[#61] Re: DKiG - lista obecności

@Skrzyp, post #54

A zrozumiesz mój entuzjazm, gdy Ci powiem, że ta CD32 to moja pierwsza Amiga, jaką dostałem? :)

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2013 08:11:04 przez OSH
[#62] Re: DKiG - lista obecności

@OSH, post #61

Ja rozumiem, bo też mam Amigę CD32 :) Pamiętam pierwsze rozczarowanie jak napaliłem się na Tower Assault. Najpierw recenzja w Secret Service, gdzie podniecano się renderowanymi przerywnikami filmowymi robionymi na Amigach 4000 i zonk kiedy okazało się, że są wyświetlane są na malutkim ekranie :) Ale gierka wypasiona była :)

A co do DKiG to czemu obie A4000 ciągle zaliczały zwisy ? :) Tak słyszałem :)

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2013 08:21:32 przez KingJulian
[#63] Re: DKiG - lista obecności

@KingJulian, post #62

A co do DKiG to czemu obie A4000 ciągle zaliczały zwisy?


Moja przynajmniej z dwóch powodów:
1. dla ludzi szeroko rozumiany multitasking jest już tak oczywisty, że nawet nie potrafią sobie wyobrazić, że komputer sprzed 20 lat działa w nim ale trochę inaczej, bo ma 200Mhz a nie 2000. Siadali, odpalali film w VideoCD, Quake'a i AmigaAMPa JEDNOCZEŚNIE i dziwili się, że to nie działa albo się wiesza... kiedy już napisałem i powiesiłem kartkę - "tylko jedna gra/program na raz!" zaczęli to jakoś kontrolować no i grało;
2. nie wiedzieć czemu, najczęściej odpalaną grą na mojej A4000 był Duke Nukem 3D, na pierwszym i jedynym porcie, jaki pojawił się na 68k. Okazało się, że nie jest zbyt stabilny ;)

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2013 09:06:20 przez _arti
[#64] Re: DKiG - lista obecności

@_arti, post #63

2. nie wiedzieć czemu, najczęściej odpalaną grą na mojej A4000 był Duke Nukem 3D, na pierwszym i jedynym porcie, jaki pojawił się na 68k. Okazało się, że nie jest zbyt stabilny

Ten port najlepszy, rzeczywiście nie jest, lepiej było go nie pokazywać.
[#65] Re: DKiG - lista obecności

@BULI, post #64

A teraz coś specjalnego - "Nie tylko do gier, czyli Amiga jako komputer profesjonalny"
- prelekcja z DKiG link YT
[#66] Re: DKiG - lista obecności

@borg, post #65

Wszystko fajnie, tylko aż się prosi o parę slajdów (najlepiej w scali, ale nie koniecznie) i pokaz żywego komputera/sytemu.
[#67] Re: DKiG - lista obecności

@Skrzyp, post #15

Olo był i Artiego kompa z info aby odpalać na raz jedną grę bo sprzęt ma 20 lat też widział ;)

zdjęcia

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2013 18:39:23 przez 11111olo
[#68] Re: DKiG - lista obecności

@BULI, post #66

Slajdy były, ale zostały w Świdnicy ;)
[#69] Re: DKiG - lista obecności

@alt_, post #68

To wielka szkoda :(
[#70] Re: DKiG - lista obecności

@R-Tea, post #49

Mnie tez milo bylo Cie spotkac po latach :)
[#71] Re: DKiG - lista obecności

@11111olo, post #67

Jak byłem w niedzielę to nagrałem kilka filmików. Zmontowałem je w krótki klip:

[#72] Re: DKiG - lista obecności

@dar02, post #71

super to wyszło OK
[#73] Re: DKiG - lista obecności

@dar02, post #71

Jak możesz, to podrzuć pojedyncze filmiki, przydadzą się na prezentację na informatykę, zadanie pt. "zrób wypasiastą prezentację w MocnymPunkcie o swoim hobby" (przypominam, 2 klasa technikum informatycznego, więc trochę żeżuncja ;( )
[#74] Re: DKiG - lista obecności

@sebbb, post #72

Dzięki ;)
[#75] Re: DKiG - lista obecności

@dar02, post #74

Też byłem w Niedziele razem z Olem:) Rozmawiałem chwile z Artim i Altem(Jego 4000 zbiła mnie z nóg)
Pozdrawiam do następnego razu....OK
[#76] Re: DKiG - lista obecności

@Kotaishi, post #75

To nie Wam prezentowałem "Yoomp!" na Atari 800XL na prośbę Artiego?
[#77] Re: DKiG - lista obecności

@WojT_GL, post #1

A Benka tam nie było?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem