[#1] Druga impreza w Rzeszowie - demoscena
Witajcie po pierwszej imprezie amigowej w Rzeszowie.

Przede wszystkim chciałem gorąco podziękować Krashanowi, virago i Mariodj za wspaniałe prezentacje oraz współorganizatorom dez3, BULI a szczególnie pong777 za udaną imprezę. Nie może nas tym razem nie być w Chełmie.

Pech chce, że impreza musi się odbyć w czasie SACP czyli 4 X. Tydzień później mają obiekt zajęty, tydzień wcześniej to za wcześnie (tym razem zależy nam na marketingu i tzw. ludziach z ulicy). Jak wpisywałem te daty (lipiec), nie wiedziałem o zajętości obiektu oraz o Śląskim party. Istnieje jakaśtam opcja przełożenia tego na 18 X ale musielibyśmy zapewne przełożyć kolejną imprezę ponad terminy a to się wiąże z kontaktem z NCK (i nie muszą się zgodzić).

Drugi pech to to, że nie możemy już zwracać kosztów prelegentów (bo się skończyły). Trzeci pech - ew. nocleg będzie już droższy, ok 2x ale jak nas będzie kilkoro można znów wynająć tę samą salkę.

W takiej sytuacji zadbamy podwójnie o satysfakcję amigowców i poczwórnie o nieamigowców (osób z tzw. ulicy). Wstępny plan:

1) prezentacja fragmentów filmiku MindCandy
2) prezentacja demek: ECS, AGA, CD32, może jakieś NG
3) prezentacja demek z gier (ECS)
4) konkurs wiedzy amigowej i o mikrokomputerach 8/16 bit (osobna pozycja)
5) mamy nadzieję, że uda nam się namówić choć 1 prelegenta z demosceny

Oczywiście reszta rzeczy / punktów jest do dogadania, sądzę że program i inne szczegóły techniczne są do ustalenia w najbliższym tygodniu (do przyszłej środy bo w czwartek jestem na wyjeździe i nie ma ze mną kontaktu, w piątek podziałam już z nowym plakatem).\
[#2] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@DiskDoctor, post #1

Jeszcze szczegóły których zabrakło. Przepraszam za podbijanie wątku.

1) impreza główna, otwarta, dla osób z zewnątrz (prelekcyjna plus wystawka amigowa) godz. 13:00 WDK Rzeszów

2) bardzo prosimy o nie spożywanie napojów alkoholowych w WDK Rzeszów, które oczywiście jest ewidentnie miejscem publicznym

3) afterparty - koło godz. 18:30, salka DS Filon, obok sugerowanego noclegu (DS Laura - to się jeszcze wyjaśni), w każdym razie maksymalna odległośc afterparty od WDK: 3.5 km, dojazd autobusami

4) można negocjować ceny noclegów dla grup

5) dojazdy do 3 h z: Lublin, Kraków, Zamość, Katowice, Kielce, Radom (dobre i tanie połączenia autobusowe, poza Kielcami), dojazdy do 5 h: Śląsk, Warszawa (dobre i tanie połaczenia), dojazdy ok. 7 h: Wrocław, Łódź (dobre tanie połączenia). Sugerujemy lekturę mapek przewoźników: PolskiBus, NeoBus, PKSExpress.

6) Przewidujemy konkurs z nagrodami, wstęp jest wolny na obydwie imprezy

7) Istnieje możliwość alternatywnie wynajęcia lokalu na afterparty (klubu, pubu) z lanym niedrogim piwem, ale musi być jakaś sensowna grupa (ostatnio było nas na liście 12 osób i wyszłoby cenowo koło 30 zł ale zrezygnowaliśmy bo salka była dobra a klub dość duży).
[#3] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@DiskDoctor, post #1

Może warto w tym miejscu poprosić o kontakt na PRV osoby związane z demosceną które miałyby czas i ochotę poprowadzić u nas prezentację. Szczegóły omówimy telefonicznie bądź meilowo.

Póki co poszło zaproszenie do Kiero na e-mail eludowy ale brak odpowiedzi.

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 20:40:31 przez pong777
[#4] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@pong777, post #3

Jeśli mogę zasugerować osobę związaną z demosceną to proponuję skontaktować się z Voyagerem ok, racja
[#5] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@Sir_Lucas, post #4

Zapytam jeszcze raz jego bo kontaktowałem się z V0yagerem odnośnie pierwszej imprezy i niestety zero odzewu.

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 20:56:38 przez pong777
[#6] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@pong777, post #5

Korzystając z okazji, podlinkuje forum oraz newsa do poprzedniej imprezy, 13 IX. Tam jest masa szczegółów, formuła będzie podobna tylko zamiast tematu muzyka wskazuje temat demoscena (w listopadzie będą gry).

Wysłałem też zaproszenia do pozostałych 4-ch podkarpackich amigowców (piątego "ted" nie mogłem znaleźć pośród użytkowników).

Plusem wcześniejszej imprezy jest to że przyszli starzy amigowcy z okolic (kilku, kilku nie mogło) i już odgrzebuja stare dyskietki Widziałem też pojedyncze osoby które przyszły na skutek marketingu... ale czemu się dziwić skoro plakat zawisnął 2-3 dni przed... Tym razem sprawę potraktujemy poważnie.
[#7] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@DiskDoctor, post #6

Możemy "podpompować" imprezę trochę na FB z profilu CHAL. Jeśli to możliwe podrzuć plakat imprezy jak najwcześniej to możliwe. Będziemy działać i wspomagać marketingowo kolegów z Rzeszowa :)
[#8] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@Sir_Lucas, post #7

Dzięki. To jak będzie program gotowy - czyli gdzieś za tydzień.

Poza tym mamy nadzieję że do tego czasu NCK pozwoli nam ją przesunąć, by nie kolidowała z SACP - o +2 tygodnie.

DD
[#9] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@DiskDoctor, post #6

"Ted" tutaj:

link

Poszły zaproszenia do całej grupy The Elude oraz V0yagera.
[#10] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@pong777, post #9

Cześć
Zaproszenie dotarło i bardzo za nie dziękuję. Niestety 3-5.10 będziemy (przynajmniej część z nas) na party w Berlinie, także siłą rzeczy nie uda nam się przybyć do Rzeszowa.
Voya molestujcie bo facet ma łeb do sceny (nie tylko amigowej) i co najważniejsze potrafi mówić godzinami.

pzdr
[#11] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@ubik, post #10

Dzięki za szybki odzew. Pechowo nam się termin udał na październik. Może któryś z kolegów jednak będzie w PL wtedy? V0yagera będę męczył chyba, że sam odmówi.

PS. Wywiad z V0yagrem:
link

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 22:59:06 przez pong777
[#12] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@pong777, post #11

Piszemy dalej: Adam "Scorpik" Skorupa

(ps. wywiad z nim.)

link
[#13] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@pong777, post #11

V0yager ma odpowiedzieć zaraz po Riverwashu ale przynajmniej nie odmówił i odpisał :)

Zapytanie poszło do użytkownika Fei.

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2014 09:08:37 przez pong777
[#14] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@pong777, post #13

Na Amiparty w lutym był jeszcze Charon - użytkownik ppa jarek72. Może też warto uderzyć?
[#15] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@DiskDoctor, post #8

Po spotkaniu z pong777, BULI:

1 nie możemy przesunąć imprezy 4 X, informujemy że kolidujemy wtedy z SACP
2 kolejna impreza III "gry" przesunięta jest z 8 XI na 15 XI i przez to nie koliduje z inną imprezą retro (Krashan wspominał)
3 opcja taniego hotelu, będą hotele w dobrej cenia na pewno

* 2 osobowy z łazienką 100 zł (50 zl/os)
* 2 osobowy z łazienką (podwójne łóże) 100 zł (50zł/os)
* 3 osobowy z łazienką 110 zł (36zł/os)
* 4 osobowy z łazienką 140 zł (45zł/os)

Takie ceny mniej więcej powinny się utrzymać.

4 zapewniamy:
a) 2 imprezy w 1: otwarta w WDK Rzeszów koło 13:00, zamknięta - salka koło 18:30
b) wstęp wolny
c) napitki paluszki ciasteczka (przepraszamy że zabrakło wcześniej)
d) konkurs z nagrodami firmowymi amigowymi
e) reklamę imprezy w TV (Rzeszów), radio, akcja plakatowa
f) może: gość specjalny (na I imprezę dwóch odmówiło, może teraz jeden może się pojawić)
g) mamy nadzieję, że uda nam się namówić/pozyskać choć jednego prelegenta związanego z demosceną
h) na 80% (znów!) tanie lane piwo na imprezie zamkniętej
i) pomoc z dojazdem
j) pomoc w niedzielę rano (jedzenie, apteka, poczta, policja)

Prosimy o wstępne i niezobowiązujące deklaracje osób zainteresowanych, szczególnie imprezą zamkniętą (z noclegiem), ponieważ ma to wpływ na negocjowanie cen noclegu i warunków salki.

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2014 20:11:04 przez DiskDoctor
[#16] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@DiskDoctor, post #15

Nie obiecuję na 100%, ale powinienem się pojawić. Może nawet z niespodzianką.
[#17] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@recedent, post #16

Eeee pojawienie się Maag^dA na imprezie to nie jest żadna niespodzianka :P
[#18] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@DiskDoctor, post #15

ja jak zawsze na tak a konkretnie jak walka z chlebodawcą przebiegnie i czy dam rade to juz bliżej terminu :) ale walcze :)
[#19] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@recedent, post #16

Jak to pisze Paralax:
Super wiadomość pomysł

Mariodj
Mam nadzieję, że będziecie, przy okazji popsujemy Ci trochę system

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2014 09:20:04 przez BULI
[#20] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@BULI, post #19

Postaramy się być. Warto będzie się znowu spotkać
[#21] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@Sir_Lucas, post #20

Oby na pewno- partyjka SWOSa obowiązkowo- będę miał swojego Joya ok, racja
[#22] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@pong777, post #12

Scorpik zajęty - odmownie.
[#23] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@pong777, post #22

To by było zbyt piękne
[#24] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@BULI, post #23

Czekamy do jutra na zamknięcie listy pozycji programu (w tym prelegenci, w tym goście) i produkujemy plakat.

Jacyś chętni na nocleg? Osoby z Chełma? Bo od tego zależy, czy będziemy mieli znów salkę na wieczór za darmo.
[#25] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@DiskDoctor, post #24

Michał w poniedziałek wieczorem najpóźniej wtorek do południa potwierdzę ci naszą ekipę.
Negocjuje urlop po niedzieli i padną decyzje, jechać chce jak najbardziej i zabrałbym ekipę z Chełma ale muszę poczekać na decyzje chlebodawcy.
[#26] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@Mariodj, post #25

Mamy piękne 5-6 plakatów od życzliwego AEON, mamy w drodze piękny plakat od Cloanto.

Rozmawiamy z jednym prelegentem - może uda się w WDK zmienić budżet (bo już nie ma na prelegentów) żeby nie zapłacił za imprezę. Będzie wiadomo pewnie jutro najpóźniej w piątek.

Będzie zajawka w TVP Rzeszów (w tym paśmie chwalą się 10% czyli niby 200 000 osób to obejrzy). Plakat (i program) będzie w piątek, zawiśnie na mieście. Będzie też reklama w 2ch lokalnych stacjach radiowych.

Tym razem akcję internetową potraktujemy poważnie (w weekend) - będzie więcej linków.

Szykujcie się!!!
[#27] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@DiskDoctor, post #26

A mi właśnie wszystko zaczyna się sypać... Mój przyjazd w sobotę stanął pod wielkim znakiem zapytania, ale będę jeszcze walczył.
[#28] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@recedent, post #27

Ojj to nie dobrze
[#29] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@BULI, post #28

Urlopu jeszcze nie mam ale wolny weekend jak najbardziej :)

Przybywamy !!!
[#30] Re: Druga impreza w Rzeszowie - demoscena

@Mariodj, post #29

OKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem