[#61] Re: RETROnizacja

@PTR, post #60

Ze sprzętem na na bank nie dałbym rady wpaść, bo mój 4-latek by tego nie wytrzymał czasowo, ale może na parę godzin by się udało, mam 30 min z Radlina. Pytałem już paru znajomych Amigowców, może kogoś uda mi się zachęcić do przyjazdu.
[#62] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #61

Świetnie! Zapraszam! Czasu jeszcze sporo!
[#63] Re: RETROnizacja

@Renton, post #62

Czy będę, czy też nie dam rady przyjechać to wpłatę i tak zrobię.
[#64] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #61

to nie brać 4 latka..
[#65] Re: RETROnizacja

@aKlon, post #64

Jak 4-latek się dowie, że jest takie spotkanie, że mógł pograć np. w Turrican, Blues Brothers, Flimbo's Quest to mnie samego nie puści.
[#66] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #65

Bierz, wytrzyma, jak będzie miał zajęcie, ja też biorę córkę, wprawdzie ma 7 lat ale może się dogadają :)

Aha, jak by ktoś miał zasilacz i kabel sio do CA2001 do atari to bym wziął moją stację na testy

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2018 13:48:09 przez QUAD
[#67] Re: RETROnizacja

@QUAD, post #66

On mo bliżyj pjyńć niż cztyry bo w czywcu skończy pjyńć szeroki uśmiech. Dżoj też wtedy prziwjeza ze sobom.
[#68] Re: RETROnizacja

@Renton, post #1

Oficjalna zapowiedź na YT!

[#69] Re: RETROnizacja

@Renton, post #32

Siemasz,

Przelew zrobiony.
Z racji tematyki retro w której, o dziwo będzie PSX, przywiozę inny sprzęt 32bit + TV LCD.
W temacie nagrody mogę wspomóc ale nie jest to rzecz z tematu retro.

Napisz co myślisz.
Pozdrawiam
[#70] Re: RETROnizacja

@Renton, post #68

Proponuję wrzucić newsa na ppa.pl. To że jest temat na forum nie znaczy że news sam się wrzuci ;)
[#71] Re: RETROnizacja

@Renton, post #68

no i wspaniale :)

z Rentonem już wszystko obgadane, wpadne z zx spectrum 48 z divIDE (btw. może pogadać z Lotharkiem, może wpadnie? ze sprzętem ? :) ) i AMIGĄ RPI3 w obudowie Nes'a Classic ^^ + 2x TV

Mam trochę retro konsol, mógłbym je lekko wziąć bo mam aż tylko 500m do domu kultury ale niemam już więcej TV ;<
[#72] Re: RETROnizacja

@madman15, post #70

Dopieszczę kilka spraw i jeszcze w tym tygodniu wrzucę news-a na stronę! Spokojnie :)
[#73] Re: RETROnizacja

@Renton, post #72

(Sorry za post pod postem, ale nie mogę edytować, albo nie wiem gdzie jest taka opcja)

Na imprezę planuję zrobić sobie i kilku znajomym koszulki z logiem imprezy.
Niestety nie mam znajomych drukarni, ani czasu żeby się pobujać po okolicznych.
Dlatego zamawiać będę przez sklep Cupsell!
Założyłem u nich "swój" sklep. Zrobiłem dwie przykładowe koszulki.

link

Cena za te koszulki nie jest najmniejsza. Ale swoją marżę ustawiłem na 0. Wychodzi taka koszulka 34 zł, a z nickiem na plecach (ja sobie taką zamówię) będzie chyba 49 zł.
Plus koszt wysyłki, to wcale nie będzie tanio, tym bardziej jak wspominałem, nie mam na tym ani złamanej złotówki!
Wybrałem ten sklep, bo po prostu było mi to tak najprościej "zaprojektować".

No i sedno sprawy, jakby były osoby chętne do kupna takiej koszulki, niech sobie wejdą na sklep - wybiorą: jaki kolor chcą, rozmiar, czy dodatkową opcję z nickiem na plecach ... i piszą w tej sprawie do mnie na maila! Uzbiera się 5 osób, i mamy wysyłkę gratis, ja zrobię zamówienie i koszulki odbierzemy na imprezie bez żadnych dodatkowych kosztów, czyli za 34 zł lub 49 zł. Tu też byście musieli mi zaufać i wpłacić na koszulkę "z góry".

Zamówienia z wpłatami przyjmowane będę do 10tego kwietnia!!! Dzień później zamawiam w sklepie tyle ile będzie.
Na samym party koszulek do kupienia już nie będzie!!!
Możecie też pomijając mnie, zamówić sobie bezpośrednio w tym sklepie.

Przypomnę swojego maila:

konrad.hcp@gmail.com

Aha, nie mam FB, ale kolega założył wydarzenie w tym portalu, może kogoś zainteresuje:

RETROnizacja - wydarzenie FB
[#74] Re: RETROnizacja

@Renton, post #73

Posta można edytować tylko przez ok 20 min po jego wysłaniu, a potem ta opcja znika. :)
[#75] Re: RETROnizacja

@ZbyniuR, post #74

Jako że lubie sobie zjeść to mam pytanie do organizatora. Czy można zjeść gdzieś w pobliżu pierogi ruskie lub inne smaczne dania? szeroki uśmiech Czy jest gdzieś w pobliżu pub/sklep gdzie można zaopatrzyć się w piwo lub coś mocniejszego?
[#76] Re: RETROnizacja

@Stoopi, post #75

Wstępnie będę. Dużo jest stanowisk ?
Zastanawiam się co wziąć
[#77] Re: RETROnizacja

@nekroskop, post #76

Jak mi akurat nie wypadnie nocka z piątku na sobotę to będę. Ja i mój czekoladowy Amstrad.

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2018 21:43:10 przez Stoopi
[#78] Re: RETROnizacja

@Stoopi, post #75

Wbrew pozorom moja wieś jest dość dobrze ucywilizowana.
200-300 m od Party place są sklepy, łącznie z dyskontami, bar/pub, restauracja, spokojnie będzie gdzie zamówić ruskie pierogi, a jak nie - to podejść na miejsce! Zrobię obchód po okolicznych jadłodajniach i poprzynoszę ulotki reklamowe!

Ilość stanowisk podam lada dzień, muszę to policzyć - jutro się tam wybieram!

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2018 01:05:17 przez Renton
[#79] Re: RETROnizacja

@Renton, post #78

Borsuk powiedział że on i Larek się wybierają to i ja prawdopodobnie z nimi się wybiorę.
Na 100% nie jestem pewien bo data lekko nie pasuje (widzę że więcej osób ma w tych okolicach imprezy urodzinowe), ale bardzo będę się starał, na ostatnim SACP byłem z gorączką i nic nie zarejestrowałem to tym razem może się uda sensownie z ludźmi pogadać i pograć ;)

PS. Jak przywiozę Dreamcasta z Sturmwindem na pokładzie to mnie nikt nie zlinczuje? :P Może lepiej asekuracyjnie pogram na Ami 32CD Borsuka w Ruffa ;]

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2018 11:16:58 przez repip
[#80] Re: RETROnizacja

@repip, post #79

Bierz Makaronika (Dreamcasta) nigdy nie miałem okazji pograć
[#81] Re: RETROnizacja

@Renton, post #78

Bardzo możliwe, że i ja wpadnę na chwilę. Akurat w tym terminie będę w okolicy.
JAk będzie miejsce w samochodzie to wezmę C+4 tyle, że bez monitora. chętnie pokażę co da się na tym robić.
[#82] Re: RETROnizacja

@retronav, post #81

Jak byś nie znalazł miejsca to wezmę jakby co swojego C16 z 64kB.
[#83] Re: RETROnizacja

@nekroskop, post #82

Byłem w Domu Kultury, miejsca/stanowisk będzie sporo:

jest 19 stołów o wymiarach 90/190 ...
Także licząc po 3 kompy na stole, a i upchało by się 4, jestem spokojny że wszyscy się pomieścimy :)
Czyli będzie minimum 19x3=57 STANOWISK! Uff

Tak czy siak, osoby chętne przyjechać ze sprzętem, proszę o deklaracje na wyżej podanego maila na ile stanowisk by się pisali.
Żebyśmy później nie byli niemiło zaskoczeni ;)

Pozdrawiam!!! Zostały 2 tygodnie ...
[#84] Re: RETROnizacja

@Renton, post #83

Ja na jedynkę. Biorę konsolę 32bit + TV.
[#85] Re: RETROnizacja

@Renton, post #83

Poszło 1 stolik razem ze Stoopim
[#86] Re: RETROnizacja

@nekroskop, post #85

Czy któryś z szanownych kolegów posiada polskie gry
w whdload i jest chętny podzielić się ze mną na imprezie ?
Małe copy party za piwerko oczywiście ;)
[#87] Re: RETROnizacja

@Marosław, post #86

Ja kiedyś miałem ale dysk padł... Jeśli będę to jest duża szansa że odtworzę sobie kolekcję.
[#88] Re: RETROnizacja

@Renton, post #73

Przypomnę tylko, że jutro zamykam temat koszulek!
Szczegóły kilka postów wyżej!
[#89] Re: RETROnizacja

@Renton, post #88

Ja bym chcial przyjechac na retronizacja ale pkp z Poznania jedzie tylko do Żor.Dalej niewiem jak dojechac.Czy ktos moze mi napisac jak dojechac do Pawłowic z Poznania lub jedzie ktos w sobote z rana z Poznania?
[#90] Re: RETROnizacja

@Siege77, post #89

Na stronie rozklad jazdy pkp wpisz sobie stacje docelowa i stacje poczatkowa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem