[#1] Kto ze śląska wybiera się na DKiG?
Tak jak w temacie. Czy ktoś ze śląska jedzie na TĘ imprezę?

Ja się wybieram ale samemu mi się nie chce. Transport autem dla osób z Żor, Rybnika, Knurowa, Gliwic. Można oczywiście zabrać własny sprzęt. Jak zbiorą się 2-3 osoby to będzie na pewno taniej niż pociągiem. Jak tylko jedna to oczko drożej niż pociągiem ale nadal opłacalnie.
[#2] Re: Kto ze śląska wybiera się na DKiG?

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Szkoda, że się teraz dopiero dowiedziałem, a mam blisko :/\
Był ktoś?
[#3] Re: Kto ze śląska wybiera się na DKiG?

@parallax, post #2

Ja byłem. Było naprawdę fajnie. Jak na razie mało jest relacji i fotek, ale kilka jest tu KLIK
[#4] Re: Kto ze śląska wybiera się na DKiG?

@altcomputing, post #3

Witam! Pierwszy raz byłem na tego typu imprezie i jestem bardzo zadowolony. Masa podłączonego sprzętu robiła super wrażenie. Brawa dla organizatorów. Aż żal że miałem tylko 3 godzinki w sobotę.
[#5] Re: Kto ze śląska wybiera się na DKiG?

@parallax, post #2

Nie kłam! Udzielałeś się w wątku, gdy była o tym informacja.
[#6] Re: Kto ze śląska wybiera się na DKiG?

@mailman, post #5

No ja walczyłem cąły czas ze swoja Amiga 4000D :/

Może na poczatku maja wszystko przeinstaluję i bedzie git :P
[#7] Re: Kto ze śląska wybiera się na DKiG?

@altcomputing, post #3

Hmm fakt - bardzo fajna i miła impreza...zmęczenie przeokropne - wróciliśmy wczoraj tzn niedzielę przed północą do siedziby...potem rozpakowanie sprzętu...i do domu...Ale kolego...nie bądź taki skromny konkurs wygrałeś w przysłowiowych cuglach :) zwyczajnie zamiotłeś wszystkich pod dywanik ;P
Pozdrawiam

Krzysiek Zabrze SMZI
[#8] Re: Kto ze śląska wybiera się na DKiG?

@mailman, post #5

To nie wiem czemu zapomniałem, ale faktycznie coś było i chyba to dotyczyło tej imprezy.
[#9] Re: Kto ze śląska wybiera się na DKiG?

@parallax, post #8

Studiując listę Uczestników (wystawców), nabrałem zdecydowanego :) przekonania że stolicą Fanów starego sprzętu jest Kraków!
[#10] Re: Kto ze śląska wybiera się na DKiG?

@Flynn, post #9

A czego Ci zabrakło?
[#11] Re: Kto ze śląska wybiera się na DKiG?

@altcomputing, post #3

Alt pokazał niesamowitą wiedzę wygrywając 2 konkursy. Jak dla mnie impreza udana, było sporo amig koło których zawszę ktoś się kręcił. Poznałem kilka osób, pograłem trochę na atari, w niedzielę wygrałem konkurs "rozpoznaj grę" w którym sporo screenów pochodziło z gier amigowych.
[#12] Re: Kto ze śląska wybiera się na DKiG?

@Logan, post #11

Przepraszam za double-post, nie mogę edytować poprzedniego. Są już kolejne relacje:

http://retrogralnia.pl/dkig-zdjecia/
http://www.retroage.net/index.php?option=com_content&task=view&id=2952&Itemid=1
[#13] Re: Kto ze śląska wybiera się na DKiG?

@SMZI, post #7

Oj tam oj tam :) nie lubię się nadmiernie chwalić.

Logan: również gratuluję wygranego konkursu i dziękuję za zaciętą rywalizację :)
[#14] Re: Kto ze śląska wybiera się na DKiG?

@altcomputing, post #13

Uff, usiadłem wreszcie nad swoją Amigą 4000D i okazało się ze Picasso 96 powodowało problem z intuition.library, stąd zwiechy na imprezie.

Dzieki bogu nie problem sprzętowy. :D

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2012 02:54:34 przez tom256
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem