[#31] Re: Riverwash 2015

@Fei, post #29

Postaram sie nastepnym razem... naprawde nie dalo rady:(
[#32] Re: Riverwash 2015

@Fei, post #29

Jeden Drako to jak nas 5ciu ;) to nasz mały exportowy armagedon ;)
[#33] Re: Riverwash 2015

@Mariodj, post #32

Najbardziej amigowe zdjęcie z party



Ostatnia aktualizacja: 07.09.2015 10:01:00 przez Fei
[#34] Re: Riverwash 2015

@Fei, post #33

No, a jak tam się czuje czwarta osoba od lewej na fotce - Pan Marek Pampuch?
Zdrówko dopisuje? Chętnie przybył na party? :)
[#35] Re: Riverwash 2015

@dominiqr, post #34

I co z tego, że Atari :)

Świetne, zabawne i dynamiczne demo grupy Lamers, które pachnie mi mocno Amigą 500:

https://www.youtube.com/watch?v=b2ba-jPf_Zg&feature=youtu.be
[#36] Re: Riverwash 2015

@Fei, post #33

Nosz....
Takie atrakcje a mnie tam nie bylo płacz
Ale i tak sie ciesze ze ZSD znowu pierwsi a nie jak Elude drudzy
[#37] Re: Riverwash 2015

@slay, post #35

Hehehechyba zalatuje atari bo lamersi sa bardziej atarowi jehehe...
AAAAAATAAAAAARIIIIII !!!!
[#38] Re: Riverwash 2015

@pabloz, post #37

No nie przesadzaj! To ich dopiero 2 albo 3 demo na ST. Więcej działają na małym Atari ale w porównaniu z tym co wydali na Amigę to i tak mały procent działalności. Ale zgadza się że w chwili obecnej są bardziej produktywni na Atari.

Co do samego dema to świetna produkcja. Uwielbiam taki styl: fajna grafa połączona z efektami. Dla mnie rewelacja ale czemu tak krótko!?
[#39] Re: Riverwash 2015

@slay, post #28

@Slayer
Dzięki za miłe słowo.
Twoja praca oczywiście jak zwykle najwyższa klasa.

Czekam na artcity bo z chęcią zobaczę pozostałe prace - zwłaszcza 1 miejsce DKLa.

Gratulacje dla organizatorów. Party chyba z roku na rok coraz większe. Tak trzymać. W przyszłym roku postaram się pojawić. (postaram się bardziej)
[#40] Re: Riverwash 2015

@slay, post #28

dublet.

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2015 14:14:28 przez retronav
[#41] Re: Riverwash 2015

@retronav, post #39

Stuff z party już dostępny na scene.org

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2015 14:32:50 przez Fei
[#42] Re: Riverwash 2015

@Fei, post #41

no no fastem :D
[#43] Re: Riverwash 2015

@Fei, post #41

Rozumiem, że nie było żadnej demo-produkcji na Amigę? Czyli Atari Rulez!
[#44] Re: Riverwash 2015

@retronav, post #39

Proszę bardzo: 'Autoportret znaleziony w wannie' na DA - http://dakael.deviantart.com/art/Self-portrait-found-in-a-bathtub-558902403

Na artcity trzeba poczekać.
[#45] Re: Riverwash 2015

@ntx, post #43

Nie było żadnej produkcji kodowanej, ale były entries na Amigę w kategoriach graficznych i muzycznych.
[#46] Re: Riverwash 2015

@slay, post #35

@Slayer: Dzięki, za miłe słowa pod adresem naszego damka. Może kiedyś uda nam się wystawić produkcje w jednym compo lub pójść o krok dalej i zrobić koprodukcję ;) Swoją drogą uważam, że Atari ST i Amiga 500 są tak podobne do siebie, że produkcje na te platformy powinny startować w jednej kategorii. Scenowcy dziś są na tyle dojrzali i wyrobieni że potrafią docenić poziom a nie kierować się osobistymi sympatiami do platformy sprzętowej.

@pabloz: ... jehehe ... jeszcze nie tak dawno byliśmy na forach atarowskich "wyzywani" od amigowców i kazali nam wy!@#%lać na PPA a teraz widzę, że na PPA zaczyna nas się nazywać atarowcami. Nie wiem czy z tego powodu mamy się cieszyć czy martwić? Jak zauważył Exolon jest to dopiero nasza 3 produkcja na ST ... w tym samym okresie ukazały się też dwie produkcje na Amigę wiec chyba nie jest aż tak "źle" ;)

... jeśli o mnie chodzi i koniecznie chciałbyś mnie jakoś zaszufladkować to możesz nazywać mnie spectrumowcem. To na tym komputerze zrobiłem swoją pierwszą grafikę i napisałem swój pierwszy program wiec zawsze będę do niego czuł ogromną sympatię i z nim się identyfikował.

@exolon: Demko jest krótki bo dokładnie takie miało być. To nie jest wielka wielomiesięczna produkcja tylko krótkie wakacyjne demko. W demku jest 7 różnych efektów i 8 grafik ... wiec nie tak mało jak się wydaje. Oczywiście można by z tego zrobić demko 2x dłuższe (lub w przypadku c64 - 4x dłuższe ;) ) ale chyba nie o czas tutaj chodzi. Jak komuś jest mało to niech obejrzy 2 razy ;)
[#47] Re: Riverwash 2015

@at0m, post #46

Swoją drogą uważam, że Atari ST i Amiga 500 są tak podobne do siebie, że produkcje na te platformy powinny startować w jednej kategorii.


Zgadzam się, że powinny startować w jednej kategorii (oczywiście masz na myśli STE), aczkolwiek nie do końca zgadzam się z stwierdzeniem "tak do siebie podobne", ale to już zupełnie inny temat


Ostatnia aktualizacja: 08.09.2015 10:57:48 przez BULI
[#48] Re: Riverwash 2015

@Fei, post #41

I moje fotki są dostępne są tu https://www.facebook.com/media/set/?set=a.996334857097205.1073741840.188374254559940&type=3
[#49] Re: Riverwash 2015

@BULI, post #47

To zależy z jakiej perspektywy na to spojrzeć. Jeżeli z perspektywy współczesnych technologi to są wręcz "identyczne" jeśli z perspektywy lat w których powstawały to jest pewna różnica ... mniej więcej taka jak miedzy x-boxem a playstation.

... tylko proszę nie otwierajmy tej puszki w tym temacie ... bo szkoda nafty ;)
[#50] Re: Riverwash 2015

@at0m, post #49

mniej więcej taka jak miedzy x-boxem a playstation


Prowokujesz..

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2015 11:53:21 przez BULI
[#51] Re: Riverwash 2015

@argasek, post #45

Amigę godnie reprezentowali Jok i DKL w pixelach, oraz KAM_ w czipach. Brawa dla tych panów.

Pomimo tego, że Amigi było mało, ja się bardzo cieszę z faktu że kompoty były prawdziwie multiplatformowe. Oldschool demo? 3 różne platformy. Chip music? 7 (słownie: SIEDEM!) różnych platform. Żywię szczerą nadzieję, że tak będzie zawsze, a nawet jeszcze lepiej. Pomimo, że jestem z pochodzenia amigowcem, jarają mnie bardzo produkcje na bardziej niszowe platformy.
[#52] Re: Riverwash 2015

@AceMan, post #51

Popieram!!

Amstradowe demko było piękne np.!
[#53] Re: Riverwash 2015

@DiskDoctor, post #52

Carrion: Dzięki. Nawiasem, już w połowie października mamy Loaderror w Gdańsku, zapraszam do udziału w Gfx Compo. Jak nic nam się po drodze nie skomplikuje to w konkursie weźmie udział cała sekcja graficzna Ghostown.

at0m: Koprodukcja, kto wie, kto wie. ST na pewno jest nam "bliższy światopoglądowo" niż małe Atari. Tymccasem czekam na jakaś amigową produkcję od Was, w końcu szatan ukradł koderom Atari, więc nie mają na czym kodować

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2015 16:04:52 przez slay
[#54] Re: Riverwash 2015

@slay, post #53

O Load Error Pamiętam i możliwe że uda mi się nawet pojawić osobiście.
Grafika na 99% będzie. Pewnie nawet na OCSa, bo planowałem zrobić to już na RW ale nie zdążyłem. zobaczymy jak teraz będzie z czasem.
Szykuję jeszcze jedną (oprócz grafiki) niespodziankę, ale o tym na razie cisza.
[#55] Re: Riverwash 2015

@DiskDoctor, post #52

A było jakieś nowe Amstradowe na tej imprezie?

A może jakieś starsze poza konkursem było, pamiętasz może tytuł?
[#56] Re: Riverwash 2015

@ZbyniuR, post #55

Ja ogólnie mało pamiętam, za dużo było produkcji.

Pamiętam głównie (z nie-produkcji): Jenever Wafel. I niewiedzieć czemu, od przyjazdu jem wyłącznie tofu
[#57] Re: Riverwash 2015

@DiskDoctor, post #56

Nie było nic Amstradowego w kompotach. DiskDoctorowi zapewne chodzi o nowe demo na ZX Spectrum od Speccy.pl

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2015 14:02:37 przez AceMan
[#58] Re: Riverwash 2015

@AceMan, post #57

O rany, przecież mówiono że Amstrad... Coś mi się musiało pochrzanić nieźle.

Miałem na myśli to demo o Batmanie.

A skoro już piszę to dodam, że mnie osobiście rozczulił GameBoy. Szkoda, że nie umiem pisać dem (albo umiem ale o tym nie wiem - jak zwał, tak zwał), bo takie handheldy to dopiero mają power! Mam osobiście palma m125 (działającego, B/W) i ostatnio odpaliłem - przyniosę na AmiParty z jakimś UAE (jak wspiera ten PalmOS).

BTW po Riverwash zacząłem z kopyta tworzyć jakiś nowy moduł na ProTracker. Za rok bankowo wystawię, choćby celem wywołania niesmaku, jak na AmiParty szeroki uśmiech
[#59] Re: Riverwash 2015

@DiskDoctor, post #58

Demo na Amstrada było, ale w ramach 2. demoshow, które prowadził Pinokio. Pomieszałeś competitions z atrakcjami.

Nie pomieszaj w przyszłym roku, jak będziesz moduł wystawiał

Dodatkowo, pro-tip.

Q: Jak sprawić, aby w demo-compo było demo na Amigę?
A: Trzeba je zrobić i wydać na Riverwash 2016!

(badum-tsss szeroki uśmiech )

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2015 20:46:25 przez argasek
[#60] Re: Riverwash 2015

@argasek, post #59

Pomieszałeś competitions z atrakcjami


Jak tam jechałem, to byłem święcie przekonany, że tak można A tu co? Pretensje tylko
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem