[#31] Re: Amiga vs Atari ST - planowana książka

@amikoksu, post #30

Zapomniałem o tym kaczym. Parę lat temu w coś kliknąłem i sie zainstalował wraz z paskiem stale zasłaniającym kawałek strony, i wszelkie przeszukiwania przejmował. Strasznie mnie wpieniał i nie chciał sie odinstalować.

A jeszcze są chińskie oraz te do darkwebu. Nie pamiętam nazw.

A cenzura to raczej wina dostawcy internetu oraz prawa unijnego która na nich wymaga by domyślnie bezpieczne filtry były włączone, średnio bystry dorosły nie umie ich wyłączyć, albo nie chce podawać przy tym osobistych danych, a tak trzeba, np nr konta w banku.
Ale z filtrem czy bez goliznę da sie znaleźć, choć popularne stronki blokuje. ;)

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2023 11:41:45 przez ZbyniuR
[#32] Re: Amiga vs Atari ST - planowana książka

@ZbyniuR, post #31

Dostawcy internetu na pewno nie. Rozkminiłem kiedyś, że to google cenzuruje. W podpowiedziach też. Mniejsza o to.
Parę lat temu duckduckgo nie miał zbyt celnych wyników wyszukiwań, a obecnie czasem google przewyższa.

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2023 12:20:28 przez amikoksu
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem