[#541] Re: RETROnizacja

@Renton, post #511

może ma ktoś jakiś cynk, że jednak może gdzieś tam jest jeszcze jakiś lokal z noclegami?

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2022 06:19:31 przez juen
[#542] Re: RETROnizacja

@Renton, post #518

Jak by ktoś miał simmy 30 pin, to niech zabierze na retronizacje, będą potrzebne do testów maca, z tego co gdzieś wyczytałem to simmy jednomigowe muszą mieć 9 kości, bo nie wszystkie chodzą, można też wpakować inne wielkości, więc jak ktoś ma to niech bierze wszystko, zależy mi tylko na przetestowaniu tego maca, pamięci sobie potem gdzieś ogarnę :)
[#543] Re: RETROnizacja

@juen, post #541

Dzwoń do KONICZYNKI lub tu: http://www.pokoje-wcentrum.pl/
[#544] Re: RETROnizacja

@juen, post #541

bier materac :)
[#545] Re: RETROnizacja

@QUAD, post #544

no i lozeczko przenosne. do koniczynki nawet nie probuje. oni przeciez maja w ofercie az 10 pokoi :)
te Pielgrzymowice to nawet dosc blisko widze

no chyba jednak po prostu wpadne na chwile i tyle. mam 1h15m jazdy w jedna strone. tyle co nic

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2022 13:11:31 przez juen
[#546] Re: RETROnizacja

@juen, post #545

Wpadnij na 2 chwile... to może popijemy :).
[#547] Re: RETROnizacja

@juen, post #545

w tych Pielgrzymowicach będzie kilku partyzantów ulokowanych!
[#548] Re: RETROnizacja

@QUAD, post #544

materac dymany to je to...

@juen
kombika Ci użycze jak chcesz... bedziesz spał jak król :)
[#549] Re: RETROnizacja

@juen, post #545

Mogę Ci przywieść łóżeczko od syna takie drewniane ze szczebelkami, tylko nie płacz jak Ci nogi utkną. Napisz wcześniej jak wysoko przykręcić podstawę pod materac.
2
[#550] Re: RETROnizacja

@Renton, post #1

tragedia taka, pewnie odwołacie impreze
[#551] Re: RETROnizacja

@Lucus, post #539

Stosuję z powodzeniem myszki od HP. Takie szaro-czarne. Laserowe czy jakoś tak. Świetnie działają z każdą Amigą oraz z np. Silicon Graphics. Też mam obcykane.
[#552] Re: RETROnizacja

@Greczkin, post #550

Impreza odbędzie się planowo.
5
[#553] Re: RETROnizacja

@Renton, post #552

Cześć.
Jak ktoś szuka transportu z Warszawy na Retronizacje to mam 2 miejsca w samochodzie.
Wyruszam w piątek 29.04 ok godź 13:00 z okolic Ursusa.
[#554] Re: RETROnizacja

@Renton, post #552

ja niestety się pojawię :(
1
[#555] Re: RETROnizacja

@juen, post #554

znienacka ;)
1
[#556] Re: RETROnizacja

@thePalec, post #553

Gdybys przejezdzal przez Katowice to chetnie sie zabiore.
[#557] Re: RETROnizacja

@sebaloz, post #556

Oki szeroki uśmiech
[#558] Re: RETROnizacja

@thePalec, post #557

jak ktoś ma adapter ide 40 na cf to chętnie odkupię
[#559] Re: RETROnizacja

@Bartek2075, post #558

No to cyk !)


4
[#560] Re: RETROnizacja

@mikecios, post #559
















5
[#561] Re: RETROnizacja

@mikecios, post #560

dzieki za foty!!

jak przyjade to pokaze Wam jak sie nie pije!
1
[#562] Re: RETROnizacja

@juen, post #561

Szkoda że wziąłemmmmm tylko liter... Pozdrawiam impreza super
[#563] Re: RETROnizacja

@jimiche, post #562

Dajcie proszę więcej fotek lub filmików ... Nie mówię dlaczego :(
[#564] Re: RETROnizacja

@biax, post #563








7
[#565] Re: RETROnizacja

@mikecios, post #564

Dzięki serdeczne za organizacje party. Dopisało wszystko! Spzręt, ludzie, klimat. Do końca będę pamiętał wild compo; popłakałem się ze śmiechu. OK Do następnego razu!
2
[#566] Re: RETROnizacja

@Stoopi, post #565

Super impreza, wydawało się że będzie mniejsza ale ludzie dopisali. Mocne ekipy z C64 oraz z ATARI. Mam nadzieję że w przyszłym roku będzie więcej produkcji. Klimat naprawdę był niezły i taki wyluzowany. Pozdrawiam uczestników... dziękuję organizatorom i czekamy na oficjalne wyniki z konkursów.
2
[#567] Re: RETROnizacja

@jimiche, post #566

Ci co nie byli niech żałują.

Ja żałuję, że byłem tylko w sobotę.

Co edycję jest coraz lepiej, zaje....i ludzie i zaje....y klimat.

Szkoda, że nie pogadałem z każdym (nie wymieniam nicków bo szkoda byłoby kogoś pominąć) - z wieloma się jednak udało - to jest sens pobytu na takich rodzinnych zlotach! - nadrabiam to czego za starych czasów nie robiłem.

Tym co wytrzymywali moją gadatliwość dzięki za cierpliwość!

@Renton - dzięki za wypasioną koszulkę!

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2022 21:13:53 przez Adinfo
[#568] Re: RETROnizacja

@mikecios, post #564

Sordan Miszcz parkietu !!!


1
[#569] Re: RETROnizacja

@mikecios, post #564

Ciosowa cyfrowo-laserowa mgła w połączeniu z IMP - MIZGA OKOKOKOK

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2022 09:45:41 przez BULI
1
[#570] Re: RETROnizacja

@Renton, post #1

Na razie wyniki oficjalne kompotów z R4 ...

+---------------------------------RETROnizacja 4--------------------------------+
+-------------------------------------COMPOS------------------------------------+
+-------------------------------------------------------------------------------+
+---------------------------------Old School GFX--------------------------------+
1.Softiron - AMIGA OCS/ECS.................................................337pkt
2.Ediman - Tribute to Miners - ZX Spectrum.................................272pkt
3.PeyS_On - dupazzz - Commodore 64.........................................240pkt
+-------------------------------------------------------------------------------+
+----------------------------------AMIGA 4ch MSX--------------------------------+
1.XCopy - fck kill me......................................................316pkt
2.Liv and Revisor - snug...................................................289pkt
3.Luc3k ft. Sordan - Oracle of False.......................................267pkt
+-------------------------------------------------------------------------------+
+----------------------------------Streaming MSX--------------------------------+
1.Magnetic-Fox - Going Crazy Tonight.......................................339pkt
2.Liv - Forgotten taste of sweetness.......................................302pkt
+-------------------------------------------------------------------------------+
+--------------------------------------WILD-------------------------------------+
1.Sordan & Arson UAB - The Prodigy - Breathe (Remastered Version)..........452pkt
2.KrzyRZacy - Kandydat.....................................................189pkt
+-------------------------------------------------------------------------------+
+--------------------------------------EXE--------------------------------------+
1.UAR - Grogon meets uN_aMor - AMIGA OCS/ECS...............................378pkt
2.Bocianu & LiSu - Gravity - ATARI XL/XE...................................369pkt
3.DRAPTEAM - Synergetic - AMIGA OCS/ECS...................................356pkt
4.Sordan & Elektro - Crap z dupy 1 - AMIGA OCS/ECS.........................234pkt
5.CRAPTEAM - Retronizacja 4 - AMIGA OCS/ECS................................215pkt
6.Luc3k - R4Craptrofiller2 - AMIGA OCS/ECS.................................204pkt
7.q-crew-klan---lephone - AMIGA OCS/ECS....................................185pkt
+-------------------------------------------------------------------------------+

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2022 14:39:06 przez Renton
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem