[#31] Re: SACP #10

@biax, post #26

Kalendarz na głównej stronie PPA.
[#32] Re: SACP #10

@newguru, post #15

Ja jestem śmiertelnie zainteresowany tymi PDF-ami :D . Koniecznie weź je na SACP 10 ;) .

Co do salki spokojnie :D .
Będzie cała wolna ta obok, więc placu wystarczy dla wszystkich ;) .

P.S.

Na jubileuszowe, dziesiąte wydanie SACP, tak jak obiecałem przyszykowałem coś specjalnego z mojej strony. Chciałbym wszystkim zgromadzonym przedstawić kilka utworów muzycznych z gier Amigowych zrobionych całkowicie w mojej aranżacji. Nie trzymałem się ściśle pierwowzorów, komponowałem tak jak mi podpowiadała Amigowa dusza :), ale klimat jest w pełni zachowany, a czasami jest w mojej opinii nawet lepszy (Flashback). Wszystkie kawałki są/będą zrobione na komputerze Apple (program Logic), a każda sekwencja jest grana przeze mnie z keyboardu przy wykorzystaniu wirtualnych syntezatorów. Miałem w planach zabrać ze sobą klawisz aby wam zagrać na żywo ale stwierdziłem, że branie tego kolosa na 10 minut zabawy trochę mija się z celem, poza tym nie wiem czy do samochodu by mi się zmieścił :D . Tak czy siak wszystko przygotuję na płycie CD-Audio, więc sobie tego posłuchamy (kto będzie chciał). Jak się wam spodoba, będę robił następne. Zaletą moich aranżacji jest m.in. korzystanie z pięknych barw syntezatorowych (Korg M1, Wavestation, Roland, Yamaha itp.), oraz brak ograniczenia do czterech kanałów.


Pozdrawiam

Azzorek



Ostatnia modyfikacja: 29.03.2011 23:19:26



Ostatnia modyfikacja: 29.03.2011 23:20:36



Ostatnia modyfikacja: 29.03.2011 23:41:34



Ostatnia modyfikacja: 29.03.2011 23:42:10



Ostatnia modyfikacja: 29.03.2011 23:43:31
[#33] Re: SACP #10

@Azzorek, post #32

a właśnie... a propos flashbacka - nie wiem czy wiecie, ale wyszła płyta CD samego Raphaela Gesqua, z odświeżoną wersją jego 2 utworów do gry. Muza zrywa kask z głowy i rwie włosy z klaty

http://binarybonsai.com/2005/02/09/the-lost-flashback-soundtrack/

Na party mogę też zabrać nowe aranżacje starej muzy z C64 i Amigi - będzie tego z 5-6 płyt DVD, mp3 ofcorz.



Ostatnia modyfikacja: 29.03.2011 23:58:07
[#34] Re: SACP #10

@newguru, post #33

A to od jakiegoś czasu na youtube jest. Mnie osobiście nie przypadło do gustu, wolę klimat oryginału - wolny kawałek, mroczny, tajemniczy (utwór z ekranu tytułowego). Tutaj przerobione jest to na akcję i stąd moje dąsy, no ale to jest subiektywna opinia :P . Moja wersja Flashbacka będzie klimatem taka jak Amigowa wersja.

Chciałbym zaprezentować kawałki z (niektóre pozycje mogą się zmienić jeszcze):

Lotus III (numer po intrze początkowym),
Lotus III (jeden z kawałków z radia)
Flashback (numer z ekranu tytułowego),
Another World - muzyka z intra,
Syndicate - muzyka z intra,
Shadow of the Beast III (jeden z kawałków, chyba z trzeciego aktu),

... w planach dużo więcej.

Jak wam się nie spodoba i tak będę robił, ale dla najbliższych (żonie i siostrze kawałek z Lotus III się bardzo podobał :P ).

Pozdrawiam

Azzorek



Ostatnia modyfikacja: 30.03.2011 00:08:27
[#35] Re: SACP #10

@Azzorek, post #34

heheh.. to się robi, no proszę proszę. Kiedyś zawracałem tyłek szdiemu, aby machnął jakąś muzyczkę z ami, no i tak mu się spodobało, że ostatnio regularnie coś wrzuca na amigaremix :D

A co do samego flashback'a, to mam fioła na punkcie tej produkcji, więc taki remix musiał mi się podobać


Z dedykacją dla starych wyjadaczy :
http://www.youtube.com/watch?v=KiBdkSJkCSE



Ostatnia modyfikacja: 30.03.2011 00:40:16



Ostatnia modyfikacja: 30.03.2011 00:41:23
[#36] Re: SACP #10

@Grisza, post #28

Dam radę, warunek abyś był w B-B.

[#37] Re: SACP #10

@pekdar, post #18

Rzutnik na 99% będzie. Już poczyniłem pierwsze i najważniejsze starania w tym kierunku.

Teraz tylko jeszcze Bilobil i będzie dobrze.



Ostatnia modyfikacja: 30.03.2011 23:04:31
[#38] Re: SACP #10

@Mordimer, post #37

Będzie BigScreen! Po co więc rzutnik?
[#39] Re: SACP #10

@pekdar, post #36

Będę no problemo,wielkie dzięki!Mogę zabrać moją Ami?

[#40] Re: SACP #10

@Grisza, post #39

Oczywiście że zabieraj! Ja biorę swoją A1200/060/80MHz, będę też miał PowerMaka z MorphOSem i być może CD32. Nie wiem co weźmie Esial ale ma do wyboru A1200 i A600, obie w perfekcyjnym stanie.

[#41] Re: SACP #10

@madman15, post #31

Dzięki Madman, ale ze mnie cianiarz, nie zauważyłem tego ...

[#42] Re: SACP #10

@pekdar, post #36

Daro, termin jest OK, 16 kwietnia mam wolną sobotę, zatem wyruszamy razem :) Mam wpaść do BB, czy po drodze mnie zabierzesz ? ok, racja

[#43] Re: SACP #10

@Grisza, post #39

jak się zmieści obok mojej to nie widzę problemu.

[#44] Re: SACP #10

@biax, post #42

To jest w tym samym kierunku więc nie ma problemu. Gorzej z kolegą spod Żywca (przeciwny kierunek). Czy mieszkasz dalej tam gdzie zawsze? Czy może zmieniłeś lokum?

Przygotujcie jakieś drobne na ON.

[#45] Re: SACP #10

@pekdar, post #44

Zapowiada się bardzo ciekawie:)
[#46] Re: SACP #10

@pekdar, post #44

Zmieniłem nieco bliżej Drogi Krajowej nr 1 :) Zdzwonimy się przed wyjazdem. Zapewne zabierasz swoją A4k ? OK

[#47] Re: SACP #10

@pekdar, post #44

Cześć wszystkim!Darku z dostaniem się do Bielska nie będzie problemu,czy będę mógł gdzieś ewentualnie u Ciebie zostawić moją krypę?Puknę Ci emalię z telefonem,żeby dogadać szczegóły.Dzięki wielkie!

[#48] Re: SACP #10

@newguru, post #33

Stary, bierz, zabieram ze sobą cały spindel DVD-ków, jak copy party to na całego

[#49] Re: SACP #10

@Jacol, post #29

apropos ilości uczestników, liczył już ich ktoś ? Widzę, że chyba zrobi się nam prawdziwy amigowy meeting a'la lata 90' ... nic tylko palce lizać OK

[#50] Re: SACP #10

@biax, post #49

Chyba będzie trzeba przyjechać wczesnym rankiem bo inaczej może być bitwa o stoliki i miejsce na nasze poczciwe Amigi
[#51] Re: SACP #10

@Grisza, post #47

Krypa?!? znaczy samochod? ;)
Proponuje spotkac sie na placu Zwirki i Wigury.
Chyba ze podjedziesz pod moje lokum i na parkingu zostawisz car?

[#52] Re: SACP #10

@biax, post #48

DVD-ki? heh... to wez tez lapa, na czyms trzeba to przegrywac. CDR-y mogë ja ;)

[#53] Re: SACP #10

@vegeta, post #50

buahahah... i będzie kolejka do wejścia jak kiedyś, gdy się to jeszcze na giełdę do baildonu jeździło. Czasami stało się po pół godziny w kolejce :D

[#54] Re: SACP #10

@newguru, post #53

Spokojnie Panowie miejsca wystarczy dla wszystkich. No chyba, że będzie nas setka to będzie problem ze stolikiem dla każdego. My przewidujemy więcej osób, stąd podjęte są odpowiednie kroki logistyczne ;) . Co do opłat (10zł) to pilnujcie tematu na samym wejściu, i koniecznie potwierdzajcie wpis na liście (ksywka, lub imię i nazwisko), żeby się potem bałagan nie zrobił i niejasne sytuacje.

Pozdrawiam

Azzorek

[#55] Re: SACP #10

@newguru, post #33

Hejka !
No to ja już wybieram się do sklepu po pakiet nagrywalnych DVD.
Takie małe pytanie czy ktoś posiada schemat amigi1200 lub gdzie znajdę wycinek schematu układu RGB amigi1k2. Potrzebne mi do podłączenia konwertera .
[#56] Re: SACP #10

@newguru, post #53

Pamiętam jak stałem pół dnia w baildonie ,by mieć nagrane za zelazną bramą bo takie było wzięcie
[#57] Re: SACP #10

@vegeta, post #56

Pewnie w tym ostatnim małym pomieszczeniu (za takim wąskim korytarzykiem z ubikacją) z grzybkiem na ścianie, które opanowali amigowcy

[#58] Re: SACP #10

@newguru, post #53

Witam

Tak nawiązując do tematu giełdy komputerowej ............
Moja druga połowa uznała że nasza skromna powierzchnia mieszkalna nie pomieści tyle moich "przyjaciółek" , w związku z czym muszę kilka z nich eksmitować .
Choć serce boli nic na to nie poradzę ................
Mam dwie Amigi 500 do odsprzedania, bez osprzętu czyli myszek, zasilaczy itd.
Obie są w stanie dobrym, czyste i sprawne technicznie, niestety nie posiadają stacji dyskietek.
Amigi w takim stanie zostały zakupione kilka lat temu na allegro (bez FDD).
Miały stanowić magazyn części zamiennych, ale nie jestem w stanie im tego zrobić.
Wystarczy dołożyć sprawna stację i można działać.
Jeżeli jest ktoś zainteresowany to proszę o info pod numer telefony 604312059 - zabiorę je wtedy na SACP.

Pozdrawiam
Alf

[#59] Re: SACP #10

@newguru, post #57

He he nie pamiętam już ;) , ale w styczniu przed SACP9 pojechałem na giełde po monitor a kupiłem joystick Amigowy bo był jeden gość ze sprzętem :)
[#60] Re: SACP #10

@vegeta, post #59

huh.. to jeszcze jakaś giełda komputerowa w katowicach istnieje? możesz podać kiedy i gdzie teraz się odbywa?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem