[#31] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@kmilota, post #30

jeszcze nie he he he.
[#32] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@SzaryWilk, post #29

zabrze

Z Rybnika i okolic jest bardzo malo PKSow (a doszlismy do tego, ze tutaj jest nas najwiecej), w takim razie trzeba by bylo dojechac do Gliwic i pozniej tramwajem do Zabrza. Czyli jak juz, to impreza musialaby odbyc sie gdzies po srodku, czyli w Gliwicach...

Hmmm, a moze sie "nawalimy" i cala banda wpadniemy na GGUA?

A tak powaznie, to fajnie byloby zrobic cos w Rybniku, Zorach lub Wodzislawiu Sl. :)
[#33] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@SzaryWilk, post #1

Ja się zgłaszam jako pół-aktywny, bo większość dnia przesypiam i nie mogę korzystać z dóbr technologii :) Tak na marginesie jestem z Żor (takie miasto koło Rybnika ;) ).

Jeszcze co do #32 - również popieram party w Żorach, albo Rybniku, albo po prostu zabalujemy w 52 ;)

Pozdrawiam
[#34] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Andrzej Drozd, post #32

No tez jestem za tym zeby imprezka byla gdzies w poblizu naszych okolic, bo chyba taka inicjatywa byla na poczatku, zeby zorganizowac cos w okolicach Rybnika, badz w samym Rybniku.

@offca a ty to w ogole non-stop spisz, jak sie wkurze to amige do mnie przeniesiemy

[#35] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Banderas, post #34

Popieram :)))))))




Benedykt

[#36] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Banderas, post #34

Ja też popieram.

[#37] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Olek, post #36

Wszyscy będziemy siebie popierać i nic ztego nie wyniknie..... Panowie jakieś konkrety proszę.



Benedykt

[#38] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Benedykt Dziubałtowski, post #37

no wlasnie, tak myslalem, ze jak by mialo sie to odbyc w zorach, to mozna na piwko sobie wyskoczyc w dwa miejsca, no moze trzy
-ostroga (spieprzylo sie tam ostanio, ale od biewdy jest)
-tarot (fajnie, ale piwo drogie, przynajmniej w ostrodze jest tansze)
-mega libacja w plenerze (tanmio i przyjemnie)

no chyba zeby zorganizowac cos takiego bardziej amigowatego (czyt. piwo i amiga, a nie same piwo) to ja zabradzo nie wiem jak sie do tego zabrac.

[#39] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Banderas, post #38

Co do Tarota: piwo w granicach 4-5, czyli aż tak drogo nie jest. Jeśli robić coś tak jak to Bandi napisał "bardziej amigowego" to myślę, że możemy tam popytać co i jak. Telebim tam mają, stoliki co prawda nieco małe, ale od biedy pare Amig można zmieścić;)
Druga propozycja to zrobić meeting w jakiejś kafejce internetowej. U nas w Żorach mamy jedną zaprzyjaźnioną i można załatwić wieczór i nockę.

Co Wy na te propozycje? No i oczywiście trzeba by było jakiś termin ustalić..
Czekamy na odpowiedzi i ewentualne inne propozycje (szczególnie osób doświadczonych w organizowaniu tego typu parties:)

PS: zapomniałem: he he he



Ostatnia modyfikacja: 03.03.08 20:45
[#40] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Banderas, post #38

Oki powiedzmy ,że żory ja wiem gdzie jest salon dywyta :D i dworzec pks w żorach.. termin?? prosze tylko nie proponować tylko dać jakiś. Andrzej Drozd by się ze mną mógł załapać.



Benedykt

[#41] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Benedykt Dziubałtowski, post #40

poprosze o konkrety i jak tam dojechac?.
[#42] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@SzaryWilk, post #41

Tak bez mapy...to w Zabrzu wsiadlbym w tramwaj do Gliwic (mam nadzieje ze masz miesieczny), z Gliwic dojechal bym do Rybnika (autobusow jest jak "mrowkow" i najrzadziej kursuja co 40 min - koszt okolo 6zl), w Rybniku spotkal bys nas i pojechalibysmy razem numerem 52 do Żor (koszt 3zl).

Albo zobacz lepiej czy nie masz jakiegos bezposredniego polaczenia do Żor, poniewaz wyjdzie taniej.
[#43] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Andrzej Drozd, post #42

No to panowie KIEDY??? Niedziela 16 marca??



Benedykt

[#44] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Benedykt Dziubałtowski, post #40

ja mysle ze jakos w łikend za 2tyg (przynajmniej tak mi pasuje), wydaje mi sie ze sobota, albo nd to bedzie dobry wybor, a spotkac sie mozemy na pks w Żorach bo ja i Offca mieszkamy blisko pks. Napisze dokladniej jak sie ugadam jeszcze z Offca no i z Wami oczywiscie.

[#45] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@SzaryWilk, post #41

Obadaj jakie masz polaczenie z Żorami, powiedz nam o ktorej mniej wiecej bys byl na pks, a tam to sie juz spotkamy.

[#46] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Benedykt Dziubałtowski, post #43

No to przyjmujemy tą niedzielę 16 marca :) Wiadomo, niektórzy pracują także w soboty, a niedziela to chyba najbardziej neutralny dzień (rano do kościoła a potem wolne:) ). To z Banderasem jeszcze spróbujemy załatwić jakiś lokal - jeśli się zgadzacie to robimy zrzutę na zarezerwowanie kafejki (do biedronki wystarczy wtedy zejść po schodach i zaopatrzyć się w napoje chłodzące).
No i tak przy okazji to kto byłby chętny w ogóle na to spotkanie? Robimy listę obecności:
-ja (Offca)
-Banderas
-Benedykt Dziubałtowski
-Andrzej Drozd
-SzaryWilk

ktoś jeszcze się pisze?
[#47] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@offca, post #46

Na którą godzinę??

Czy miejsce zbiórki pasuje wam salon DYWYTA ten obok pks(tam jest parking). Ja podjadę autem więc mogę zabrać osoby z Rybnika i podwieźć.


Co do osób jadących z Rybnika proponuję aby spotkać się przy salonie hrleya dawivdsona. Łatwo trafić nawet dla osób które Rybnika nie znają w ogóle. Autobus linii 45,48,47,46,52 i chyba 28



Benedykt

@madman ty mieszkasz blisko będziesz też?



Ostatnia modyfikacja: 06.03.08 14:58
[#48] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Benedykt Dziubałtowski, post #47

Na 99% ja też będę, w końcu fajny podwóz mam. No chyba że będzie ładna pogoda, to na rowerze podskoczę (trzeba trenować przed wyjazdem...)
[#49] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@offca, post #46

te offca, ale to ja juz nie wiem, czy spotykamy tak sie? czy robimy jakas impreze amigowa? druga sprawa mi bardziej pasuje niedziela 23.03.08, no ale jak nie da rady to od biedy moze byc i 16. Zreszta zaraz przyjde do ciebie i sie to ugada.

@Benedykt
moze byc i DYWYTA nam to wszystko jedno, wazne ze w okolicach centrum.

[#50] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Banderas, post #49

Moze narazie tak, przy napojach chlodzacych, a nastepnym razem moznaby zabrac ze soba Amigi. Jezeli drugim razem Benedykt chcialby podjechac po sprzet, to wzialbym wtedy swoja Amige. Aktualnie siedzi w niej OS3 i MOS...a za jakis czas bedzie AOS4 (news o Efunzine). Mysle ze nie wszyscy widzieli MOSa, a tym bardziej AOS4 :)
[#51] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Andrzej Drozd, post #42

Co do PKSu... Normalny bilet Gliwice-Rybnik to 6.80 zł, ale w sobotę/niedzielę jest ich naprawdę malutko. Już lepiej pojechać chyba pociągiem.
W Rybniku w KM bilet kupuje się u kierowcy, chyba że za minimum 8 zł kupisz kartę elektroniczną z doładowaniem, ale na 1 raz to nie ma sensu, tym bardziej że system kasowania jest nieco bardziej skomplikowany niż zwykłego biletu, a oszczędzić można max 90 groszy na bilecie normalnym w jedną stronę.
[#52] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Andrzej Drozd, post #50

no tez myslalem ze tak bedzie najlepiej jak narazie, to co do lokalu z napjamim chlodzacymi to juz z Offca sie ugadam, a co do daty to ktorego szesnastego czy dwudziestego trzeciego? co do mosa i aosa4 to nigdy nie widzialem w akcji, szczegolnie ze zaden z tych systemow nie chodzi na 030

[#53] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Banderas, post #52

Mnie jest wszystko jedno w ktora niedziele, poniewaz w kazda mam proby (a koncertow aktualnie nie ma w planach) i bede musial wczesniej powiedziec ze mnie nie bedzie na probie. Wybor nalezy do Was :)
[#54] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Andrzej Drozd, post #53

no to ja jestem za dwudziestsymtrzecim bo wtedy mam wolne, ale od biedy moge sobie zalatwic wolne szesnastego. Czekam na reszte i wtedy ustalimy godzine

[#55] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Banderas, post #54

23 to tak odrobinę wielkanoc jest... :)
[#56] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@madman15, post #55

o cholera, nie pomyslalem, dobra to niech juz bedzie ten szesnasty, cos wymysle.

[#57] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Banderas, post #56

Godzina?? Może tak po obiedzie?? Np 14:00. No chyba ,że faktycznie będzie impreza w plenerze to udam się na polowanie.Może zapolujemy na wilki ;D??



Benedykt

[#58] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Benedykt Dziubałtowski, post #57

hmm, moze cos kolo 15-16? a co do formy imprezy to zadecydujemy wszyscy razem na miejscu

teraz to bedzie wydazenie, juz widzlaem kury biegajace po parku, czy zmije kolo pks, nawet strusia w barze jedzacego pety:P ale wilka z piwem jeszcze nigdy



Ostatnia modyfikacja: 07.03.08 15:14
[#59] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Banderas, post #58

Panowie Szlachta. My tu gadu gadu a dziewczyny Trzeźwe.


Pora DOKŁADNIE ustalic listę obecności oraz dokładna godzinę. skoro nie 14 to może 15?



Benedykt

[#60] Re: Lista aktywnych amigowcow z Slaska.

@Benedykt Dziubałtowski, post #59

a wiec dobra, ludzie piszacy sie na te spotkanie niech sie odezwa, spotkamy sie wszyscy pod DYWYTA, w niedziele o godzinie 15
tylko jak sie rozpoznamy?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem