[#91] Re: SACP #13

@Grisza, post #90

Amiga na kolanach, cóż bardziej podniecającego
[#92] Re: SACP #13

@Lokaty, post #85

Ad 2) Workshop w Berlinie w srode konczy sie powrotem w Srode :)
Ad 1) Chorobsko praktycznie przezwyciezone...

Szansa WojT on SACP = 99%
[#93] Re: SACP #13

@WojT_GL, post #92

Jako że zostałem "zmuszony" wyrwać się w końcu z domu na SACP - moją pierwszą imprezkę Amigową - chciałem się dowiedzieć, czy dało by radę się z kimś "przybrać". Mieszkam w Pawłowicach (trasa Wisła-Katowice) i chętnie bym się doczepił do kogoś z okolic Jastrzębia, Żor, Pszczyny czy Rybnika... Jedna osoba, bez sprzętu, w drodze powrotnej z Efiką na kolanach ;)
[#94] Re: SACP #13

@biax, post #1

Czy ktoś mógłby wziąć Mediatora? U mnie dzieją się jaja, chciałem włożyć drugi egzemplarz i potestować...
[#95] Re: SACP #13

@WojT_GL, post #92

@WojT

Bardzo zacnie! Jest duza szansa, ze bedzie nas tylu co na jubileuszowej imprezie!! :D
Zaraz przez ppa na maila przesle Ci moj numer tel. - napisz jakiegos smsa, a w piatek sie zdzwonimy, zeby ew. ustalic szczegoly wyprawy.

@taahir

Zagadaj do Madmana, albo Benedykta - chlopaki sa z tamtych stron, pisali cos, ze biora swoje niewiasty, wiec nie wiem, czy znajdzie sie miejsce, ale dla pewnosci zapytaj... :)
[#96] Re: SACP #13

@Lokaty, post #95

No niestety nasze niewiasty stwierdziły, że stare złomy ich nie interesują :)


Benedykt Dziubałtowski
[#97] Re: SACP #13

@Grisza, post #75

Hej Grisza, jak tam, nic się nie zmieniło ? Mam nadzieję, że nie :) Daro sie wybiera, zabiera sprzęt, ja się wybieram, też zabieram sprzęt .....
[#98] Re: SACP #13

@altcomputing, post #94

A przy okazji podpinajac sie pod tematyke problemow technicznych - planuje zabrac swoja A1200 plus co tam do niej jeszcze mam, z nadzieja ze moglby ktos madry w te klocki pomoc mi ozywic trupa :)
[#99] Re: SACP #13

@biax, post #97

Biax,jak tylko mnie nie zasypie do soboty,to jadę.Dziś spadło u mnie prawie 40 cm śniegu i jest zamieć do rana bedzie z metr.Właśnie popijam herbatkę po góralsku.

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2012 23:20:29 przez Grisza
[#100] Re: SACP #13

@altcomputing, post #94

Też się wybieram pierwszy raz, wcześniej nie mogłem się zebrać. Razem ze mną przyjedzie moja ami z medkiem i 040 i przenośny warsztat elektroniczny i części zapasowe.Jak jakiś problem ze sprzętem to zapraszam.
[wyróżniony] [#101] Re: SACP #13

@Grisza, post #99

Ok, wierzę, że Twój łunochod przebije się przez śnieg i dotrzesz do nas :)
[#102] Re: SACP #13

@biax, post #101

Witam Wszystkich wielbicieli starych dobrych Maszynek i w tym Amigi. Nigdy niebyłem na takim zlocie i tym razem chciałbym się wybrać. Jestem z Bytomia a konkretnie z Miechowic.Jakby się ktoś zabierał z pobliza i mial wolne miejsce to byłbym chętny się zabrać.Amigi nieposiadam ale mam atari 800 xe sprawne i magnetofon który dostałem od kolegi i niedziała również i czy była by możliwosc sprawdzenia go co w nim niedziała to bym wział cały zestaw. Mam oryginalnejgo Kulta na kasecie jakby sie dało naprawic to mozna popykac hehe no chyba ze to impreza tylko dla Amig:D.Ja akurat mam sentyment do tych dwoch komputerow a Amigi nieposiadam bo mi z piwnicy ukradli:( ale sie rozpisalem hoho. No i jeszcze zagadka dla was. Kim jest bohater z mojego Avataraa:D:D?
Pozdrawiam wszystkich:)
[#103] Re: SACP #13

@taahir, post #93

Jak nie masz dowozu to ewentualnie ja mogę pomóc. Z tym że zbieram się w tym momencie najpóźniej o 16:00! Bardzo fajnie jakbym cię mógł gdzieś z Żor zabrać :)
Czy ktoś z Bielska czasem nie jedzie i nie ma miejsca? Miałby w miarę po drodze.

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2012 07:31:15 przez madman15
[#104] Re: SACP #13

@madman15, post #103

Dzięki, jednak pojadę swoim, bo tak czy siak pojadę dopiero ok 12stej ... i wracać też będę w miarę szybko także nie będę nikomu truł dupy ;)
[#105] Re: SACP #13

@Sunday87, post #102

A możesz troszkę dokładniej opisać problem magnetofonu ? :)
Ma zasilanie, przewija, odtwarza tylko np nie wczytuje itd..
Oczywiście można wsadzić tam swoje paluchy :), ale czy coś z tego będzie to już inna sprawa.
Czasami wpada do nas Lotharek, jak będzie i tym razem to raczej twój problem zostanie rozwiązany.
Jak się zdecydujesz to daj znać, zabiorę swój magnetofon i zobaczymy czy to nie jest czasem problem z Atari.

Jeżeli chodzi o to czy to jest impreza dotycząca tylko Amigi to odpowiadam - Tak, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby przyjechać z innym sprzętem.
Był już u nas Pablo ze swoimi płytami z automatów, Lotharek z Atari oraz bywają Ramos i Mr Mat z C64.

Na miejscu jeżeli będziesz zainteresowany pewnie będzie też możliwość zakupu przyjaciółki. Na ostatnim spotkaniu nowego właściciela znalazła Amiga 500 jak i A1200 z naszego "stolika giełdowego" :) .
[#106] Re: SACP #13

@Sunday87, post #102

Ja jade przez Bytom bo zabieram tam juz dwie osoby - wiec jak chcesz to moge zabrac.
Tez mam Atari 800 XE wiec chetnie go zabiore bo jeszcze jest nieprzetestowany (z racji braku zasilacza), mam tez pare kaset :) Mam magnetofon wiec wszystko mozna posprawdzac.

Jesli jestes zainteresowany to daj znac - umowimy sie w tym samym miejscu co reszta chlopakow.
Ja planuje wyjazd zgliwic ok 9-9.15 wiec w bytomiu moge byc w ciagu 20-30 minut a potem juz do siemek...

Powrot rowniez moze byc ze mna (ja gdzies do 16-18 pewnie zostane) albo juz na wlasna reke :)
[#107] Re: SACP #13

@WojT_GL, post #106

Hej Alf fajnie że odpisales.Jesli chodzi o Magnetofon to podłaczam go do atarynki i on wogole niedziala.Mysle ze to moze byc problem zwiazany z kablem.Samo atari znalazlem na zlomie i sam fakt ze działaa mnie cieszy.Ogolnie zamierzalem wlasne kasety nagrywac na systemie Turbo Blizzard.Mogę wziasc caly sprzet to się pokombinuje:))
WojT_GL chętnie bym sie zabrał żeby niecisnąc busami.Mozemy sie umowic w wybranym miejscu w Bytomiu to podjade tylko napisz gdzie hehe:) Jesli chodzi o atari to ja mam zasilacz wezme wszystko i twój sprzęt też potestujemy :)
[#108] Re: SACP #13

@Sunday87, post #107

To zabieraj sprzęt i spróbujemy coś zaradzić, ja zabiorę magnetofon tak dla sprawdzenia samego gniazda w Atarynce :).
Nie obiecuję że się uda, ale spróbować można
[#109] Re: SACP #13

@alf, post #108

Wezmę wezmę warto będzie popróbować:D
Poza tym będzie możliwośc zagrania w Shadow of the Beast 3 na amigę na SACP?:D

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2012 13:20:08 przez Sunday87
[#110] Re: SACP #13

@Sunday87, post #109

Okazja do zagrania na Amidze będzie na pewno i nie tylko w Shadow of the Beast 3 :)
[#111] Re: SACP #13

@alf, post #110

Wiadomo bo to amigowe party na pewno będzie większość hitów.Brak Super froga Grzech:D
Oogolnie uwielbiam SotB 3 i zawsze chciałem stworzyć remake. Jak ktoś chce to zapraszam do mnie na devianta jest tam troche róznych prac:) http://sundayek87.deviantart.com/gallery/
[#112] Re: SACP #13

@biax, post #1

Poraz kolejny ekipa zdolnego śląska zawita na SACP. Tym razem w składzie 4-osobowym. Do zobaczenia!
[#113] Re: SACP #13

@altcomputing, post #112

Bedzie też mój znajomy na chwilę :) Przywieziemy ciekawostkę :) ZX Spectrum skonstruowane przez niego własnoręcznie w 1985 roku - warto zobaczyć.

Swoją drogą ciekawe ile osób będzie - bo z wątku wychodzi, że silna grupa się zbiera :)
[#114] Re: SACP #13

@WojT_GL, post #113

Ooo..... szok! sam Sir Clive Marles Sinclair przyjedzie - bo to on właśnie skonstruował ZX Spectrum.
No chyba że masz na myśli "własnoręcznie zmontowane ZX Spectrum" to co innego.

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2012 19:22:12 przez alf
[#115] Re: SACP #13

@alf, post #114

Grrr się czepiasz... zmontowane zmontowane... :P
[#116] Re: SACP #13

@WojT_GL, post #115

To nie było czepianie tylko nadzieja ........OK
[#117] Re: SACP #13

@Sunday87, post #107

Hej.
Lokatego zabieram z Bytomia, z parkingu przy Elea (ponoć niedaleko dworca autobusowego)
Wejezdzam z GLW ok 9:00 - do Bytomia mam ok 30 minut - więc od 9:30 możecie mnie tam gdzieś oczekiwać.
Potem mamy 20 minut do Siemek więc ok 10-10:15 możemy być na miejscu :)
[#118] Re: SACP #13

@WojT_GL, post #117

Witam
Na kolejne spotkanie też się wybieram lecz przyjadę autobusem bez amigi !
Samochód nawalił a miałem nadzieję że wraz z kolegą"mordimerem " wreszcie odpalę te wifi na ami.
No nic zabieram drążek sterowy do reklamówki i postaram się przyjechać po południu.
Do zobaczyska.
[#119] Re: SACP #13

@WojT_GL, post #117

ja niestety się nie zjawie... żona wczoraj wylądowała w szpitalu
[#120] Re: SACP #13

@Jacol, post #118

Jacol, a skąd dojeżdżasz?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem