kategoria: Amigowisko
[#151] Re: Amigowisko #4

@recedent, post #1

> 17-18 września
----------------
Arrrrrrrrgh, tyle ludzi będzie (a nawet DiskDoctor) - podczas kiedy ja niestety nie mogę, bo akurat jadę gdzie indziej.
No trudno, może następnym razem. (Może do tego czasu będę już miał krwiopijczą A500 z... wampirem?!??! :) :) ).
[#152] Re: Amigowisko #4

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #151

Nicto.

Może udam się też 8 X do Krakowa na spotkanie wrogiej platformy to się zobaczymy wówczas.
[#153] Re: Amigowisko #4

@DiskDoctor, post #152

:) :) :) :) :) :) :)

Jeśli o naszym pivnym posiedzeniu mowa, to NIE BĘDZIE wrogiej platformy :) bo spotkanie ma traktować o 8-bitówkach Sinclair / Commodore / Atari. :)

A że Węgry są Mekką dla Commodore 264, to już nie moja wina. :) Tak więc będzie o ZX, C264, XL/XE.

Pzdrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
[#154] Re: Amigowisko #4

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #153

Niestety adres imprezy jest skrzetnie ukryty a koledze potrzebny do GPSa.

Mozna prosic o pomoc?
[#155] Re: Amigowisko #4

@DiskDoctor, post #154

Piastowska 2B.

http://www.ssm-brzesko.pl/

Adres skrzętnie ukryty boldem na stronie głównej

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2016 09:07:14 przez Krashan
[#156] Re: Amigowisko #4

@Krashan, post #155

Amigowisko już za nami. Atmosfera na spotkaniu fanów Amigi nie pozostawiała dużo do życzenia. Dopisali ludzie którzy licznie przybyli, dopisał także sprzęt i humory wspomaganie lekko procentami. Mnóstwo atracji w postaci prezentacji na Amidze następczyni gry "River Raid" znanej z małego Atari. Wieczorny konkurs pojedynków w grze "Blob Kombat" gdzie nagrodami była gra "Simon The Sorcerer" oraz Blitz Basic. Swego rodzaju atrakcja był także nocny pojedynek Karaoke. Zapraszamy na kolejne spotkanie.

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2016 18:48:19 przez Stoopi
[#157] Re: Amigowisko #4

@Stoopi, post #156

W tym miejscu muszę podziękować Krashanowi za stoczenie nierównej walki z moim Indivision AGA. Indi wywiesiło białą flagę już po 5 minutach i monitor wyświetla taki obraz jaki wymarzyłem.Jeszcze raz dziękuje.
[#158] Re: Amigowisko #4

@Stoopi, post #156

Było super! Dzięki!
Miałem 2 miejsce w konkursie Blobowania szeroki uśmiech
Simon otrzyma godne miejsce w gablotce
[#159] Re: Amigowisko #4

@Stoopi, post #156

Wieczorny konkurs pojedynków w grze "Blob Kombat"


Dwie uwagi:

  • Ta mała, niedoceniona gra wymaga wszelkiej promocji jaką uda się jej zorganizować. W trybie trzyosobowym jest super miodna.
  • Nagrody ufundował Szaman, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Szkoda że musiał wracać do domu zanim doszło do ich rozdania.
[#160] Re: Amigowisko #4

@recedent, post #159

[#161] Re: Amigowisko #4

@Vato, post #160

ostro grane w hexagona było słychać :)
[#162] Re: Amigowisko #4

@Mariodj, post #161

Ano. Ale ta gra jest psychodeliczna. Po dluzszej grze to moze sie snic po nocach.
[#163] Re: Amigowisko #4

@Mariodj, post #161

To wina DiskDoctora i Nekroskopa...
wkręcili temat i Micro Hexagon jechał na dwóch C64...
Rywalizacja przednia - długo byłem na pole position (1:34), ale potem DiskDoctor pojechał 1:36 i było pozamiatane...

Gra mi się tak wkręciła, że non stop słyszałem muzykę - nawet jak poszedłem już spać, to włączyłem gameplay na YT jak gość 10 minut zrobił - przekozak (roxer)

Muzyka jest tak dobra, że pasuje nawet wmiksowana do "modernej" wersji - i brzmi bardzo OK - modern
[#164] Re: Amigowisko #4

@Stoopi, post #156

Ahhhh coż to było za party :) Wiele się działo i było mega fajnie. Nie sposób wszystkiego wymienić - ale praktycznie wszystko było na plus ;) (kolejność przypadkowa)

- moja ekipa jak zawsze dała rade (Cieszyński Jack Daniels Team z A4000, Bielski Vato Ballantines i Lokaty Stock) - dzięki, fajnie się z Wami jeździ na parties
- orgi - miejscówka super, obiadek, kolacyjka, śniadanko, spanko w "apartamencie" - no nie zmieniajcie nic, załatwiajcie zawsze tak i będę tam jeździł bo fajowo
- Krashan + dzieci - fajny zespół, dzieciaki umieją się zająć sobą i widać, że mają mega fun i szacun dla takiego ojca, który z nimi jeździ na różne imprezki - powinni Wam dawać darmowe bilety PKP jako reklama :) Dzięki za udostępnienie Pieca, dzięki czemu mogłem wrzucić sobie Giana Sisters SE
- Rafał + dzieci - szacun dla młodej, która o 22 klepała kod w HTML5/CSS + PHP - ehhh zwyrodniały ojciec, zamiast dać jej pograć to uczył pętli.. :P To chyba jednak one grały w DynaBlaster w sobotni wieczór i w niedzielę rano chciały znowu (a Rafał chciał pokazać Ruff'n'Tumble :)
- wali7 z nieśmiertelną GBA i merytorycznymi dyskusjami przy stole :)
- Phibrizzo - pokaz kilku demek na MorphOS + dyskusja z Lokatym o "emulacji" 68k na PPC :) a potem rozwałka Ruff'n'Tumble
- Nekroskop - za Bruce Lee II !!!!!!!!!!!!! oraz za udostępnienie Micro Hexagon....
- DiskDoctor - za super rywalizację w tegoż :) Ta gra ŻOŃDZI. Noi stary... szacun za karaoke :P
- Stoopi - za "pokaz" demek, bo kątem oka jak siedziałem przy swoich grach to jednak wiele demek zobaczyłem, ale największe dzięki za AlterEgo, Blocky Skies i Zerosphere (coś mi ten Rymanów jednak chodzi po głowie)
- juen - kawa z cytryną i meczyk w Blob Kombat - kurde miałem grać na joy-u to Simon by był mój :) Noi pokaz "River Raid" - będzie pudło na RetroKompie
madman - za pożyczenie przejściówki do PCMCIA/CF i nieśmiertelny SuperFrog :P


Koniec końców - turniej w Blob Kombat - pierwszy raz widziałem tą grę, ale była bardzo fajna właśnie na turniej - szybkie mecze i klimat niezły. Szkoda, że usiadłem do klawiatury a nie do joy-a (strzeliłem sobie w stopę, bo trenowałem przecież na joy-u)

Ależ fajnie było - ino czekać na następny raz :) Coraz fajniejsze te imprezy się robią wszystkie - jak tak dalej pójdzie to co tydzień będą :P
[#165] Re: Amigowisko #4

@WojT_GL, post #164

Wojt ja nie trenowałem wcale ok, racja Siadłem do turnieju i uczyłem się od graczy w real time.
Tak samo było na poprzednim Amigowisku z grą Tanks Furry gdzie też zdobyłem 2 miejsce A Recedent zawsze ma pierwsze
Następnym razem może Ci się poszczęści

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2016 22:47:40 przez Vato
[#166] Re: Amigowisko #4

@WojT_GL, post #164

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem