[#31] Re: SACP #13

@Benedykt Dziubałtowski, post #30

Benek prawdę rzecze :)
[#32] Re: SACP #13

@biax, post #1

Będę na 99%. Chętnie pyknę z kimś w Lotusa :)
[#33] Re: SACP #13

@biax, post #31

heh :) za łatwo by było , ale i tak będzie fajnie
[#34] Re: SACP #13

@altcomputing, post #32

Może ktoś wspomoże mnie maszyną w celu zainstalowania systemu na karcie CF ? Szlag trafił mi floppa :(
[#35] Re: SACP #13

@biax, post #1

Czy ktoś mógłby zabrać cd32 w celu rozkręcenia i odgapienia jak jest ustawiony laser? Mam cd 32 z rozklekotanym laserem.


Benedykt Dziubałtowski
[#36] Re: SACP #13

@WojT_GL, post #17

Na SACP na pewno przywioze troche hardware.

to co mam na handel mozna oblookac tu:

http://c64power.com/index.php/market

ponadto mam tez troche ogolnych czesci elektornicznych od rezystorow po mikrokontrolery, wiec jesli czegos potrzebujecie, pytajcie. moge tez udostepnic listing tego co mam na stanie.

jesli chodzi o towar z marketu, to trzeba mi zlozyc zamowienie wczesniej. Nie skladam "towaru" nadmiarowo a dopiero gdy dostane zamowienie.

w razie czego pytajcie : raf@c64power.com albo http://c64power.com/index.php/forum-dyskusyjne
[#37] Re: SACP #13

@rafvte, post #36

Ale prase przywieziesz? Czy tez trzeba zamawiac?
[#38] Re: SACP #13

@WojT_GL, post #37

tak, "papier" przywioze w calosci.
[#39] Re: SACP #13

@*y, post #12

Moze jakis pinball? Dreams? Fantasies? Illusion? ;)
[#40] Re: SACP #13

@jw_amigowiec, post #39

Proponuję Worms DC + SlamTilt.
[#41] Re: SACP #13

@AceMan, post #40

Ja tam chętnie pogram z Azzorkiem w MK. Ale jak będzie okazja w coś innego to tez chętnie.


Benedykt Dziubałtowski
[#42] Re: SACP #13

@jw_amigowiec, post #7

To jest rozwiązanie, ale w mojej okolicy nie ma nikogo z MOS-em, jest jeden "gość" ale olał moją prośbę. Zapamiętam sobie. Może na jakiejś imprezie właśnie, zdołam to odzyskać u kogoś kto ma MOS-a. Jeszcze tylko muszę obraz partycji wykonać i odtworzyć na dysku IDE/SATA bo SCSI do MOS-a raczej nie podepnę?
[#43] Re: SACP #13

@cichym, post #9

SFSSalv jest za cienki. On się sprawdza jak ci "zniknie" partycja a nie jak po jej tablicy przejadą inne obce dane. Do takiego padu trzeba lepszego narzędzia.
[#44] Re: SACP #13

@Grisza, post #18

Radzia powiadasz? Radzia.... hmmm.... no to jest jakaś motywacja dla mnie.
[#45] Re: SACP #13

@pekdar, post #42

w Twojej okolicy jest jeszcze jeden, ostatni koleś z MOS-em .... did you forgot me ?
[#46] Re: SACP #13

@pekdar, post #42

Mysle, ze podepniesz do jakiegos PowerMaca z SCSI np. Adapteca. Tylko pytanie, czy MOS obsluzy.
[#47] Re: SACP #13

@pekdar, post #44

Mam go zaklepać jakby,co Daro?To karta Saphire.Fajnie by było gdybyś się wybrał skład Amipodbeskidzia by się wzmocnił :)
[#48] Re: SACP #13

@Grisza, post #47

Panowie, dajmy czadu i tym razem :) Jeśli chodzi o MOS-a to służę sprzętem :)ok, racja
[#49] Re: SACP #13

@pekdar, post #43

Nie będę się spierał. Mi pomógł, gdy przez pomyłkę sformatowałem partycję. Innych przypadków utraty danych jak do tej pory nie miałem.
[#50] Re: SACP #13

@*y, post #12

Ja też proponuję Worms DC, można ładnie turniej zrobić, 4 osoby na 1 planszy to fajna rozpierducha :)
Lotus 2 może też być (był na 1. lub 2. spotkaniu), jak nie zapomnę to wezmę nullmodema, będziemy palić Amigi :P

Aha, newsa na PPA postaram się jutro napisać, dzisiaj nie mam do tego głowy...

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2012 21:31:20 przez madman15
[#51] Re: SACP #13

@biax, post #45

Nie zapomniałem, pisałem do Ciebie w tej sprawie ale nie odpowiedziałeś. 2x pisałem.
[#52] Re: SACP #13

@Grisza, post #47

Mam plan jechać ale w ostatniej chwili może coś nie wypalić. Bywa u mnie ostatnio tak że z dnia na dzień wpadnie mi zlecenie za dobrą kasę z krótkim terminem realizacji. W tedy je podejmuję i zasuwam z robotą nawet w Sobotę.

Nie zaklepuj karty dla mnie bo nie wiem czy się pojawię. Na pewno jestem kartą zainteresowany, jeżeli tylko dogada się ona z moją Amigą? Cena też jest ważna ;)

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2012 22:16:28 przez pekdar
[#53] Re: SACP #13

@pekdar, post #51

Hej niestety zaden mail w tej sprawie do mnie nie dotarl... co nie zmienia faktu, ze temat jest otwarty :)
[#54] Re: SACP #13

@pekdar, post #52

Miejmy nadzieję,że nic Ci nie wypadnie Daro.Karta u mnie fajnie hulała w medku pod 3.9 i 4.1 ma 128MB,cena na pewno będzie atrakcyjna zapewniam.Azzorek może potwierdzić po ostatniej licytacji Blizza 1230. ;)
[#55] Re: SACP #13

@biax, post #53

Biax - sprawdź maila i dzięki za chęć pomocy, chętnie skorzystam.
Grisza - 128MB? hmmm.. nie orientuję się w tych kartach. To jest model najmocniejszy? Bo nie wiem czy 128MB VRAM-u to wystarczające? Wolałbym model z 256MB VRAM ale jeżeli takowego nie masz to myślę że skorzystam z tego co oferujesz :)

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2012 17:42:03 przez pekdar
[#56] Re: SACP #13

@pekdar, post #55

Jeśli chodzi o pamięć,to 4.1 i tak widzi na razie"tylko" 128MB,mają podobno poprawić sterownik.Poza tym wszystko jest,tak jak w wersji 256.Karta w ogóle się nie grzeje ma radiatorek wielkości pudełka zapałek,który jest ledwo ciepły,no DVI,czyli obraz żyletka.U mnie na dobrym kablu po HDMI rewelacja.Przepraszam za lekki OT.

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2012 18:01:13 przez Grisza
[#57] Re: SACP #13

@pekdar, post #55

Hej Daro!
Odpowiedź poszła, daj znać na priv :) BTW kart GFX, leży u mnie na biurku Radek HD 4650 1GB VRAM i czeka na nowy sprzęt :)
[#58] Re: SACP #13

@biax, post #57

Chyba nie będą panowie narzekać jeśli pojawią się tam 2 niewiasty ? ;-D
[#59] Re: SACP #13

@MoDa, post #58

Z pewnością - NIE! :)
[#60] Re: SACP #13

@altcomputing, post #59

a więc super. Na pewno się pojawię z siostrą... ;-D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem