[#91] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@Lokaty, post #90

Cześć Lokaty!Czyli będziesz mam rozumieć?Płyta spakowana.
[#92] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@Grisza, post #91

TAK! Spojrzyj na PM, wysłałem nowe zapytanie. :)
[#93] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@WojT_GL, post #89

Jedyna sprzedaż monitora jaka być może mi się szykuje to Multisync Amiga M1438S, który kiedyś zabierałem na imprezy. Jeśli scandoubler się sprawdzi (lub Indivision ECS) to sprzedam, z tym, że to mała kasa nie będzie.

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2014 10:34:00 przez Azzorek
[#94] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@sunater, post #83

To u mnie potestujesz, mam doublesynca, łapie najpopularniejsze rozdzielczości Amigi (pal, multisync itp.), nie łapie bodajże super72.
BTW będę miał do sprzedania Secret Service nr 97, wydanie kioskowe, cena lepsza niż w kiosku :)
[#95] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@madman15, post #94

Już przeczytałeś i chcesz odzyskać kasę :) ?
Ja mam więc nie kupuję - ale jak masz top secrety to weź :P

P.S. Czy ktoś będzie miał lapka z CF albo PCIMCIA? Będę chciał coś zgrać z USB na CF i na SD (mam przejściówkę USB<->SD). A może ktoś będzie miał Ami z USB :)?

Nie chce mi się taszczyć mojego lapka.
[#96] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@WojT_GL, post #95

Niee, po prostu kupiłem 2 sztuki "przypadkiem" :)
Lapka z CFką mogę chyba mieć, ale nie wiem czy/jak działa.
[#97] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@WojT_GL, post #95

Pekdar albo Grisza beda w posiadaniu... .OK
[#98] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@Lokaty, post #97

Ja swojej Ami nie biorę tym razem. Wymaga uwagi serwisowej.

Pozostałych kolegów informuję, że będę miał trochę akcesoriów do zbycia, zainteresowanych zapraszam do przeglądnięcia na miejscu.

Pamięci: 64MB SIMM 50ns super płaskie dwustronne, przetestowane. Świetnie działają w Blizzardach. Nie przetestowałem z Apollo.
Dyski 3,5: IDE/SATA/SCSI różnej pojemności
Streamer HP DDS4 SCSI + kilka taśm DDS 2, dokładnie taki sam egz. jak w mojej Ami - w sam raz do robienia kopii zapasowych.
Kable sygnałowe itp.
Trochę dyskietek 3,5 HD - sformatowane na mojej Ami bez bad sectorów
i inne rzeczy.

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2014 22:01:35 przez pekdar
[#99] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@pekdar, post #98

Witam,

newguru będziesz ? Ja będę bez sprzętu, ale postaram się nie zapomnieć o karcie PCMCIA, to byś mi przerzucił, to co próbuję od Ciebie zdobyć od 0,5 roku :)

Pozdrawiam,
[#100] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@Doman89, post #99

Wreszcie spakowany.

Do zobaczenia za parę godzin!

Azz
[#101] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@Azzorek, post #100

Dziękuje wszystkim za spotkanie - choć niestety byłem krótko...
Dzięki Markowi raz jeszcze za przeflashowanie gotka na nowy firmware :) :) (przy okazji jakbyś znalazł czas to podeślij schemat z którego robiłeś programator TTL)
Żałuje że nie mogłem być dłużej.. że nie zdążyłem sie podpiąć pod żaden CRT ani że Apollo 040 z moją ACA 500 niestety się nie lubią a innych turbiaczy nie zdążyłem potestować.
Pozdrawiam wszytkich
[#102] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@sunater, post #101

to slynne firmware 1.06?
[#103] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@Norbert, post #102

Nie... 1.05a ... 1.06 nikt nie dysponował :P

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2014 21:52:13 przez sunater
[#104] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@WojT_GL, post #1

Hmmm... Pierwszy raz wybrałem się na imprezę "na waleta" i nie żałuję. Mogłem spokojnie pooglądać cudze sprzęty, naprawić (mam nadzieję lapka koleżanki - dzięki za podgrzanie BGA), zobaczyć na żywo GBA1000 w akcji (dzięki Wali7), obadać co to SD BOX, obgadać mnóstwo tematów okołoamigowych i nie tylko, zerknąć do nowej-starej prasy amigowej i giercowej, posłuchać dwóch artystów z całkiem niezłym sprzętem grających do kotleta, dokonać zakupu dysku SCSI.... jednym słowem WYPAS. Dzięki chłopaki za udany zlocik i zapraszam na kolejny....
[#105] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@Azzorek, post #100

Dzięki organizatorom za imprezkę fajnie było.
Jak zwykle imprezka wymiata , super ludzie, sprzęty wypasione na maxa .
Stałem tym razem z boku bo nie wziąłem przyjaciółki z przyczyn o de mnie nie zależnych i patrzyłem jak się fajnie bawią inni .
Zauważyłem że sprzęty dają mnóstwo uciechy właścicielom , mimo wieku nadal bawią .
Śmietanka towarzyska się na tych spotkaniach zbiera .
Pozdrawiam i do następnego spotkania w Styczniu na pewno będę .
[#106] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@*y, post #104

Jak zwykle super ;) dla mnie jeden z najlepszych "odcinkow" na jakich bylem. Duzo dyskusji bardzo ciekawych i przezwntacja sd boxa ktora wzbudzila zywa dyskuje ze *ym na inne tematy.
Szacun dla wszyskich ktorzy mieli rozne sprzety - gba1000, midi (bezcenny byl usmiech kolegi ktoremu w koncu po pol dnia grzebania w a3000 udo sie odpalic midi), commodorkowcy i amigowcy.

Flaczki smakowaly jakos inaczej bez biaxa ale grisza wciagnal standardowa podwojna porcje ;)

Najwiekszy szacun dla mlodego z a600, ktory wybiera taki sprzet zamiast next genow (stwierdzil ze nie kupi nigdy ps4 i woli superfroga ;)). I ogromny szacunek dla pani ktora mu przez caly dzien towarzyszyla - jesli to mama to az mu zazdroszcze takiej mamy!

Alf jak zwykle dawal rade ciupac z mlodymi jako dobry wujek we wszystkie gierki ;)

Ogolnie mnostwo dobra i tylko zal ze nie moze tak byc co miesiac ;)

Dopadla tez dzisiaj nas zapominalskosc i brak sprzetowosc ale to kompletnie nie przeszkadzalo w odbyciu super imprezy ;)

Ja juz czekam na styczen i nie wypakowuje skrzynki z auta - tylko do niej dorzuce to co mi dzisiaj brakowalo (pekdar i grisza & lokaty - wiecie o co chodzi).

Noi arti sprawdzil swoja ace w mojej acy i widzi mi sie ze czekaja mnie wydatki :p

Dzieki chlopaki i dziewczyny ;)
[#107] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@WojT_GL, post #106

Bylo super!
Nie spodziewalem sie tak fajnej atmosfery za pierwszym mojim przyjazdem!
(bede w styczniu, na 100%szeroki uśmiech)
*up dzieki (mlody)

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2014 22:50:28 przez redstonecraftpl
[#108] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@redstonecraftpl, post #107

Uff. I w domu. :D
Również wszystkim dziękuję. Szczególne zasługi dla Azzorka (Midi) i Griszy oraz Artiego (SB18). Midi śmiga, SB128 jeszcze nie, ale przywiozłem kilka nowych pomysłów. Może się wreszcie uda. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za spotkanie. Szkoda, że mam do Was tak daleko. Wolałbym godziny z jazdy samochodem spędzić z Wami... Mam nadzieję do następnego.
[#109] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@Rafał A-3000, post #108

Tutaj macie minifilmik z sacp'u, widac jaka fajna byl impreza
[#110] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@Rafał A-3000, post #108

Dotarliśmy z Adim na chatę. Dołek i Camelek jeszcze pewnie w trasie. Jak zwykle super OK ale to jutro się jeszcze rozpiszę, bo teraz padam z nóg
[#111] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@_arti, post #110

Witam,

Po imprezce super OK

Fajny klimacik standardowo jak to u nas ok, racja Na zlocik zameldowałem się jakoś przed 9 wraz z ALF'em. Niestety bez sprzętu, aczkolwiek było to i tak nieodczuwalne. Sporo pogadałem, na różne ciekawe tematy ze *y, jak i również z Pekdarem czy Wojtem. Koprocesorek od Flopsa (bodajże) siedzi już w pamięci, aczkolwiek w poniedziałek pojadę do elektronika po oscylator ( tu pytanko przy okazji, gdzieś kiedyś przeczytałem, że wszystkie były produkowane jako 50 MHz tylko, na potrzeby rynku były różne nadruki. Prawda to? Bo tak to wpakuje jakiś oscylatorek 40 - 50 MHz ). Fajna prezentacja SD-BOXa w wykonaniu Azzorka. Fajnie było zobaczyć wali7 z GBA1000. Z braku naczelnego "windykatora", przejąłem po nim schedę.
Najlepszy Azzor, jak wszyscy poszli odważył się grać ze mną i Alfem w MK2. Wszystkim tu będzie pisał, jak to nam nie dokopał, a jestem w posiadaniu nie publikowanego nigdzie filmu jak jego kapelusznik leży i kwicy

Pozdrawiam,
Doman89
[#112] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@Doman89, post #111

Cholerka myslalem ze SACP będzie dopiero w przyszlym tygodniu ;/ A to było wczoraj. Ale zaje&$^&em sprawe. Planowałem się zjawić :O
[#113] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@Sunday87, post #112

No w koncu udalo nam sie pojawic na sacp,mam nadzieje ze teraz bedziemy czesciej,pomimo zerwanej linki sprzegla w aucie i powrocie do zabrza autobusem,impreza w 100 % udana,szacun dla mlodego od amigi 600,duzo fajnego sprzetu fajnych ludzi az chce sie amigowac pozdrowienia dla wszystkich.

ps:zapomnialem jaki to mialem film zobaczyc he he he ;).
[#114] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@Sunday87, post #112

a ja niestety nie mogłem wpaść :(
[#115] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@SzaryWilk, post #113

Ze zerwaną linką sprzęgła da się jechać, kiedyś sprawdzałem :P Tylko akumulator i rozrusznik mogą tego za bardzo nie lubić :) No i skrzynia jak ktoś źle biegi zmienia...
[#116] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@*y, post #104

Imprezka bardzo fajna, fajni ludzie. Pierwszy raz wybrałem się na SACP i zastanawiałem się jak to będzie ale fajnie było i wogole nie żałuję!
Dziękuję organizatorom za zorganizowanie spotkania! Niestety, Amigi z sobą nie zabrałem ale to się zmieni na następnym SACP'ie bo, jeśli nic nie stanie mi na przeszkodzie, będę przyjeżdżał :) Pokaz SD-BOX'a (mimo iż nie miałem C64) podobał mi się, pokaz GBA 1000 też, pokaz muzyczno-instrumentalny Azzorka, który cierpliwie tłumaczył mi tajniki MIDI i MUSIC-X'a też był "klimatyczny". Podsumowując: bardzo udana IMHO impreza i fajni, pozytywni ludzie. Dziękuję Wam.
Adi
[#117] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@adi, post #116

Dziękuję wszystkim za przybycie.

Choć nie był to rekord imprezy pod względem ilości sprzętu, to w sumie ludzi przewinęło się sporo - tak ok. 30-35 osób.

Wielkie dzięki Wali7 że wpadłeś. Choć trochę późno, ale co mieliśmy okazję zobaczyć to zobaczyliśmy. Zwłaszcza mnie bardzo dużo dało obejrzenie jak działa Indivision ECS i ACA500. Musisz koniecznie wypieścić sobie jedną A500/A500+ na bóstwo, bo z takimi bonusami będzie robiła wrażenie :) . Pokaz GBA1000 super - szacun, że Ci się chciało zrobić takie dzieło. Zaglądaj do nas częściej!

Doman nieźle się uśmiałem z twojego posta . Filmik z dowodem - posrałem się ze śmiechu . Kurna ze 30 minut żeś stał z tym telefonem, żeby nakręcić chociaż raz moją klęskę i się udało - jak ślepej kurze ziarno . Dostawaliście z Alfem, często z Flawessem. Dobrze, że zwiecha Amigi zakończyła waszą hekatombę . Tak jak mówiłem macie ze mną szanse tylko jak jestem po piwach .
Jednak co sobie pograliśmy to pograliśmy. I refleksje o samym mortalu też były. Super spędzony czas do samego końca - dzięki Ziomy!

Szkoda, że Pekdzio był bez sprzętu, jakoś mi brakowało muru za moim monitorem w postaci jego A4000 :) . Żeby to mi był ostatni raz .

Bardzo młody Amigowiec z mamą/babcią zrobił dla mnie spore wrażenie. Jak widzicie ludzie nowe pokolenie to nie tylko PSx i XBox czy modern PC. Mam nadzieję, że będzie wpadał ze swoją 600-tką regularnie OK .

Madzio - dzięki za pomoc w konfiguracji mojej A1200. Teraz jak mam dostęp do pozostałych partycji rozwinę skrzydła . No i ACATune wreszcie działa i Ami widzi 128MB Fast - dzięki stary!

y* - pierwszy raz bez sprzętu. Do tego się dowiedziałem, że odwiedził Muzeum Zabytków Informatyki w Katowicach! Dobrze, że miałem okulary bo bym musiał zbierać oczy z podłogi, a tak odbiły się od szkieł i wpadły z powrotem na swoje miejsce . Kamil ten brak sprzętu to mam nadzieję nie reguła ?

Bacuś/Daniel - dzięki za udostępnienie interfejsu Ryś. Sprawdziłem w akcji i działa po prostu pięknie! Na bank kupuję - kawał świetnie wykonanego i w pełni działającego sprzętu. Nawet gałki analogów mi działały w padzie - testowałem pod Mortal Kombat II !

Rafał A-3000 - zeskanuję Ci te artykuły o Music-X i dam linka do ściągnięcia. Music-X to naprawdę fajny program i działa na zwykłej A500 z 1MB RAM! Jak widziałeś działa jak ta lala OK .

Niestety z tej edycji nie mam fotorelacji bo mi zapchało aparat. Czekam na relacji foto/video innych uczestników zlotu.

Do zobaczenia w styczniu 2015r!

Pozdrawiam,


Azz
[#118] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@Azzorek, post #117

Właśnie - czy ktoś się orientuje kto to był to młody chłopak z 600-etką? @Flops? Nie z tobą przyjechali? (coś mi się obiło o uszy)

Aaa.., Flops, chyba coś kupiłem od ciebie, nie? Jakieś dane do przelewu?


Ostatnia aktualizacja: 06.10.2014 13:26:42 przez _arti
[#119] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@_arti, post #118

Ten chłopak to był najprawdopodobniej syn jakiegoś Amigowca z Forum. Tata (a może wujek?) niestety nie mógł przyjechać, dlatego był z kimś innym. Ktoś z nim o tym rozmawiał. Niestety więcej szczegółów nie pamiętam. Wyleciało mi o kim dokładniej mówił. Może Grisza będzie wiedział więcej, bo próbował mu zainstalować mój CD-Rom. :)
[#120] Re: SACP - 22 - tak mi wychodzi...

@Rafał A-3000, post #119

Redstonecraftpl
Ja go przywiozłem, ale był z ciocią, a zaraził go Amigą wujek
Ja swoją A1200 miałem, ale niestety została w samochodzie, bo oddałem monitor potrzebującym
Dzięki za imprezę, jak zwykle było super OK

P.S.
Ramos, ale mnie na mine wpuściłeś, tam była przebudowa i nie mogłem na S1 skręcić, musiałem z 30km nad rzucić, żeby wreszcie móc zjechać na dobrą drogę, ale wybaczam ;-p

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2014 14:46:57 przez flops
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem