[#1] Angry Video Game Nerd
Co o nim sądzicie

[#2] Re: Angry Video Game Nerd

@QkiZ, post #1

Żeś wykopał...

Tu masz wątek na 151 postów na jego temat na PPA.
[#3] Re: Angry Video Game Nerd

@recedent, post #2

Nie wszyscy mieli okazję się wypowiedzieć. A zatem w odpowiedzi na post numer 1, osobiście go uwielbiam. Postać Nerda (w życiu James jest zupełnie inny i trzeba potrafić definitywnie to rozgraniczyć) nareszcie bez ogródek nazywa właściwe rzeczy po imieniu, co nadaje mu niesamowitej autentyczności w zalewie podobnych internetowych entertainerów. Początkowo trochę przeszkadzał mi fekalny humor, ale z czasem (jestem już po bardzo wielu maratonach całej jego twórczości i właśnie przymierzam się do kolejnego) przyzwyczaiłem się. Teksty większości odcinków potrafię mówić z pamięci razem z nim, a mimo tego nigdy nie czuję się znudzony i zawsze bawię się tak samo dobrze jak za pierwszym razem. I zapewne jeszcze niejeden raz będę sobie urządzał takie maratony - po to właśnie poświęciłem pod koniec zeszłego roku ponad miesiąc czasu na wygrzebanie z czeluści internetów wszystkich odcinków w ich oryginalnych, nieedytowanych (głównie z powodu praw autorskich) pierwszych edycjach. Podlałem to sosem rozmaitych bonusów i na dzień dzisiejszy cała kolekcja liczy sobie 492 filmy rozbite na 7 płyt DVD. Jakieś 3 tygodnie oglądania non-stop.

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2021 02:05:10 przez cpt. Misumaru Tenchi
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem