kategoria: AmiParty
[#151] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Sokok, post #150

Izolację mam, ale za resztę będę wdzięczny!
[#152] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Sokok, post #151

na każdym AP mam swoje narzędzia więc nie bedzie problemu
taśmę do flopa też bedę miał bo biorę płytę A500 z gotekiem na testy
planowo powinieniem być ok 12
ktoś już na sali urzęduje? OK

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2017 09:49:27 przez JacK_Swidnik
[#153] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@JacK_Swidnik, post #152

Super, spróbuję ciebie znaleźć.

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2017 15:39:26 przez Sokok
[#154] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Jenot, post #1

Dlaczemu nie ma FiFi w standardzie b? SKANDAL JAKZYC!!
[#155] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Sokok, post #154

Za to pierogi pyszne...
[#156] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Mikrobi, post #155

Gdzie ty jesteś? Mieszkasz w tych pierogach?
[#157] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Jenot, post #1

Mario, cudowny secik. Kucam do miecza, a Alphaville wciąga nosem każdego
[#158] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@GumBoy, post #157

Dzięki wielkie wszystkim za tak liczne przybycie, jesteście niesamowici :)
Prace zapewne Jenot udostępni jak dojdzie do siebie. Było czego posłuchać oj było.
Pojawiła się też pierwsza praca kodowana na zachętę. Podobno nowa grupa ale ta sama ble ble ble ;)

Ja w końcu pograłem sobie ulubione tracki house z vinyla ale kto by tego słuchał ;)

Party hu.. orgi hu.. i sto lodów Fei. OK

Gumboy dla ciebie wszystko :)

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2017 12:33:03 przez Mariodj
[#159] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Mariodj, post #158

Melduje się u siebie na kwadracie.
Dziękuje ponownie organizatorom, co tu więcej mówić.

Myślałem że odpocznę, a tu córcie na basen mnie ciągną jeszcze.
[#160] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Mariodj, post #158

Mario, prodki wiszą na dropboksie od wczoraj - obudź się ;)
Pozostało do wrzucenia craptro, ale to jak już złom na biurku podłączę.
Jak zwykle w niedzielę melancholia i żal, że party już się skończyło. Ludzi z każdą następną edycją przybywa, co nas bardzo cieszy, zmuszając nas pewnie wkrótce do zmiany uroczej miejscówki na coś większego. Chciałbym wszystkim podziękować za uczestnictwo, tak naprawdę to Wy robicie to party, my tylko otwieramy drzwi. Zapraszamy w sierpniu po raz kolejny.

A, przy okazji - przepraszam wszystkich za puszczanie produkcji muzycznych z "urny" (zwłaszcza tych, którzy tworzyli swoje moduły na Amidze i liczyli na to, że usłyszą je również odtwarzane z amigowego sprzętu). Niestety Milkytracker na Morphosie odmówił współpracy i przestał wydawać dźwięki, mimo że był w najnowszej wersji. Wersja MacOS nie oponowała i Compo poszło w miarę sprawnie. W lecie obiecuję poprawę.

Dzięki jeszcze raz. A teraz idę spać. Dobranoc :)

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2017 14:18:04 przez Jenot
[#161] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Jenot, post #160

W pełni popieram co koledzy wyżej.

Ze swojej strony dodam, że w edycji letniej zamówię jeszcze więcej piwa i to tego co piliśmy w piątek. Postaram się też pomóc Magiusowi w organizacji SWOSa na dwa komputery.

Do następnego

/ zdjęcia udostępnię wieczorem /
[#162] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@amigachelm, post #161

Warto podkreślić, że policzenie głosów, ogłoszenie wyników i opublikowanie produkcji były bardzo szybkie. Oczywiście wiadomo, że jak jest jedno compo to jest łatwiej, ale doceniam to.
[#163] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Jenot, post #160

Dzięki za imprezę i spotkanie, jak zwykle za mało czasu, zmęczenie, ankohol itp. Specjalne podziękowania dla orgów, w szczególności dla Maria za jego ciepło, dla Jurka, Jenota, Magiusa i Darka za ich cierpliwość do wszystkich i uśmiechnięte twarze, dla wszystkich Partowiczów za jedyną taką atmosferę.

>>>zdjęcia<<<
[#164] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@il_capitano, post #163

Zjebałem, mam klucz od dwójki,jak odesłać?
[#165] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Kisiel, post #164

A jak sprzątaliśmy to Jenot szukał. Skontaktuj się z nim na prw, poda adres do wysyłki.
[#166] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@il_capitano, post #163

Spryciażu, co potajemnie robiłeś zdjęcia u "Gumisia"...
Dzięki wszystkim za fajną atmosferę.
Pierwsze pytanie jakie Delzin miał rano jak tylko puściło mu oko spawacza - kiedy następne AP... czyli młodzież się nam zaaklimatyzowała - a to chyba dobrze (pomimo nocnej krucjacie w pokoju zarządców "bałaganu" /kto był to wie o co chodzi ;) / )
[#167] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@MaaG^dA, post #166

Strach było wracać ale co zrobić.

Dzièki za ponowne spotkanie. Tym razem wobec chwilowego braku sprzètu głównie okupowałem kuchniè zazwyczaj.

Nawet obsèpiłem Gumisia - muszè w sierpniu zwrócić 3x kaucjè. Piszè ku pamièci.
[#168] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Mariodj, post #158

Och drodzy Państwo..

Fajnie było, bardzo fajnie. Ślicznie dziękuję!

SPEC GREETINGS:

Rzeszowiaki - nie wiem za co, ale jestem za tym, żeby was przenieść następnym razem piętro niżej. Dawno tak wku#$wiającego zbędnego jazgotu nie słyszałem.
Organizacja - za organizację. Taurus - za życzliwość i przepyszne piwko! Masz rację, w lato będzie chciało się więcej pić. Drako - za stoicki spokój, zwłaszcza na kulminacyjnym kebabowym etapie. Jenot - czy jak umrzesz to mogę wziąć Twojego joya? Stony - znakomite foty, znakomita konferansjerka, znakomity człowiek. Mario - za super muzyczkę zaraz po resultsach! Nie zrozum mnie źle, kocham Ciebie, ale im set bliżej północy tym zbyt przaśny jak dla mnie, taka dyskoteka się zrobiła, zamiast w klimatach amigowania. Brakowało mi amigowych tunesów. W ogóle mam wrażenie, że jakoś mało amigowa edycja to była, choćby w piątek rzucane projektorem prodsy były zdominowane przez chlebaka i grzyba. Trochę 'meh'.
Demoscena - miło was było zobaczyć! Special greetz to: Gumek - za rozmowy o muzyce rockowej. Deadman - trzymam kciuki za poszukiwanie pracy, mam nadzieję, że znajdzie się garstka życzliwych osób, którzy Tobie pomogą. Do mnie wal z czymkolwiek jak w dym, jak mogę to wesprę. Fei - sto lat i jeszcze więcej kwitów! Aceman - za opiekę nad Justyną.
Jacenty - za pomoc z HxC i zewnętrznym floppem. Wstyd mi tak, że sobie nie poradziłem sam, że nawet nie masz pojęcia.. Dupa ze mnie a nie 'informatyk'. Oddawam fartucha.
Warsaw dream team - Mandi - za to, że jest Mandim. Rogal, za to, że jest Rogalem (mam nadzieję, że uda się spotkać niebawem w Wawie i pogadać, tutaj za szybko się "zrobiłeś"). No i thx za FDD! Max&Miki rulu! Wsadź se jakieś odważniki do tej A600 bo obciach. Dakti - jak ja lubię tego gościa! Red za opowieść o smyczach.
Szania - za to, że w końcu byłeś! Liczę na to, że ci się spodobało i wpadniesz w lecie, bo w lecie każdy da z siebie 4x tyle. Warto to przeżyć.
Vato - iiiiiiihaaaa!
Virażko - za bycie virażką i wspaniałą muzę.
MarX - 'bardzo lubię mówić z tobą', musimy częściej.
Krashan - za optymalizację mojego configa IndiAGA! Naprawdę, jeśli masz artykuł na ten temat choćby w połowie gotowy, to myślę, że powinien się ukazać. Jak nie to dawaj co masz i dokończymy jakoś za Ciebie. Powodzenia Panie prezesie! Czekamy na darmówki-reklamówki (żarcik).
Rav - za bezinteresowną pomoc przy joy'u.
Rzookol - za MOS-ową nadzieję!*psssst*, nowy release bliżej niż Wam się wydaje!
Widelec - za MOS-ową beznadzieję.
Justyna & Meow - za to, że Wam się chciało, dla mnie. Mega doceniam.
Recedent i dzieciarnia - kto zostawił taki czipsowy burdel pod stołem!
Krencik z żonką i dziesięciomiesięczną córą - słodziaki jeteście, gratuluję!
BW - jesteś moim najświeższym muzycznym objawieniem. Ale nie czuj presji. ;d
Pozdrawiam też miłe Panie!

BTW - najlepszy turniej SWOS-a jaki widziałem.
BTW2 - moja córa Stelcia uwielbia amiparciane naklejki i smycze, dziękujemy.
[#169] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Jenot, post #1

dzięki za kolejną imprezę
chciałbym podziękować SuperBonio-wi za ogromną pomoc jaką mi udzielił przy uruchomieniu mojej A4000 z mediatorem, wszytko śmiga jak trzeba :D
ja jestem kompletnie zielony, dziękuję też Jenotowi za pomoc i wszystkim tym z którym mogłem pogadać na imprezie

zrobiłem też parę swoich fotek
link

na fotkach jest Amiga500 Taurusa która pochodzi ze szrotów, fajnie ten że sprzęt udaje się ratować i nie idzie na przemiał

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2017 20:00:07 przez JacK_Swidnik
[#170] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Jenot, post #1

Dziękuję Organizatorom za kolejną edycję, Partowiczom za przybycie i miły wspólnie spędzony czas, AndrzejowiK za transport. Mam nadzieję że każdy bez problemów dotarł do domu. Do zobaczenia na letniej edycji!
[#171] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@JacK_Swidnik, post #169

jak to mówią stan dziewiczy :)

Kokosie w lecie nadrobimy Amigowymi tematami :) obiecuje :)

Nie grałem tak dawno a tym bardziej z gramofonów że nie mogłem sie powstrzymać :)

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2017 20:22:31 przez Mariodj
[#172] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Mariodj, post #171

Spoko loko! Dzięki boski Maryjanie!
[#173] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Mariodj, post #171

Dzięki wszystkim za zajefajne party :) i pomyśleć, że tyle lat mnie omijały takie fajne klimaty.. ;)
W wakacje odrabiamy SWOSowe zaległości!
[#174] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Architect1200, post #159

Ja rowniez juz w domu.

Dzieki wielkie Organizatorom za bardzo dobra impreze.
Milo bylo sie spotkac ponownie z tyloma osobami. Mam nadzieje ze znowu szybko sie spotkamy.

Ps. Zagnal mi pokrowiec od spiwora (czarny z paskami w poprzek). Mozliwe ze ktos pakujac sie pomylil go przez przypadek. Jesli ta osoba odkryje ze posiada niewalsciwy to niech sie ze mna skontaktuje.
[#175] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Sokok, post #168

Kokos - poszukam czarno-czerwonego Competition Pro, jak znajdę - jest Twój na AEM lub letnim AP. I nie musisz mnie uśmiercać.
Zapomniałem oczywiście podziękować ludziom, którzy ufundowali nagrody:
- QUAD (Orange Pi PC),
- Rogal (premierowo-prapremierowe wydanie gry Max Knight na dyskietkach specjalnie na Amiparty),
- Team Riverwash (autografy Dave'a Haynie),
- Architect1200 (boot selector),
- Mario (książki Adama Zalepy z dedykacjami),

Nagrody w konkursie SWOSA (200zł i pudełkowa wersja SWOS od Sordana) przechodzą na edycję letnią. Atarowska piąta kolumna wyrwała wtyczkę zasilającą pod koniec fazy grupowej uniemożliwiając dokończenie rozgrywki a na powtórzenie meczów nie było już czasu.

A, i Feiowi za Amigowcę ;) 100 lat, stary...

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2017 21:03:31 przez Jenot
[#176] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Jenot, post #175

Party było wspaniałe, Organizatorzy byli wspaniali, jedynie ja marudziłem cały piątek! . JacK_Swidnik, dzięki za transport!
[#177] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Jenot, post #175

Uff ja akurat wpadlem z deszczu pod rynne bo prosto z AP trafilem na mala impreze u sasiada
W skrocie bo jestem padniety. Moje pierwsze party. Atmosfera super, naprawde fajni ludzie, bardzo fajna muzyka ( za wyjatkiem ladowania Zx Spectrum - masakra, zazdroscilem Krashanowi sluchawek), jednym slowem Amiggaaaaaaaa ! Serdeczne dzieki dla organizatorow i dla wszystkich uczestnikow za swietna impreze. Reszta slodyczy jutro...
ps. sorry za znaczki ale z telefonu klepie.
[#178] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Jenot, post #175

Obiecane moje zdjęcia

Wprawne oko wypatrzy miedzy innymi nowe i bardzo potrzebne urządzonko do naszych amig.

Miłego oglądania.
[#179] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@Sokok, post #168

Ja również chciałbym podziękować szanownym organizatorom za wspaniałą imprezę. Super było spotkać tyle znajomych mordeczek (+ zapoznać nowe). Niedługo podrzucę nagrania video z MSX Compo
[#180] Re: Amiparty XX -17-19 lutego

@MarX, post #179

Panowie impreza super :) Troszkę fociszy i filmików dla potomności :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem