[#121] Re: WinUAE 2.8.2 Beta 9 - obsługa PPC

@lysyzastary, post #120

6 lat temu kupiłem sobie pierwszego lapka i już po paru dniach stwierdziłem że nigdy więcej stacjonarnego. :) Po prostu wygoda, a i mieszkam w rejonie gdzie często prąd się wyłącza, to na stacjonarnym chyba by mnie cholera wzięła. No chyba że teraz w stacjonarnych montują baterie co by na min godzinę stykneły jak prąd zniknie.

Dużych wymagań nie mam, ot filmy i przeglądarka. Gry mnie interesują tylko na PSX. A Task Menager nigdy mi nie pokazał bym zajmował więcej niż 1,2 GB pamięci z 2óch zainstalowanych. :)

A tego ile coś żre prądu to zwykle ludzie nie wiedzą jak ani czym sprawdzić. Więc nic to dziwnego że przepłacają za prąd, bo tam nie jak w rachunku za tel ile z czym gadali tylko cała chata jest w jednym numerku. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem