kategoria: AmiParty
[#31] Re: AmiParty powraca :)

@Sir_Lucas, post #30

Niestety nie...
Rodzina (i ładna pogoda na Słowacji) zmusiły mnie do przedłużenia urlopu.
Życzę dobrej zabawy! OK
[#32] Re: AmiParty powraca :)

@Drako^BB, post #1

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za przybycie oraz fantastyczną atmosferę podczas party. Cieszę się, że udało nam się spotkać oraz pobyć razem. Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz dziękuję!!!!! :D
[#33] Re: AmiParty powraca :)

@Sir_Lucas, post #32

Już w domu...
Było świetnie. Warunki techniczne i socjal na wypasie... Czekam na kolejną edycję AP.
[#34] Re: AmiParty powraca :)

@MaaG^dA, post #33

Kto nie byl niech zaluje :)
[#35] Re: AmiParty powraca :)

@fazior, post #34

Troszke zaluje. :) niestety mialem kilka spraw do zalatwienia. Chetnie wpadne raz jeszcze, byleby nie na slask, tylko w jakies normalne miejsce. ;)

Pzdr,
SokOK
[#36] Re: AmiParty powraca :)

@fazior, post #34

Zazdroszczę wszystkim uczestnikom. Niestety w tym roku nie udało mi sie załapać, ale jak otworzą lotnisko w Świdniku to ....;)
[#37] Re: AmiParty powraca :)

@Sir_Lucas, post #32

Ja też chcę wszystkim podziękować za fantastyczną atmosferę! Baterie naładowane, było cudnie.... A teraz zdjęcia poprosimy ;)
[#38] Re: AmiParty powraca :)

@Sir_Lucas, post #32

No było jak zawsze zacnie i dzięki za przybycie ;)
[#39] Re: AmiParty powraca :)

@flea, post #37

Właśnie - gdzie foty? Bo nie wierzę, że wyszło tylko 7 ;)
[#40] Re: AmiParty powraca :)

@Jenot, post #39

No, w Graffiti są już 2. Rozwiązał się worek ze zdjęciami!
[#41] Re: AmiParty powraca :)

@recedent, post #40

More...
[#42] Re: AmiParty powraca :)

@flea, post #41

Proszę bardzo:zdjęcia zrobione telefonem niestety.

Impreza udana, warunki idealne, sklep blisko, fantastyczny klimat. Amigowcy są kochani.
[#43] Re: AmiParty powraca :)

@il_capitano, post #42

Nowa lokalizacja, świetna organizacja i ekipa starych wyjadaczy elektrolitu z Amigowych płyt głównych, oto przepis na pełny sukces :). Impreza rewelacyjna! Postaram się sklecić na dniach jakąś reckę (póki w pamięci tlą się żywo wspomnienia). Póki co garść fot z mojego kompaktu. Dziękuję ogranizatorom i do zobaczenia na następnej AmiImprezie!
[#44] Re: AmiParty powraca :)

@fazior, post #34

A co byłeś? To ja żałuję, że mnie nie było. :D
[#45] Re: AmiParty powraca :)

@Ender, post #44

Zaluj zaluj, bylo przesympatycznie
[#46] Re: AmiParty powraca :)

@MarX, post #43

Dzięki za podwiezienie i party w doborowym towarzystwie. Było super.

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2012 12:35:13 przez sand
[#47] Re: AmiParty powraca :)

@fazior, post #45

Eee co to za impreza, Fazior znowu jakiś czysty a Drako trzeżwy
[#48] Re: AmiParty powraca :)

@pampers, post #47

Starość Panie Pieluch, starość:).
[#49] Re: AmiParty powraca :)

@fazior, post #48

Żal dupę ściska jak się foty ogląda, w przyszłym roku nie ma bata że się nie pojawię (jeżeli impra będzie).
[#50] Re: AmiParty powraca :)

@pampers, post #49

Będzie będzie :)))
[#51] Re: AmiParty powraca :)

@pampers, post #49

Pani ze świetlicy wstępnie wyraziła zgodę na imprezę, ale myślę, że impreza w przyszłym roku odbędzie się tak czy inaczej OK
[#52] Re: AmiParty powraca :)

@pampers, post #49

A żebyś wiedział ! Mi ściska, że tylko 12 godzin byłem, a mogłem 24 ! ;) Generalnie impreza przednia, dziękuję organizatorom i przybyłym za niezapomniane chwile. Przywitanie, które zgotował Drako ze Stonym było iście gospodarskie. Bardzo spodobała mi się primo sort miejscówka, swojska świetlica/remiza w sielankowej okolicy. Chwilami czułem się tam jak na weselu w sąsiedniej wsi ( to właśnie ten słynny wschodni klimat !). No a kulminacyjnym punktem wieczoru był "sound test" przed pokazem demek :) Kto słyszał kawałek ten wie o czym piszę. Oby za rok takich momentów było więcej !
[#53] Re: AmiParty powraca :)

@virago, post #52

Wywołane, skaner w jobie mam nieciekawy, więc jakość jest taka sobie, no i nie chciało mi się za bardzo przycinać, ale coś tam widać:). https://picasaweb.google.com/107685459455380249020/Amiparty2012?authkey=Gv1sRgCK76pdys8ODT3wE. Albo fazfoty


Ostatnia aktualizacja: 03.09.2012 08:44:20 przez fazior
[#54] Re: AmiParty powraca :)

@fazior, post #53

Jeszcze raz. Lejdiz end gentelmen, linkownia nie działa jak należy, więc coby obejrzeć te fotoski należy wkleić długi link w okno przeglądarki a w miejsce mordy z wybałuszonymi patrzałkami wkleić "8O" 8 jak osiem i O jak Orangutan.






Ostatnia aktualizacja: 03.09.2012 10:25:02 przez fazior
[#55] Re: AmiParty powraca :)

@fazior, post #54

https://bitly.com/ i skroc sobie link
[#56] Re: AmiParty powraca :)

@kiero, post #55

[#57] Re: AmiParty powraca :)

@fazior, post #56

Zdjęcia super! Jak zobaczyłem to od razu miałem wrażenie jakbym oglądał zdjęcia z lat 90-tych dokładnie to okolice 96-98 :) cudo!!! Fazior koniecznie musisz częściej zabierać ten aparat na imprezy :) Dzięki OK
[#58] Re: AmiParty powraca :)

@fazior, post #56

Sam miód :)
[#59] Re: AmiParty powraca :)

@flea, post #58

witam mam na imie Darek jestem z lublina, w tej chwili nie mam amigi ale jestem zwiazany z nia od 1991 roku, chcetnie poznam ludzi z okolic z amiga aby powspominac dobre czasy

ps. zbieram tez kaske na jakas Amisie:)

pozdrawiam
[#60] Re: AmiParty powraca :)

@dario35, post #59

Siemano :) Patrzyłeś tu? :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem