benedykt odważy się aż tyle włączyć, co by zmulicy nie złapać.

> i nudne.

Co to znaczy "nudna ikonka"?

[#27] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Dema:

Relic
Tint
Starstruck
Enigma
Desert Dream
Rise/TRSI
Mute12
Mortality
Nexus7
Synthesis

Intra

Gush
Gift
Dolphin's Dream
Electricity
Incision
Push

Gry:

Slam Tilt
Super Stardust
Stardust

[#28] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@mailman, post #27

@GumBoy

Nudna ikonka to znaczy posiadająca monotonny motyw graficzny. Mimo tych 256 kolorów ikony OS3.5 są ładniejsze (kwestia gustu).
Niech Benedykt pokaże Lotusa i niech powie jutro czy wywarło na jego koledze jakieś wrażenie (grałem w wiele nowoczesnych wyścigówek i wracając do Lotusa nadal widzę w nim atrakcyjną grę o dużej grywalności).

@mailman

Pinball Illusions jest według mnie znacznie lepszy od Slam Tilta, głównie ze względu na to, że jestem fanem talentu Olofa Gustafssona :)



Ostatnia modyfikacja: 14.02.2009 17:36:38
[#29] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@Minniat, post #28

Minniat napisał(a):

> Nudna ikonka to znaczy posiadająca monotonny motyw graficzny.

Jaki to jest monotonny? Dwa kwadraty i kółko? Tekstura? Ikony z OS3.9 wyświetlane w rozdzielczości AGA (zapewne nieproporcjonalnej, co by interlace uniknąć) mają powalić te z Windowsa?



Ostatnia modyfikacja: 14.02.2009 17:37:58
[#30] Re: Co pokazać na AMidze pecetowcowi.

@GumBoy, post #29

Już napisałem, że to kwestia gustu. Widziałeś ikony OS3.5? Edytor ikon OS3.5? Interlace w dzisiejszych czasach?



Ostatnia modyfikacja: 14.02.2009 17:40:19
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem