[#1] SACP #10
Może w ramach dywersyfikacji sprzętu wziąłby ktoś i podziałał na Amidze CDTV albo A500 ? Jeszcze nie było ani jednego egzemplarza CDTV na SACP do tej pory (oprócz mojej nowozakupionej na którejś tam edycji, ale to się nie liczy :D ). Tylko jak już ktoś weźmie Amigę CDTV lub 500 to niech się na niej bawi do końca imprezy (granie, demka , programy, itp.). Fajny klimacior byłby, a poza tym przy tym sprzęcie naprawdę można miło spędzać czas ;) . Pamiętajcie o listwach zasilających dla swoich zestawów, co by prądu nikomu nie zabrakło :D .

Co do mojej A1200 tower (walka z mediatorem na SACP 9), postawiłem system od początku i dalej ikonki część 4 kolorowa część 64 kolorowa. Instalka z oryginalnych dyskietek Workbench 3.1, na co później przyszedł oryginalny OS3.9 :/ .

Tym razem chcę się pobawić i nie marudzić swoimi problemami innym, więc wezmę moją kochaną Plusicę :D oraz nowe urządzenie peryferyjne :D .

Pozdrawiam i do zobaczenia na SACP 10 !

Azzorek

P.S.

Tym razem pogramy w Mortal Kombat II, więc trenujcie panowie (i Panie? ) ;)



Ostatnia modyfikacja: 22.03.2011 23:42:40



Ostatnia modyfikacja: 22.03.2011 23:43:10



Ostatnia modyfikacja: 22.03.2011 23:43:34



Ostatnia modyfikacja: 22.03.2011 23:44:06
[#2] Re: SACP #10

@Azzorek, post #1

Będzie CD32 i parę gierek do wyboru. To na pewno.

[#3] Re: SACP #10

@Azzorek, post #1

Nie strasz, nie strasz - ja jestem READY

[#4] Re: SACP #10

@Azzorek, post #1

Witam!
Z wielką chęcią zaplanuje przyjazd na jubileuszową imprezę. Co prawda mam bardzo blisko, jednak zawsze coś na drodze stawało, aby przyłączyć się do zabawy.

@Azzorek

Czy mógłbyś mi podać najprostrzy dojazd do MDK powiedzmy z Bytomia lub Chorzowa? Dziękuję z góry! :D

EDIT

Chyba z Chorzowa będzie najłatwiej. Jakimś autobusem dostane się na Powstańców a stamtąd do MDK już raczej dojdę "z buta". :)



Ostatnia modyfikacja: 23.03.2011 09:06:45
[#5] Re: SACP #10

@Lokaty, post #4

Proponuję dojazd z Chorzowa - więcej możliwości. Z ul. Powstańców Śl. w Siem-cach jest gdzieś ze 600 metrów, może mniej (od ronda z ulicą 1-go Maja).

Tu jest mapka dla ułatwienia.

Dojazd


Pozdrawiam

Azzorek

[#6] Re: SACP #10

@Azzorek, post #5

Dzięki wielkie za informacje! :D

[#7] Re: SACP #10

@Azzorek, post #1

Trenujcie, trenujcie, a potem i tak trzeba dać Ci wygrać, żebyś nie zbanował na kolejną imprezę.

Pograć zawsze miło, niezależnie od układów.

[#8] Re: SACP #10

@Lokaty, post #4

@Lokaty
Jeśli chcesz to mogę Cię zabrać z Chorzowa , ja jadę samochodem z kumplem z Rudy Śląskiej, to jeśli chcesz to zabierzemy Cię po drodze
[#9] Re: SACP #10

@vegeta, post #8

@vegeta
Byłoby mi bardzo miło. Pytanie tylko, czy znajdzie się jeszcze jedno wolne miejsce, ponieważ prawdopodobnie udam się na zlot z kumplem?

[#10] Re: SACP #10

@Lokaty, post #9

Nas jest dwóch więc teoretycznie mamy 3 miejsca wolne ;) , no i do bagażnika sprzęt też się zmiesci

ps. napisz do mnie parę dni wcześniej na gg lub w tym wątku to się konkretnie ugadamy co do czasu i miejsca ;)
[#11] Re: SACP #10

@vegeta, post #10

Vegeta, czy mógłbyś mi napisać w okolicach jakich godzin będziecie chcieli się wybrać na miejsce spotkania (ew jak długo zostaniecie - chciałbym wszystko z moim kumplem Tomkiem ustawić od A do Z, żeby ew. sobie zaplanować dojazd/odjazd komunikacją miejską)?

[#12] Re: SACP #10

@Lokaty, post #11

Spotkanie zaczyna się o 9.00 więc myślę że ok godz. 10.00 będziemy się zbierać lub będziemy chcieć być na miejscu ( kwestia dogadania ,jesteśmy elastyczni ;)), a wracać będziemy ok godz. 19-20 tak myślę chyba że się imprezka rozwinie ;)
[#13] Re: SACP #10

@Azzorek, post #1

Będę się wybierał z Bytomia. W razie czego mam wolne miejsca, gdyby ktoś był chętny

[#14] Re: SACP #10

@Azzorek, post #1

Pięknie Panowie! :)
Wstępnie się piszę, ale zobaczymy jeszcze jak się moja/nasza sytuacja rozwinie. Zgłoszę się do Was na parę dni przed imprezą. OK

[#15] Re: SACP #10

@Azzorek, post #1

Czy będzie ktoś na spotkaniu z nagrywarką CD/DVD? mogę przytargać ze sobą amigowe czasopisma w wersji elektronicznej (*.pdf / *.djvu ) Amigowiec, Amiga Magazyn, oraz inne - Bajtek, Secret Service, Top Secret, ŚGK, Gambler... etc... Gdyby ktoś był zainteresowany, to można urządzić copy party

[#16] Re: SACP #10

@newguru, post #15

Ja bym był zainteresowany tym ŚBK i TC . Jestem z Piekar więc się dogadamy bez nagrywarki na spotkaniu.

[#17] Re: SACP #10

@newguru, post #15

Ja mam CD-RW. Jestem chetny na kopie.

[#18] Re: SACP #10

@Azzorek, post #1

Czy dalo by sie zalatwic rzutnik?



Ostatnia modyfikacja: 27.03.2011 23:41:06
[#19] Re: SACP #10

@pekdar, post #17

właśnie "zważyłem" katalog z czasopismami: 22,2 GB - wskazana nagrywajka DVD, ja przynajmniej będę to nagrywał na płytki DVD i takowe zabiorę na SACP.



Ostatnia modyfikacja: 28.03.2011 08:44:24
[#20] Re: SACP #10

@newguru, post #19

@newguru

Cześć Grzesiek! Nie wiem, czy odebrałeś mojego maila więc odpisze tu. Z kumplem zabieramy się z Tarnowskich Gór, czyli mamy dość blisko. :)

@all

Jeżeli będzie sprzęt pod który można podpiąć nagrywarkę DVD to mogę zabrać ze sobą. Tylko dajcie mi znać kilka dni przed imprezą, żebym nie zapomniał.



Ostatnia modyfikacja: 28.03.2011 10:00:56
[#21] Re: SACP #10

@pekdar, post #17

Heja Pekdar !!!
Wybierasz się na party .... może przybiorę się z Tobą ? :)
OK

[#22] Re: SACP #10

@Lokaty, post #20

Nie, nic nie dostałem na maila. W razie czego zostaw wiadomość na GG

[#23] Re: SACP #10

@newguru, post #19

hmmm.... no to pozostaje LAN + FTPd bo inaczej u mnie nie da rady. Widze ze nadchodzi czas aby w koncu dolozyc DVDRW do mojej Ami.

[#24] Re: SACP #10

@biax, post #21

Wybieram na 99%, oczywiscie mozesz sie przybrac, zawsze to taniej wyjdzie ;)

[#25] Re: SACP #10

@Azzorek, post #1

ehm... Panowie mam prośbę, do tych którzy pomagali mi przy samochodzie załadować Ami. Potrzebuje namiar na gościa, który robi takie fajne futerały drewniane... rozmawialiśmy o tym. Gdzieś zapodziałem dane kontaktowe a chciałbym zapodać facetowi zlecenie na wykonanie takowego dla mojej Ami. Może zdąży z wykonanie jeszcze na SACP 10.



Ostatnia modyfikacja: 28.03.2011 21:04:36
[#26] Re: SACP #10

@pekdar, post #24

He, kurna jaki termin spotkania ? .... nie zauważyłem daty ... :)

[#27] Re: SACP #10

@pekdar, post #23

no chyba że ktoś weźmie również jakiego blaszaka pod postacią lapka...

[#28] Re: SACP #10

@pekdar, post #24

Cześć Darku,mam pytanie mieszkam niedaleko Żywca w Sopotni tej z wodospadem,czy dasz radę jeszcze mnie dokoptować?

[#29] Re: SACP #10

@Grisza, post #28

O szykuje się nieźle ludu, czy ta salka wystarczy?
Co do lapka z dvd to mogę zabrać.
Po za tym na ostatnim spotkaniu ktoś chciał MYSTa?.
[#30] Re: SACP #10

@newguru, post #27

Ja też będę miał lapka jakby co.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem