[#511] Re: RETROnizacja

@Renton, post #1

Impreza zbliża się wielkimi krokami!
Codziennie będę wrzucał jakieś świeże info!

Jeśli chcielibyście wesprzeć organizację R4 zapraszam do sklepu:

RETROnizacja4

Na samym PARTY nie będzie możliwości kupna koszulek!

Pozdrawiam!
2
[#512] Re: RETROnizacja

@Renton, post #511

BUM!

5
[#513] Re: RETROnizacja

@Renton, post #512

SzakaLaka!
[#514] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #513

Sorry za offtopic

Będę na imprezie i mam A500 1MB z kartonem, myszkami, gotekiem, dżojstikami, zapasową płytą główną, zasilaczem i paroma innymi gratami na zbyciu. Gdyby ktoś z imprezowiczów był zainteresowany, to mogę ją przywieść. Więcej info na priw.

Jeszcze raz przepraszam za bezczelną prywatę, ale może ktoś akurat szuka czegoś takiego, to będzie okazja na zakup bezpośredni.


Ostatnia aktualizacja: 15.04.2022 04:25:20 przez mastaszek
[#515] Re: RETROnizacja

@mastaszek, post #514

Mam nadzieję, że się spotkamy ;p

Będę w sobotę od rana.

Napisałem pw.

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2022 07:28:59 przez Adinfo
1
[#516] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #515

Będzie ktoś jechał do Pawłowic z Katowic w sobotę rano? Znacie jakieś połączenia ?
[#517] Re: RETROnizacja

@jimiche, post #516

Na pewno się ktoś odezwie, może Renton kojarzy kogoś kto jedzie z okolicy Katowic i będzie na imprezie.
Co do połączenia z Pawłowicami to poszukamy czegoś, napisz mi pw to postaram się awaryjnie coś wyszukać jak byś transportu nie złapał.

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2022 08:03:18 przez Adinfo
[#518] Re: RETROnizacja

@jimiche, post #516

Siemka!

Nie wiem czy ktoś będzie jechał. Ale z Katowic masz autobusy, które jadą do Ustronia, Wisły, Cieszyna czy Jastrzębia, i zatrzymują się w Pawłowicach.
1
[#519] Re: RETROnizacja

@Renton, post #518

No to w razie czego na miejscu zawsze może ktoś odskoczyć na przystanek i go do DK podrzucić na miejsce.
[#520] Re: RETROnizacja

@Renton, post #518

Spoko o to mi chodziło :).
[#521] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #519

ale żodyn z piątkowych partyzantów... i to nie dlatego że go nie lubią... ;)
1
[#522] Re: RETROnizacja

@jimiche, post #516

Busbrothers jezdzi do Pawlowic :)

http://busbrothers.pl/
[#523] Re: RETROnizacja

@sajdor, post #522

Klamka zapadła i pojawie się na Retronizacji w sobotę od rana. Tym bardziej że żona postawiła mi ultimatum; albo jedziemy albo masz w łeb. Tak że ten tego, do zobaczenia. :]
4
[#524] Re: RETROnizacja

@Stoopi, post #523

O żesz...
Czemu moja nie daje mi takich ultimatum ? ;)
1
[#525] Re: RETROnizacja

@mikecios, post #524

Moja piękniejsza połowa dała się wkręcić w całą tę otoczkę spotkań i znajomości. Znalazła niszę, sposób na spędzenie czasu.
1
[#526] Re: RETROnizacja

@Stoopi, post #525

Kolejny film informacyjny!

2
[#527] Re: RETROnizacja

@Renton, post #526

Jedzie ktos moze z okolic Wwy? Chetnie sie zabiore i dorzuce do paliwa
[#528] Re: RETROnizacja

@zmiennik, post #527

Hejka :> Jak wiecie z filmików Rentona, nie wykrece się od ImpDisco2 na Retronizacji zatem moja prośba jest taka żebyście w tym wątku wrzucili mody czy to z gier czy dem przy których po % bedziecie mieli chęć popląsać :) przyznam ze nie mam zupelnie czasu nic przygotować i masa kawalków bedzie z Ami Party ale jakos moze to przezyjecie, niemniej kilka klasyków znanych wszytskim, miłych dla ucha by się przydało, zatem wrzucajcie co Wam tam w głowie gra. Dojdą dwa NOWE efekty - stroboskop wypalający mózg i ciezki dym snujący sie tuz nad podłogą ;)
2
[#529] Re: RETROnizacja

@mikecios, post #528

No właśnie Ciosu ma świetny zestaw- ale by popląsał w tej jego cyfrowej mgle super
[#530] Re: RETROnizacja

@BULI, post #529

BULI na sali w pogo pobuli
2
[#531] Re: RETROnizacja

@mikecios, post #528

Może być z Amiparty, świetna składanka. A tego co grało i co było na parkiecie i tak się nie pamięta na drugi dzień. A i niektóre rzeczy warto z pamięci wyrzucić. :D Ci co byli na Amiparty to widzieli jak jeb...nąłem na parkiet...110kg żywej wagi.
1
[#532] Re: RETROnizacja

@Stoopi, post #531

na parkiet...110kg żywej wagi.

Nic szczególnego, wszyscy jakoś mają coś koło tego
[#533] Re: RETROnizacja

@mikecios, post #528

Poprosze jakie mocne gabbery, moga byc z paczek boozedrome :p
[#534] Re: RETROnizacja

@sajdor, post #533

O kurde, odsluchalem, glosniki moga nie wyrobic ;)
1
[#535] Re: RETROnizacja

@Renton, post #526

Renton, żyjesz?
1
[#536] Re: RETROnizacja

@thePalec, post #535

Tak, ja nie pracuję na Pniówku tylko na Zofiówce, współORG - Sajdor - tam robi. Ale z nim też wszystko ok.
5
[#537] Re: RETROnizacja

@Renton, post #536

Wyrazy współczucia dla Waszych kolegów górników i ich rodzin. No i Wy też się trzymajcie.
4
[#538] Re: RETROnizacja

@mikecios, post #534

To będzie cios dla głośników ;p

Jeszcze tydzień czekania, jak tu wytrzymać.

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2022 08:12:46 przez Adinfo
[#539] Re: RETROnizacja

@Renton, post #1

Ogłoszenie parafialne - czy ktoś z przyjeżdżających na party miałby na sprzedaż myszkę z protokołem PS/2? Moja już dogorywa a czasu mało na eksperymenty z myszami z alledrogo, chyba że ktoś zna jakiś pewniak aktualnie dostępny?
[#540] Re: RETROnizacja

@Lucus, post #539

Genius DX-110
Masz nowe na alle różne kolory do wyboru.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem