kategoria: AmiParty
[#1] AmiParty powraca :)
Miło mi zawiadomić brać amigową że kolejna impreza pod dobrze wam znana nazwa AmiParty planowana jest na 25-26 sierpnia 2012
Tym razem nie w Chełmie ale w Kamieniu miejscowości odalonej o około 8 km
A dokładniej tu https://maps.google.com/maps?f=q&q=51.093262,23.585373+(22-113+Kamie%C5%84
Więcej informacji podamy w ciągu paru dni a także będzie je można zaleść na naszej odświeżonej stronie ;)

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2012 23:04:46 przez Drako^BB

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2012 23:05:12 przez Drako^BB
[#2] Re: AmiParty powraca :)

@Drako^BB, post #1

[#3] Re: AmiParty powraca :)

@Drako^BB, post #2

Z racji tego, że w tym roku AEM się nie odbędzie (brak możliwości wynajęcia lokalu nad Jeziorem Białym w poludzkiej cenie), powrót AmiPatry to wyjątkowo dobra wiadomość. Ja oczywiście już piszę się na imprezę i nie mogę się doczekać OK. Do zobaczenia piwo
[#4] Re: AmiParty powraca :)

@MarX, post #3

Dzisiaj się spotkamy i będziemy omawiać szczegóły. Mam nadzieję, że tym razem się uda zorganizować party w Chełmie (lub w jego okolicach czyli w Kamieniu) OK Tak czy inaczej cieszę się i zapraszamy wszystkich serdecznie
[#5] Re: AmiParty powraca :)

@MarX, post #3

Dodam, że jeśli ktoś zdecyduje się dojechać do Chełma koleją czy autobusem, to zorganizujemy transport na miejsce imprezy.
Po drugiej stronie ulicy jest sklep, niedaleko jest też całodobowy gdyby w nocy zabrakło płynów, z tyłu za lokalem jest plac na którym można sobie pogrillować lub rozpalić ognisko. Gdyby ktoś chciał mieć nocleg w łóżku to niedaleko (10 minut "z buta") jest gospodarstwo agroturystyczne (niestety nie znam cen).
A tu trochę fotek: Świetlica Kamień
[#6] Re: AmiParty powraca :)

@Drako^BB, post #1

To bardzo dobra wiadomość. OK
[wyróżniony] [#7] Re: AmiParty powraca :)

@Drako^BB, post #1

No i super! Akurat środek urlopu.
[wyróżniony] [#8] Re: AmiParty powraca :)

@Drako^BB, post #1

Drako a czy ja też mogę przyjść :D?
[wyróżniony] [#9] Re: AmiParty powraca :)

@Drako^BB, post #1

Znakomicie, czas i samochód już zarezerwowany. W związku z tym, mam wolne miejsca w czołgu na trasie Białystok - Siemiatycze - Biała Podlaska - Wisznice - Włodawa - Chełm. No i z powrotem.
[#10] Re: AmiParty powraca :)

@Drako^BB, post #2

Będę:). Buuuu na BIPie gminy Kamien nie ma info o AmiParty - co to ma być, pytam się?

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2012 10:59:04 przez fazior
[#11] Re: AmiParty powraca :)

@krashan_, post #9

Widzę, że trasa krajoznawcza nad Bugiem ;) - wyjedź odpowiednio wcześniej.
[#12] Re: AmiParty powraca :)

@fazior, post #10

No wiesz, przedwczoraj ustalony termin z osobą opiekującą się świetlicą, wcześniej z wójtem, nie ma jeszcze plakatu czy ogłoszenia, nie ma czego zawiesić na BiPie. Cierpliwości, po dzisiejszym spotkaniu organizacyjnym będzie wiadomo z pewnością więcej.
[#13] Re: AmiParty powraca :)

@Jenot, post #11

Widzę, że trasa krajoznawcza nad Bugiem

Piąty raz już tamtędy. A owszem, lubię sobie 70 km/h jechać i podziwiać krajobrazy. Zresztą po zjechaniu z dziewiętnastki to nie za bardzo jest tam gdzie rozpędzić unochód... Poza tym we Włodawie jest Lidl przy drodze, można zrobić zaopatrzenie.
[#14] Re: AmiParty powraca :)

@krashan_, post #13

Nie zapomnij ręcznika na głowę. MOS AKBAR. W zasadzie to ja proponuję żeby wszyscy bojówkarze wzięli ręczniczki na łepetynki - sympatycznie będzie:)

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2012 12:50:21 przez fazior
[#15] Re: AmiParty powraca :)

@Drako^BB, post #1

Daleeeeeeko...
[#16] Re: AmiParty powraca :)

@fazior, post #14

W zasadzie to ja proponuję żeby wszyscy bojówkarze wzięli ręczniczki na łepetynki - sympatycznie będzie

Szkoda, że jakiejś repliki AK-47 nie mam.
[#17] Re: AmiParty powraca :)

@krashan_, post #16

Wystarczy coś na wodę/wódęOK
[#18] Re: AmiParty powraca :)

@Drako^BB, post #1

No niestety, tylko 1 weekend wolny mam, i to nie ten. A przejechałbym się...
[#19] Re: AmiParty powraca :)

@Krencik, post #8

No jako osoba z ekipy organizacyjnej jesteś zobowiązany do stawienictwa ;)

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2012 00:45:58 przez Drako^BB
[#20] Re: AmiParty powraca :)

@pampers, post #15

Co ja ci poradze że mieszkasz na takim odludziu :P
[#21] Re: AmiParty powraca :)

@Drako^BB, post #1

No i jeżeli chodzi o nocleg to polecam zabrać standardowo kalimate i spiwora ;)
[#22] Re: AmiParty powraca :)

@Drako^BB, post #1

Wschodniościenne imprezy są fajne. Tylko się nie wypstrykajcie z chęci na rozrywki i tym razem na party wpadnijcie :P
[#23] Re: AmiParty powraca :)

@Drako^BB, post #1

Jakby ktoś wziął jakiegoś blaszanego lapka i mógłby mi przeflaszować Speedtoucha, żeby mógł pracować z WPA to byłbym wdzięczny. :)
[#24] Re: AmiParty powraca :)

@Jenot, post #23

Dobra, dzięki pomocy Sir_Lucasa udało się bez flaszowania ustawić WPA.
Byliśmy dzisiaj w lokalu zobaczyć co i jak. Kilka informacji:
- gniazdka są ale weźcie rozgałęziacze/przedłużacze/listwy zasilające
- internet jest, przydałby się jednak router i/lub switch. Jak ktoś ma niech weźmie, my też postaramy się coś zorganizować. Jeśli chcecie mieć dostęp do neta to weźcie po kilkumetrowym kawałku skrętki.
- jest rzutnik i ekran - będzie można pooglądać demka na sporej powierzchni
- jest kilka karimat, więc jeśli ktoś nie będzie miał to można wykorzystać
- będzie dostępny grill (nie za duży ale jakoś damy radę), węgiel ja zorganizuję.
- jest łazienka z prysznicem - jak ktoś będzie chciał się odświeżyć to problemu nie będzie
- klucz od lokalu będziemy mieli - można będzie się zamknąć coby autochtoni nas nie niepokoili ciemną nocą
- dla przyjeżdzających samochodami - miejsc parkingowych kilka będzie, a jak zabraknie to można samochody upchnąć pod Urzędem Gminy - 200m od lokalu.

Kto przyjedzie pociągiem/busem/PKS - zgłaszać się do mnie lub Drako - zorganizujemy transport do Kamienia.
[wyróżniony] [#25] Re: AmiParty powraca :)

@Jenot, post #24

Już jesteśmy na miejscu. Zsieciowani :)
[#26] Re: AmiParty powraca :)

@Jenot, post #25

Czekamy na fotki śjakieś ;)
[#27] Re: AmiParty powraca :)

@eastone, post #26

Jest z nami profesjonalny Pan fotograf! Beda bardzo dobre fotki! :D AmiParty roxxx! :D
[#28] Re: AmiParty powraca :)

@eastone, post #26

Mówisz-masz (słitaśna fotka z jednego z rogów sali):



Ostatnia aktualizacja: 25.08.2012 18:20:44 przez recedent

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2012 18:22:14 przez recedent
[#29] Re: AmiParty powraca :)

@recedent, post #28

Cosik ta linka nie bangla :(
[#30] Re: AmiParty powraca :)

@recedent, post #28

Spasiba :D
Mam pytanie czy Stacho przybedzie na impreze? Ktos cos wie?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem