[#1] Ktoś chętny na zlot na rzeszowszczyźnie?
Jak w temacie. Poddaję pod dyskusję następujące tematy:

1. Czy ilość zlotów/zjazdów/party/imprez retro i amigowych w PL jest wystarczająca?

2. W jakim okresie czasu w ciągu roku jest najmniej zlotów a fajnie by było gdzieś pojechać?

3. Czy okolice Rzeszowa to już koniec świata/w sam raz/ujdzie na miejsce na zlot ogólnopolski a może hmm by tak Bieszczady...

4. Czego najbardziej nie lubicie na zlotach i co was denerwuje?

5. Czego najbardziej i z miłą chęcią spodziewacie się na zlotach?

6. Czy interesują Was:

a) identyfikatory
b) bliskość baru z alkoholem
c) obecność znanych w światku ludzi
d) szkółki
e) wykłady i kursy (programowanie, grafika, muzyka)
f) oglądanie dem na dużym ekranie i dobrych głośnikach
g) turnieje gier
h) możliwość pobawienia się sprzętem, którego nie macie
i) możliwość noclegu
j) inne (jakie?)

7. Czy nie jeździcie na zloty bo:
a) nie macie na to czasu (praca)
b) nie macie chęci
c) nie pozwalają obowiązki rodzinne
d) jest za daleko od miejsca waszego zamieszkania
e) nie jedzie nikt znajomy
f) na zlotach jest nudno
g) wejściówka dużo kosztuje
h) będzie ktoś kogo nie lubicie
i) koszty paliwa przewyższają korzyści z uczestnictwa w takiej imprezie

8. Czy lubicie zabierać swój sprzęt na imprezę?
a) tak
b) tak ale tylko tańsze egzemplarze bo boję się uszkodzenia cennego sprzętu
c) wziąłbym ale jadę pociągiem/z kolegą i nie mam miejsca
d) nie bo wolę przyjechać i pogadać a nie siedzieć przy swoim sprzęcie
e) wziąłbym ale nie ma sensu, bo każdy już widział taki komputer jak mam
f) inne (jakie?)

9. Czy jesteś za zorganizowaniem wspólnej imprezy z możliwością naocznego przekonania się o wyższości/niższości danej maszyny z atarowcami, applowcami i retro-pecetowcami?
a) nie bo byśmy się pozabijali
b) po prostu lepiej nie
c) nie bo boję się, że moja maszyna jest gorsza niż maszyna innej "nacji"
d) nie z innego powodu (jakiego?)
e) nie mam nic przeciwko
f) zdecydowanie tak
g) tak bo pokazałbym że moja maszyna wymiata i jest lepsza niż...
h) inne (jakie?)

10. Czy imprezy płatne są lepsze niż bezpłatne?
a) nie bo nie mam pieniędzy
b) nie bo to głupi pomysł płacić komuś nie wiadomo za co
c) tak ale musiałaby być na poziomie
d) tak ale w cenie biletu dużo alkoholu/atrakcji
e) tak bo jak jest kasa to jest reklama i więcej ludzi przyjdzie
f) inne (jakie?)

11. Czy imprezy jednodniowe są lepsze niż dwudniowe?
a) tak
b) nie
c) inne (jakie?)

12. Pytanie otwarte:
Jakbyś był organizatorem zlotu jak on by wyglądał (miejsce, cena, atrakcje, czas trwania)

13. Pytanie otwarte:
Dodaj coś od siebie.

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2014 23:08:39 przez pong777
[#2] Re: Ktoś chętny na zlot na rzeszowszczyźnie?

@pong777, post #1

"13. Pytanie otwarte:
Dodaj coś od siebie."

Jeśli by ten zlot nazwijmy go Party wyglądało jak Intel Outside to wtedy to ma sens tylko sponsorów trzeba znaleźć na nagrody jedzenie i używki. Ktoś by musiał wyczuć w tym dobry interes, aby za sponsorował. Wiesz fajnie by było zrobić takie Party, na wejściu hostessy /body paint w stylu Amigi" rozdają ciastka z haszem, wchodzisz do środka bramkarz odbiera ci telefon w ogóle nie masz kontaktu ze światem na jakieś trzy dni. Ogólnie totalny chaos lecą dema, słychać tylko dźwięki z Pauli cofasz się do 92 biegasz gdzieś z dyskietkami, tu gdzieś ktoś coś koduje jak naj mniej grania tylko wiedz i informacje, po czym wychodzisz bramkarz oddaje ci telefon patrzysz 2014 "Back to the Future". Takie Retro Party było by świetne, lecz trzeba by było kupić jakąś wyspę, szkoda że Ameryka została już skolonizowana. To tak w skrócie...
[#3] Re: Ktoś chętny na zlot na rzeszowszczyźnie?

@pong777, post #1

ad. 11) Tak.

joker
[#4] Re: Ktoś chętny na zlot na rzeszowszczyźnie?

@pong777, post #1

Nie mam czasu się rozpisywać, więc ogólnie - większość pytań na TAK - jestem zainteresowany wszystkim, co uda się zorganizować ;) Z chęcia pobawiłbym się z maniakami klasycznego maczka, bo w tę stronę kieruje ostatnio swoje zainteresowania. Preferuje imprezy raczej 2-dniowe, zwłaszcza jeśli są dalej niż 200km od mojego domu ;)

Dalej. Zawsze staram się brać jakiś sprzęt choć fajnie jakby udało się zorganizować kilka monitorów na zapas.

Cena wejściówki - jeśli nie przekroczy 30PLN - no problem. Jeśli więcej, tj. na przykład 40-60 to jednak musi już coś fajnego oferować - nocleg, żarcie czy też konkursy/upominki. Nie mam też problemu z tym, żeby kosztowała stówę, jeśli przyjedzie Dave Haynie czy RJ Mical ;)





Ostatnia aktualizacja: 04.06.2014 08:31:13 przez _arti
[#5] Re: Ktoś chętny na zlot na rzeszowszczyźnie?

@pong777, post #1

Tak ogólnie:
Miejsce:

- imprezy na Rzeszowszczyźnie- zdecydowanie tak OK moga to być nawet Bieszczady np Ustrzyki Dolne (SirLeo by się ucieszył), chociaż stąd do końca świata już niedaleko.
Oczekiwania:
- co najmniej jeden rzutnik i dobre nagłośnienie
- opcja baru- zdecydowanie tak
- turnieje w amigowe gry i konkursy nie tylko związane z komputerami (ruchowe, intelektualne, alkoholowe ;)
- niska cena za wejściówkę- nie więcej niż 30zł
- "innowiercy" ze sprzętem mile widziani
- i tak z innej beczki, z kategorii pobożnych życzeń: kilka stoisk firmowych z oprogramowaniem i sprzętem amigowy ;)
[#6] Re: Ktoś chętny na zlot na rzeszowszczyźnie?

@pong777, post #1

Zlot na podkarpaciu to fajna inicjatywa:) mam projektor i nagłośnienie, potrzebujemy jeszcze miejsca!
Jestem za!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[#7] Re: Ktoś chętny na zlot na rzeszowszczyźnie?

@dez3, post #6

Ja jestem oczywiście za (nie zgłaszałem się wcześniej bo na ppa-forum wchodzę nieregularnie).

Ponadto wczoraj, znalazłem opcję sfinansowania "pilotów" imprez w Rzeszowie, vide link.
[#8] Re: Ktoś chętny na zlot na rzeszowszczyźnie?

@pong777, post #1

Do Rzeszowa mam całkiem blisko.. więc jestem za (o ile nie będzie kolizji z AmiParty w Chełmie.. bo to już "klasyk").
[#9] Re: Ktoś chętny na zlot na rzeszowszczyźnie?

@pong777, post #1

I ja sie piszę razem z moim grającym sprzętem :)
[#10] Re: Ktoś chętny na zlot na rzeszowszczyźnie?

@Mariodj, post #9

To ja się zabieram też jak będzie miejsce w samochodzie ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem