[#31] Re: DKiG - lista obecności

@_arti, post #30

Bo to kobieta z brodą byłą
[#32] Re: DKiG - lista obecności

@_arti, post #30

No, byłem i bródkę miałem :)
[#33] Re: DKiG - lista obecności

@R-Tea, post #32

Byłem w niedzielę.
[#34] Re: DKiG - lista obecności

@dar02, post #33

Zameldowany juz w domu. Impreza była pierwsza klasa! Jak się Wam podobała prelekcja? Skacowany byłem tak potwornie, że momentami gubiłem wątek :D
[#35] Re: DKiG - lista obecności

@alt_, post #34

Świetna impreza, byłem z moja ekipą tylko w niedzielę, bo nie udało mi się w sobotę z pracy urwać.
Trochę ciasno się zrobiło między stoiskami i gorąco. A kiedy pojawiło się więcej ludzi, trudniej było się dopchać do tych sprzętów. Najbardziej podobały mi się Amigi :) Nawet udało mi się uścisnąć dłoń artiego i jeszcze jednego Pana z ppa, ale nie dosłyszałem ksywki. Jakby ktoś przypomniał to byłoby fajnie. Szkoda, że nie poprosiłem o autografy ! Nie pomyślałem o tym !
Alt posiadasz wspaniałą Amigę 4000 ! Gratuluję ! A ta druga A4000 to czyja była ? Ta z kartą PPC i Quake 1 ?
Trochę żałuję, że nie udało mi się doczekać na recedenta. Niestety moja ekipa chciała się ulatniać do domów i nie chcieli poczekać.
[#36] Re: DKiG - lista obecności

@lda, post #35

Byłem w sobotę i w niedzielę. W sobotę to nawet z całą rodziną - dzieciaki miały fajną zabawę, ale co mnie najbardziej zdziwiło, to moja własna Żona grająca w Superfroga (pierwszy raz w życiu!). I juz choćby dlatego warto było się wybrać...ok, racja
Ogólnie bardzo fajnie, dobrze na żywo zobaczyć (przynajmniej część) ludzi, których się zna z "czytania". Prelekcja fajna, w zasadzie to tego kaca nie było po Alcie czuć ani widać

Pozdrawiam i oby do następnego razu,
Bartek
[#37] Re: DKiG - lista obecności

@lda, post #35

Było miodzio, fajni ludzie i super sprzęty, atarowców było mało troszkę szkoda bo liczyłem na to że zobaczę jakiegoś falcona, w planach miałem dwu dniową imprezkę ale wyszło jak zwykle :)
[#38] Re: DKiG - lista obecności

@QUAD, post #37

nawet Palikot był ;)
[#39] Re: DKiG - lista obecności

@QUAD, post #37

Ja miałem być i nawet zabrać Falcona, ale niestety czas nie pozwolił. Trzeba będzie poczekać na następną imprezę.
[#40] Re: DKiG - lista obecności

@lda, post #35

Ta z PPC, to moja była ;)
[#41] Re: DKiG - lista obecności

@_arti, post #40

Wypas sprzęt ! Szkoda, że ten gościu "gaździna" się przyczepił, bo chętnie zamieniłbym z Tobą więcej niż dwa słowa, ale jak usłyszałem co on tam zaczyna bredzić to musiałem się szybko ewakuować ;)
[#42] Re: DKiG - lista obecności

@lda, post #41

Byłem, ale tylko w sobotę, niestety z moich sprzętów obecna była tylko CD32... ciekawe, ile osób zagrało sobie w Diggersów?
Ale i tak było fajnie, choć po 10-godzinnej podróży nocnym pociągiem ze Szczecina byłem mało kontaktowy, co pewnie wszyscy zauważyli (może pomyśleli, że też byłem na kacu?). Tak czy tak, bardzo się ciesze, że dałem radę wpaść. Na Wrocław szykuję już zupełnie inne podejście.
[#43] Re: DKiG - lista obecności

@OSH, post #42

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.656666701022822.1073741825.175781055778058&type=1
[#44] Re: DKiG - lista obecności

@OSH, post #42

Na Wrocław wszyscy szykujemy inne podejście ;) ale Ciiiiii, nic nie powiemy
[#45] Re: DKiG - lista obecności

@rafvte, post #43

Raf! Jak mogłeś nie zrobić zdjęcia mojej CD32? :(
[#46] Re: DKiG - lista obecności

@OSH, post #45

Specjalnie dla Ciebie :)



PS.
Cała reszta: link

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2013 10:25:46 przez borg
[#47] Re: DKiG - lista obecności

@rafvte, post #43

O wlasnie. Czy wiadomo kto wygral konkurs BlockOuta?
[#48] Re: DKiG - lista obecności

@Phibrizzo, post #47

[#49] Re: DKiG - lista obecności

@Phibrizzo, post #47

Uolaboga, zapomniałem że spotkałem też Phibrizzo i mieliśmy okazję porozmawiać znów na żywo po jakichś 4 latach
[#50] Re: DKiG - lista obecności

@Phibrizzo, post #47

BlockOut na PC/DOS, flat 5x5
Pierwsze miejsce, Ty, ok. 29 000 pkt.
Drugie miejsce, Ja, ok. 25 000 pkt.
Trzecie miejsce nie zajęte.

Wygraliśmy jedynie uścisk dłoni prezesa na następnym DKiG, ale ciiii... ;)
[#51] Re: DKiG - lista obecności

@Skrzyp, post #50

Dlaczego sie do mnie nie zgłosiliście z tym, ani do Przemka? Na pewno dostalibyście od nas karnety do sklepiku.
[#52] Re: DKiG - lista obecności

@alt_, post #51

Moja kochana Amigusia! Borgu, dziękuję. :)
[#53] Re: DKiG - lista obecności

@alt_, post #51

Powiedziałem Przemkowi o kartce, wpisał przy mnie wynik, ale chyba Phibrizzia olał i wyszedł z tego męski narząd rozrodczy. Czy kupony przechodzą na następne DKiG we Wrocławiu, ew. czy możemy sobie coś zarezerwować? ;)
[#54] Re: DKiG - lista obecności

@OSH, post #52

Ja tam nie rozumiem tego entuzjazmu, skoro i tak możesz na A1200 odpalić wuhade lołd i mieć te same gry z CD32, a solenia się z tym mniej, a to Amiga i to Amiga... Tak jak nie rozumiem trochę ludzi kupujących jednocześnie 600XL i 65XE, skoro i tak wrzucą U1MB i SIO2SD, a sześcseta będzie leżeć na dnie szafy.
[#55] Re: DKiG - lista obecności

@Skrzyp, post #54

Oj, bo nie wiesz o co chodzi. Takie odpalanie gier z innego modelu, to już prawie jak emulacja. A wiesz jak sie ma emulacja do prawdziwego sprzętu?

Wersja ocenzurowana: "jak lizanie loda przez szybę".
[#56] Re: DKiG - lista obecności

@Skrzyp, post #53

Przemek był zalatany. Trzeba było przycisnąć, albo mi o tym powiedzieć.
[#57] Re: DKiG - lista obecności

@alt_, post #56

E tam emulacja. Jest Amiga? Jest. To tak, jakbym odpalał gry z C64 na C128 w trybie C64 i by mnie bili...
(>inb4 jubizmy)

Co do Przemka, to mówię, chyba olał, a Ty byłeś w stanie nieskłonnym do rozwiązywania abstrakcji wyższego poziomu. :D
[#58] Re: DKiG - lista obecności

@Skrzyp, post #57

To nie była abstrakcja wyższego poziomu. był turniej = należą się karnety.
[#59] Re: DKiG - lista obecności

@alt_, post #58

No to trudno, za mało przyłożylismy uwagi, więc pytam - można przenieśc te karnety na nast. DKiG lub odebrać tam nagrody odpowiadające tym kuponom? (Ja tam w ten cennik nie zaglądałem)
[#60] Re: DKiG - lista obecności

@Skrzyp, post #59

Teraz Ci nie powiem, przypomnij mi o tym przy następnym DKiG.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem