[#31] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@DiskDoctor, post #26

no i mamy piątek :) Michał gdzie te info :)
[#32] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@Mariodj, post #31

Ja niestety tą imprezę jestem zmuszony opuścić. Ze względów finansowych i zawodowych (weekend w pracy). Mam nadzieję zawitać na trzecią.
[#33] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@Mariodj, post #31

Zaraz będzie. Afterparty plus nocleg - Hotel Metalowiec. W poniedziałek może uda się zamienić na DS Filon i DS Laura ale do tego potrzebuję info o osobach nocujących, poza tym już jest r.a. więc w salce pewnie będą zajęcia

Ceny 36zł/os plus (niestety) salka koło 5-10 zł. Jest tam catering czyi jedzenie i picie. Bliżej centrum, bliżej WDK.

Nie ma plakatu będzie poniedziałek rano bo czekamy ona info od @V0yager i osób ze sceny z okolic (ma być do niedzieli).

Za to 2 imprezy, 13:00 WDK, 19:00 Metalowiec afterparty.
Tym razem będą napitki i paluszki i inne, będzie pozycja pt. konkurs.

@Mariodj - ile Was będzie? 4?

@BULI, dez3, pong777 skuście się na nocleg (albo przynajmniej piwo), @BULI masz do 15 min na piechotę... i nocny co jedzie 5 min do Ciebie
[#34] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@DiskDoctor, post #33

Ja dopiero potwierdze w niedziele przyjazd ......
[#35] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@Drako^BB, post #34

na pierwszą nie przyjechałem, ale przyjeżdżam tym razem
zabieram Timexa 2048 ze sobą z zabawkami od zaxona oprócz swojej amigi
planuję być od rana do późnych godzin wieczornych i wracać na lublin
więc jak ktoś chce ze mną jechać to pisać
[#36] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@podolski_jp, post #35

Pojechałbym z Tobą Jacek. Pasuje mi od rana do wieczora. Jedziesz samochodem ?
[#37] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@pabloz, post #36

tak, planuję jechać swoim autem
[#38] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@podolski_jp, post #37

no to elegancko widze ze sie poluzowały stosunki w rodzinie :)

spotkamy sie na miejscu :) u nas bankowo jade ja i Sir_Lucas, Drako na dniach da znać :)
[#39] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@podolski_jp, post #37

Jeszcze nie jestem pewny co będę wtedy robił, ale panowie jeśli można to czy mógłbym się do was (na razie tak wstępnie) wprosić jako taka ekipka z Lublina?

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2014 00:17:29 przez jogg
[#40] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@jogg, post #39

że tak tylko skromnie zapytam w jakim celu przeniesiono wpisy z forum do komentarzy pod artykułem??
[#41] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@Mariodj, post #40

Odpowiem równie skromnie - na prośbę autora wątku/organizatora imprezy. Co prawda pewnie życzyłby sobie przenieść wszystkie posty, ale po tym testowym przeniesieniu kilku i Twojej szybkiej reakcji myślę, że nie będzie nalegał.
[#42] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@recedent, post #41

Mi w istocie chodziło o to, że jak już jest news, to żeby nie pisać pod dwoma wątkami równolegle. To był apel do forumowiczów bardziej.
[#43] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@recedent, post #41

to spisek :)
[#44] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@DiskDoctor, post #1

Kolejna impreza i po raz kolejny świetny klimat i rewelacyjni ludzie :) dziękuje pozdrawiam i czekam na więcej :)
[#45] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@DiskDoctor, post #1

Bardzo dobra impreza, świetny klimat oraz doborowe towarzystwo. Organizatorzy naprawdę się postarali OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem