[#1] AmiResET 2016 Rymanow Edition
Witam!!

W tym roku zapraszamy na AmiResET w Bieszczady!! Niekoniecznie w wysokie góry ale klimat do spacerów (i wycieczek) będzie! Uważamy, że to dobra zmiana

Na razie mamy wstępne ustalenia ale byliśmy dzisiaj z pong777 na wizji lokalnej.

Data: 25-26-27 XI 2016. Data nie ulegnie zmianie.

Noclegi - mamy praktycznie na wyłączność "hotelik"; doba - 30 PLN/os/noc (przy dwóch noclegach), 35 PLN/os/noc (przy 1 noclegu). Jest opcja wyżywienia całodobowego z dodatkowym kosztem.

Koszt imprezy - zastanawiamy się nad salką bo mamy dwie opcje; "light" i "full wypas" (z palarnią na 20 osób gdzie również można pić alkohol i barem). Jeżeli nie zaskoczą nas ceny i inne koszty, koszt imprezy powinien wynieść max 20 PLN/os. Pracujemy nad obniżeniem kosztu noclegu i imprezy.

Impreza od piątku do niedzieli, salka będzie na pewno do godz. 11:00 rano w niedzielę.

pong777 niebawem wrzuci jakieś zdjęcia, ja potem dołożę linki.

Lokalizacja to Rymanów-Zdrój, 70 km od Rzeszowa. Bezpośredni dojazd z Warszawy, Łodzi i Wrocławia via Neobus (koszt ok. 30 PLN, w busie toaleta, wifi, picie). ok. 4-8 kursów na dobę (w zależności od kierunku), także w nocy.

Miejscowość ma długość ok. 1.5 KM długości, jest to jeden wielki park, są lokale typu puby, restauracje, kawiarnie, sklepy do ok. 22:00 w sobotę, bankomat, apteki. Dużo atrakcji dla dzieci, wypożyczalnie rowerów, ciuchcia itp. Więc zapraszamy także z rodzinami, na pewno będą zadowolone.

No i program oczywiście. Będzie kilku prelegentów, to jest wszystko do potwierdzenia, jak będzie taka możliwość to i jakaś muzyka retro w sobotę. Oraz konkurs recytatorski kluczy aktywacyjnych MS Windows (będzie regulamin z uwagi na prawa autorskie!!).

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam. Wstępne deklaracje uczestnictwa (najlepiej w tym wątku) prosimy składać do końca czerwca. Następnie w lipcu stworzony zostanie nius z info typu wszystkie szczegóły (w tym: koszty) oraz dokładny plan imprezy i lista prelegentów.
[#2] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #1

Wstępne focie na:

link
[#3] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #1

Wstępnie zainteresowany.

PS. Rymanów to nie Bieszczady ;)
[#4] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@GumBoy, post #3

A Rymanów-Zdrój? Solina? Polańczyk to co, pies?

Dla mnie Bieszczady to jest wszystko mniej więcej 50 km na południe od Rzeszowa. W tym - Ustrzyki Dolne
[#5] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #4

No o Rymanowie Zdroju pisałem, to nie są Bieszczady, no ale nieważne. Możemy sobie o tym pogadać przy małpce Soplicy :)

Trochę przedymanie daleko, ale postaram się być, jesli kolizji nie będzie z niczym innym.

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2016 16:17:27 przez GumBoy
[#6] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@GumBoy, post #5

Grzechem było by nie być.OK
[#7] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@GumBoy, post #5

Wiemy przecież doskonale, że właściwie Rzeszów to już też Bieszczady!
Przynajmniej ja znam takich, dla których wyjazd do Rzeszowa to wyprawa w Bieszczady ok, racja

No właśnie, lokalizacja jest arcy ciekawa, ale czy się Wam spodoba? Czekamy na Wasze opinie i zgłoszenia.

GumBoy, trzeba będzie coś większego niż małpka, to wtedy Michał będzie pamiętał, że nie jesteś z Ustrzyk
[#8] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@BULI, post #7

Ja tylko przypominam o umowie zawartej w Listopadzie (a nawet przed), i czekam na was w maju :P
[#9] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@GumBoy, post #8

To szantarz :->
[#10] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@GumBoy, post #3

Jakby nie było ważne, że klimat jest bieszczadzkiOK
[#11] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #1

Dorzucam trochę obiecanych linków:

galeria

dojazd

mapa

noclegi
[#12] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@GumBoy, post #8

O przepraszam, ale ja byłem trzeźwy.. i nic nie pamiętam.. poważnie byłem trzeźwy

Gumboy, to może jakaś promocja na wejściówki, albo konkurs z szansą wygrania wejściówki?

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2016 11:23:23 przez BULI
[#13] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@BULI, post #12

Konkursy z szansą wygrania wejściówki były na Riverwash 7, Load Error 2015 i AmiParty 18.

A co do reszty, ważne że Michał pamięta :P
[#14] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #1

Kolejna impreze dopisana do kalendarza na ten rok :)
[#15] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #1

Na razie rozważam wstępnie. Wiadomo, to jeszcze ponad pół roku.
[#16] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@Krashan, post #15

Tak, jest sporo czasu, ale my już prosimy o jakieś wstępne info, bo w związku z tym, salka będzie albo "mała", albo "duża".

Oficjalna informacja (news) wraz z programem pojawi się w lipcu.
[#17] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@GumBoy, post #13

A co do reszty, ważne że Michał pamięta :P


Uff, kamień z serca, czyli to Michał zobowiązał się do zorganizowania akcji odwetowej na terenie miasta Wrocławia!
[#18] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #1

Bliżej mnie (25km) to już na pewno nic nie będzie to będę na 99%
[#19] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@BULI, post #17

Czyżby nalot Rzeszowiaków na Decrunch?
[#20] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@Jenot, post #19

Ja chcę, a chcieć to móc.. podobno- zobaczymy jak wyjdzie z moimi zawirowaniami "zawodowymi" ok, racja
[#21] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@BULI, post #17

Mam Ci logi wyciągnąć na stół?
[#22] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@GumBoy, post #21

Acha, masz moją teczkę
[#23] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@Jenot, post #19

No jak nas będzie więcej... Powoli planuję - w przyszłym tygodniu będzie narada bitewna co do nadchodzących party.

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2016 16:41:48 przez DiskDoctor
[#24] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #1

Jeszcze jedna ważna uwaga odnośnie noclegów.

Jest partyplace a na jego terenie - opcje noclegowe - jak wcześniej napisałem. Jest to tylko sugestia z uwagi na cenę (sądzę że nie ma tam tańszych opcji) oraz lokalizację ("na miejscu").

Co nie znaczy, że nie można nocować gdzie indziej, dopasować nocleg do swoich oczekiwań, wymagań, standardów, ceny etc. W Rymanowie-Zdroju są zarówno kwatery (pokoje, całe piętra do wynajmu razem z kuchnią) jak i inne opcje (hotel np.).
[#25] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #24

Jedzie ktoś na party z okolic Krakowa? Byłbym chętny się z kimś zabrać. Jeśli chodzi o busa z Krakowa jest bezpośredni do Rymanowa z tym że przystanki to "góra" lub "poczekalnia pks" na którym wysiadać?
[#26] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@Stoopi, post #25

Trafna uwaga. Są dwa.

Ten na początku miejscowości (poczekalnia PKS).

Choć oddalone są od siebie o niecały kilomert.
[#27] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #26

Jeszcze kilka zdjęć z minionej soboty:











[#28] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #1

Chciałbym móc być i tak namieszam w grafiku w robocie, że będę mógł być
[#29] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@Vato, post #28

OK
[#30] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@BULI, post #29

Listopad - daaaaleko... ale postaram się odwiedzić Bieszczady z rodzinką :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem