[#91] Re: RETROnizacja

@Siege77, post #89

O której godzinie masz być w Żorach planowo?
Z Żor do miejsca imprezy w Pawłowicach będzie około 12km. Autem 12-15 minut. Może ktoś z Żor jedzie też na imprezę.
[#92] Re: RETROnizacja

@Stoopi, post #90

Pociąg do Pawłowic nie dojeżdża. Za to co ok. pół godziny jadą busy. A jak ktoś bogaty to można taxi ;)
[#93] Re: RETROnizacja

@madman15, post #92

Moze jada busy z Poznania do Pawłowic☺
[#94] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #91

Planowo bylbym w Żorach 12:54.
[#95] Re: RETROnizacja

@Siege77, post #94

Jeden mój kolega również jedzie z Poznania. Chyba tym samym pociągiem, tylko dzień wcześniej.
Z Żor będzie kilka osób. Niech się tu na forum odezwą :) Ja raczej nie będę miał kiedy podjechać po Ciebie, bo jak wiadomo raczej czasu nie będzie ... Autobusy jeżdżą na bank.
[#96] Re: RETROnizacja

@Renton, post #95

Ostatecznie jak nie bedziecie sie mieli jak dostac a ja bede na party place to oferuje pick up w zorach i delivery na pp :) za usmiech
[#97] Re: RETROnizacja

@WojT_GL, post #96

Ok ☺
[#98] Re: RETROnizacja

@Siege77, post #97

Jedzie ktos z Wrocławia na retronizacje? 8:25 w sobote bylbym we Wrocławiu.
[#99] Re: RETROnizacja

@Siege77, post #94

ja jadę z Żor. Wezmę że sobą monitor i parę komputerow/konsol.
[#100] Re: RETROnizacja

@PTR, post #99

Zapowiada się multum ludzi :) Cieszy !
[#101] Re: RETROnizacja

@PTR, post #99

Ja jeśli będę (nie zdecydowałem w 100%) to prawdopodobnie wezmę:

- skrzynkę piwa domowego (AIPA i american stout)
- nowe zasilacze do C64 (od RAFa z C64power)
- zasilacze do Amigi przerobione z Ciscowego (j.w.)
- zasilacze do Atari 8bit

Czy byliby chętni na w/w dobra?
[#102] Re: RETROnizacja

@madman15, post #101

No to czas na nową listę chętnych:

1. Adinfo - zestaw 20 sztuk (skrzynkę piwa domowego (AIPA i american stout)) - kompletny KIT do samodzielnej degustacji.

Tylko pisałeś, że będziesz na rowerze, chyba, że masz przyczepkę do niego OK

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2018 11:35:13 przez Adinfo
[#103] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #102

Raczej przyjadę autem jednak :) Wziąłbym sprzęt a na rowerze to nierealne.
[#104] Re: RETROnizacja

@madman15, post #103

Zastanawiam się czy zjawi się ktoś sprawny elektronicznie aby można było mu zlecić diagnozę niesprawnej płyty A500 rev. 6a, przynajmniej jedna wysyłka i uszkodzenie po drodze odpadnie, samemu jakoś nie mam czasu jej zdiagnozować.
[#105] Re: RETROnizacja

@madman15, post #101

A masz jakiś Cisco pasujący do Amigi ale bez wtyku amigowego? W sensie jeszcze nieprzerobiony?
[#106] Re: RETROnizacja

@madman15, post #101

Ja na zasilaka do A1200 :) Ceny zarzuć na priv.
[#107] Re: RETROnizacja

@Bartek2075, post #105

Mam, ale nie wiem jeszcze jakie ceny bo de facto to nie jest moja własność. Mogę podać ceny na priv jak będę wiedział.
[#108] Re: RETROnizacja

@madman15, post #101

ja chętnie kupię zasilacz do Atari 8bit.
[#109] Re: RETROnizacja

@retronav, post #108

Jednak będę na Retronizacji. Ja i mój czekoladowy Amstrad. OK Możecie podrzucić pomysłami jakie dema są warte uwagi bym je puścił ku uciesze gawiedzi i zazdrości innych 8 bitowców?
[#110] Re: RETROnizacja

@Siege77, post #94

Z Żor najlepiej jechać autobusem MZK Jastrzębie nr 307 (kierunek KWK Pniówek) - z tym, że on w sobotę jedzie z PKS Żory (a to kawałek od PKP) w godzinach 6:45, 12:35, 14:25 i potem jeszcze trzy kursy tak co 1,5 godziny. Wysiadać należy na przystanku Pawłowice Skrzyżowanie i Dom Kultury jest w zasięgu około 100-150 metrów od przystanku. Jak się ten przystanek "prześpi", to nie ma tragedii - wysiada się pod kopalnią Pniówek i około 600 metrów do przejscia.

Śmiga też bus o nazwie Bus Brothers ( rozkład: http://busbrothers.pl) z Katowic do Cieszyna lub z Katowic do Wisły - oba przez Żory i Pawłowice). Z Żor także odjazd z PKSu, ale w Pawłowicach zatrzymują sie dosyć daleko od miejsca imprezy.
[#111] Re: RETROnizacja

@WojT_GL, post #96

Melduje sie
A ze mna pewnie Lokaty :)
[#112] Re: RETROnizacja

@WojT_GL, post #111

Gdyby ktos mial zasilacz do LDW 2000 nawet zepsuty to chetnie kupie.
[#113] Re: RETROnizacja

@Stoopi, post #112

jak by ktoś miał zasilacz do CA2001 to chętnie przetestuję moją stacje
[#114] Re: RETROnizacja

@QUAD, post #113

Przyłączam się do prośby kolegi powyżej. Jeśli ktos może przywieźć to i ja chętnie sprawdzę swoje LDW2000.
[#115] Re: RETROnizacja

@QUAD, post #113

Myślę, że fajnie by było jakby oprócz sprzętu do zabawy i podziwiania wziąć ze sobą rzeczy dotyczące retro-sprzętów do sprzedania, na wymianę itp.
[#116] Re: RETROnizacja

@sajdor, post #71

Do Lotharka pisałem w zeszłym piątek o Retronizacji ale mi nie odpisał, na ppa już dawno nie był (Ostatnia wizyta na stronie: 2017-11-24).

Wysłałem przed momentem e-mail, być może odpisze.

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2018 08:07:58 przez Adinfo
[#117] Re: RETROnizacja

@Siege77, post #94

#Do ludu z Katowic (i okolic), Cieszyna, Żor

Można do nas (Pawłowice) dotrzeć za pomoca busika (w którym zawsze jest w uj ludu ...) Bus Brothers
http://busbrothers.pl/
Na stronce wszystko dokładnie jest opisane, o której i skąd odjeżdza busik :) jak ktos ciśnie pociągiem i wysiada w kato, na starym dworcu jest plac andrzeja i tam odjeżdza busik.

Jeżeli wybierzecie owego busika, i wysiądziecie w Pawłowicach "Dworzec Autobusowy-Targ" możecie iść z buta (max 20 minut) https://tinyurl.com/zbutaretro

albo skorzystać ze stojącej obok Taxi Karolinka (koszt 20 zł)

#Do lokalsów (Żory, Jastrzębie-Zdrój. itp.)
Do Pawłowic jeżdzą busy: z j-bie 128, 118
z żor 307
Rozkład jazdy sprawdzisz na http://rozklady.mzkjastrzebie.com/

Wysiadamy na Pawłowice skrzyżowanie i idziemy 5 minut z buciora: https://tinyurl.com/lokalsyzbuta

I do kolegi Siege77
Jeżeli wysiadasz na dworcu pkp Żory, polecam Ci iśc na dworzec autobusowy, stamtąd jeżdzi BusBrothers i 307 - www.tinyurl.com/zorypks

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2018 11:42:15 przez sajdor
[#118] Re: RETROnizacja

@sajdor, post #117

maly blad, ktory niemoge juz zedytowac ...
koszt taxi karolinka 10zl
[#119] Re: RETROnizacja

@QUAD, post #113

Ja mam, wezmę jak nie zapomnę
[#120] Re: RETROnizacja

@Stoopi, post #109

Przygotuj ostatnie produkcje z Revision 2018, oglądałem na YT i ostro czesały beret, na żywo pewnie urwie dupsko niejednemu ośmio-bitowcowi!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem