kategoria: Amigowisko
[#31] Re: Amigowisko #4

@wali7, post #29

zamierzasz spalić Party Place?


Jeśli nie wezmę mojego Duala G5 to chyba żadnego źródła ewentualnego zapłonu na party nie będzie
[#32] Re: Amigowisko #4

@recedent, post #31

Jeśli nie wezmę mojego Duala G5 to chyba żadnego źródła ewentualnego zapłonu na party nie będzie

Skąd wiesz, może jednak ktoś weźmie Atari? :P
[#33] Re: Amigowisko #4

@madman15, post #32

Z Atari to trzeba uważać, bo to na wungiel jest.
[#34] Re: Amigowisko #4

@MaaG^dA, post #22

ja mojej nie musze namawiac bo nawet nie umie jeszcze odpowiedziec

a turniej TF jak beda chetni to trzeba zrobic :)
[#35] Re: Amigowisko #4

@recedent, post #1

To ja jeszcze mam 1 pytanie, bo nie byłem jeszcze na Amigowisku.

Mianowicie jaka jest odległość w km od stacji PKP?

Pytanie pomocnicze - ktoś jedzie w niedzielę w kierunku stacji? Krashan chyba też ten kierunek obierze, a ja wracam PKP.
[#36] Re: Amigowisko #4

@DiskDoctor, post #35

jaka jest odległość w km od stacji PKP?


Głupie 3,5 kilometra. W pół godziny zajdziesz :)
[#37] Re: Amigowisko #4

@recedent, post #36

E, czyli to w Brzesku jest. 3 km jest. Dla mnie to 20 min

Dzięki za info!!!
[#38] Re: Amigowisko #4

@DiskDoctor, post #37

Hmm, okazało się, że tydzień później jest RetroKomp. To oznacza, że raczej na Amigowisko nie przyjadę.
[#39] Re: Amigowisko #4

@Krashan, post #38

Spodziewałem się tego jak tylko zobaczyłem news o RetroKompie. Zakładam, że Krashan nie jest jedynym, który w tej sytuacji odpuści sobie Amigowisko.

  • recedent (+2) - nocleg i wyżywienie
  • WojT_GL - nocleg i wyżywienie (wege)
  • DiskDoctor - nocleg i wyżywienie
  • MaaG^dA (+1) - wyżywienie
  • Stoopi - wyżywienie
  • pong777 - wyżywienie
  • Vato - nocleg i wyżywienie
  • wali7 - nocleg i wyżywienie
  • juen (+2)
  • madman15 ?
  • JacK_Swidnik ?
[#40] Re: Amigowisko #4

@recedent, post #39

Ja się póki co nie umiem określić.
[#41] Re: Amigowisko #4

@recedent, post #39

Ja może się dotoczę w sobotę, ale nie wiem o której godzinie. Jest jakiś harmonogram imprezy?
Nie zamawiam noclegu bo mam rzut moherem :D Jest jakiś sklep na miejscówce ?
[#42] Re: Amigowisko #4

@Hellena, post #41

Zdefiniuj "na miejscówce". W najbliższej okolicy (w promieniu 200 m od party place) sklepów brak, ale dalej jest centrum miasta i to i owo da się zakupić.

Podczas poprzednich edycji uczestnicy stosowali taktykę "wilczego stada", tzn. brali jeden samochód i w kilka osób jechali np. do "pobliskiego" Lidla, uzupełnić prowiant.

Jeśli chodzi o harmonogram - zaczynamy ok. 10:00 w sobotę, najpierw będzie prezentacja uczesników, zapoznanie z regulaminem BHP, przydzielanie pokojów, zawiązanie wspólnoty... ups, nie ta bajka. Co rozumiesz przez "harmonogram"? Tzn. czy mamy jakieś wydzielone godziny na to albo tamto? Raczej nie, chyba że mówisz o "planowanym" turnieju w TF, ale to ostatnio w godzinach wieczornych było (ok. 18:00). Jeśli chodzi o pozostałe elementy spotkania - do tej pory obywaliśmy się bez planu.
[#43] Re: Amigowisko #4

@recedent, post #39

Zakładam, że Krashan nie jest jedynym, który w tej sytuacji odpuści sobie Amigowisko.
Jeszcze nie podjąłem decyzji, w tym roku nie ma towarzyszącego scenowego party Load Error, więc motywacja na Gdańsk nieco mniejsza. Nie wiem, może rzucę monetą...
[#44] Re: Amigowisko #4

@Krashan, post #43

bitcoinem?
[#45] Re: Amigowisko #4

@juen, post #44

No ba. Po prostu będzie śledził kursy. Jak spadnie - to pojedzie na południe, a jak wzrośnie - to na północ ok, racja
[#46] Re: Amigowisko #4

@Krashan, post #43

Rzuć banknotem
[#47] Re: Amigowisko #4

@recedent, post #45

Jak spadnie to na południe.. a jak nie spadnie - to na północ ;)
[#48] Re: Amigowisko #4

@MaaG^dA, post #47

Jak mi żonka da przyzwolenie to przyjade
nocleg + wyżywienie
[#49] Re: Amigowisko #4

@JacK_Swidnik, post #48

Napisz że jedziesz promować działalność firmy nie będzie mieć wyjścia a najlepiej przyjedźcie razem.
[#50] Re: Amigowisko #4

@pong777, post #49

Te, mądrala, to o której jutro po Ciebie przyjechać, co?
[#51] Re: Amigowisko #4

@recedent, post #42

Dzięki już wszystko wiem
[#52] Re: Amigowisko #4

@recedent, post #39

Mała aktualizacja: wyżywienie i nocleg dla dwóch osób (pokój dwuosobowy). Jednak zostaję nie tylko na przepysznego schabowego z zasmażaną kapustą i rosołkiem do tego. MNIAM!

Zabieram Amigę 1200 z monitorem i może jak się uda to Dreamcasta.


Ostatnia aktualizacja: 09.07.2016 00:23:06 przez Stoopi
[#53] Re: Amigowisko #4

@Stoopi, post #52

  • recedent (+2) - nocleg i wyżywienie
  • WojT_GL - nocleg i wyżywienie (wege)
  • DiskDoctor - nocleg i wyżywienie
  • MaaG^dA (+1) - wyżywienie
  • Stoopi (+1) - nocleg i wyżywienie
  • pong777 - wyżywienie
  • Vato - nocleg i wyżywienie
  • wali7 - nocleg i wyżywienie
  • juen (+2)
  • madman15 ?
  • JacK_Swidnik ?
  • Hellena?


A co z ekipą chełmską? Będzie ktoś? Weź Marian, zdziałaj coś.
[#54] Re: Amigowisko #4

@recedent, post #53

Dobra, panowie (i panie) - sprawa jest taka: Dzwonił do mnie dyrektor i mówi, że potrzebują jak najwięcej noclegów na akurat ten weekend (jakiś najazd gości mają), więc jeśli ktoś na 100% będzie z noclegiem niech szybko daje znać. Nie wiem jak długo będę w stanie trzymać nasze wstępne rezerwacje. Wiem, że Krashan chciał przyjechać z dziećmi (to jest jedna "trójka"), ja też bym 2/3 moich dzieci wziął (to druga "trójka"). Licząc po liście deklaracji mamy jeszcze pięciu nocujących, czyli wypadałoby jeszcze ze dwa pokoje zająć. W razie czego (gdyby nie było gdzie przenocować partowiczów) mogę odstąpić swój pokój i przenocować z dziećmi u siebie (ja akurat mam najbliżej).

Powtarzam jeszcze raz - PILNE!
[#55] Re: Amigowisko #4

@recedent, post #54

Ja bez zmian
Vato - nocleg i wyżywienie

PS. będą jakieś fajne laski na tym najeździe gości? Zapytaj OK

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2016 21:09:55 przez Vato
[#56] Re: Amigowisko #4

@recedent, post #54

Jestem zainteresowany udziałem, noclegiem i wyżywieniem, a co mi tam :P na Amigowisku jeszcze nie byłem :)
[#57] Re: Amigowisko #4

@grxmrx, post #56

ale wiesz, że tu turniej TF będzie a nie SWOS ;)
[#58] Re: Amigowisko #4

@recedent, post #54

Jak jest dwójka to zajmuję nocleg na dwie osoby.
[#59] Re: Amigowisko #4

@Stoopi, post #58

to my zrezygnujemy z noclegu, podjedziemy po prostu i wrocimy w ten sam dzien (1h jazdy)
[#60] Re: Amigowisko #4

@juen, post #59

Grrrrrrr!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem