kategoria: AmiParty
[#31] Re: Amiparty GFX Compo

@aszu, post #28

Będzie można zmienić, dodać drugą, możesz przysłać pięć, z tym że do compo wybierasz dwie z nich, resztę możemy wyświetlić ale nie będziemy na nie głosować (oczywiście rozsądnie z tą ilością prac "nadmiarowych" bo czas party jest niestety ograniczony).
Swoją drogą muszę dobrze przygotować sprzęt na Compo i sprawdzić jak wierne będzie odwzorowanie kolorów, geometria, jaki wpływ będzie miał upscaling projektora na wygląd bo po SV oglądając grafiki z compo na CRT to jednak wyglądają nieco inaczej (lepiej) niż na bigscreenie. Nie na tyle, żeby wpłynęło to na moje oceny ale wolałbym żeby w czasie Compo uczestnik nie krzyczał na mnie "ale ten smok jest czerwony a nie sraczkowobrązowy" ;)

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2014 20:39:11 przez Jenot
[#32] Re: Amiparty GFX Compo

@Jenot, post #31

to bardzo fajnie :)
Jeśli chodzi o interpolacje to jest problem... najlepiej jeśli można ją wyłączyć.

a sytuacja ze smokiem jest bardzo na temat ;)
- serio, dawno nie widziałem tak kiepskiego zestawu bigscreen/nagłośnienie jak na SV - co bolało szczególnie ze względu na ilość i jakość produkcji
[#33] Re: Amiparty GFX Compo

@Jenot, post #31

OK, wysłałem mój tradycyjny compo-filler.

Oczywiście 320x256 x 32 kolory / Amiga 500.
Użyłem DeluxePaint IV.
Właściwie należałoby powiedzieć, że _zbezcześciłem_ go swym wyjątkowo ponurym wytworem.

Powodzenia wszystkim, w konkursie. :)
[#34] Re: Amiparty GFX Compo

@Jenot, post #31

A w tej "oldskool" kategorii 32 kolory to będą z pełnej palety, czy z 12-bitowej?
[#35] Re: Amiparty GFX Compo

@recedent, post #34

Ja różnicy raczej nie zauważę. Rozróżniam 3 kolory - biały, czarny i ped.... wrrróć, gejowski.
[#36] Re: Amiparty GFX Compo

@recedent, post #34

na ocs masz jedną paletę - 4096 kolorów
czyli jak piszesz 4bity na kanał rgb
pełniejszej nie ma ;)


Ostatnia aktualizacja: 17.12.2014 11:32:41 przez jokov
[#37] Re: Amiparty GFX Compo

@jokov, post #36

Pierwsza praca już jest. :)
[#38] Re: Amiparty GFX Compo

@jubi, post #29

Może dodatkowe compo retro 3d? ;)
[#39] Re: Amiparty GFX Compo

@radzik, post #38

Wiesz, ja bym się pod tym rękami i nogami podpisał bo bardzo lubię grafikę 3D ale najpierw musiałoby być przynajmniej kilka prac (żeby nie było po jednej grafice na kategorię).

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2014 21:23:13 przez Jenot
[#40] Re: Amiparty GFX Compo

@Jenot, post #39

Ewentualnie może w przyszłości jakiś konkursik na ppa, albo coś.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem