kategoria: AmiParty
[#151] Re: AmiParty 25

@recedent, post #150

Tak, jesteś na pudle :) najpóźniej jutro wrzucę wyniki i roześlę info w sprawie wysyłki nagród.
[#152] Re: AmiParty 25

@Jenot, post #151

OK, wyniki wraz z punktacją:

GFX
1. Jojo – Indy (317)
2. Jojo – Rygar Lynx (258)
3. Rogal – Deep Underground (245)

MSX Multi
1. Aceman – Imagine This (352)
2. Magnetic Fox – Escape (348)
3. Dakti – Aloha Hawaii (329)
4. Spectra – Rawness Empire (295)
5. Aceman – Sunshine Duo (293)
6. Rzookol – Rzookol 2 (223)

MSX Protracker
1. Magnetic Fox – Relaxed (299)
2. Aceman – I want you (277)
3. Aceman – Planet Stealer (268)
4. Disk Doctor – Test (178)

Wild
1. UAB – Retronizacja 4 (370)
2. Guziec&Flachon – Sporzycie (346)
3. Recedent – Jubi said (324)
4. Koyot1222 – The last Corridor (276)
5. Magnetic Fox – Funk in me (236)
6. BW/Magnetic Fox – Piano (233)
7. Magnetic Fox – Lunar Adventure (220)
8. Pszyjaciele SB – Mega Syf 2 (207)

EXE/Demo
1. Sordan – Mega Syf 3 (313)
2. CrapTeam – AmiParty XXV (312)
3. WoJT&Leesoo – Kropka (288)
4. Jojo – Slideshow 7 (254)
5. WoJT&Leesoo – Tribute to dragons (247)
6. Jojo – Blain Home (239)
7. Raf – Great SID Adventure (236)

Mały komentarz:
Oddano 44 votki, punktacja 0-10, autorzy własne prace punktowali po 10pkt). Praca Koyot1222 miała być wystawiona w GFX Compo (to piękna animacja - color cycling), niestety w żaden sposób nie udało nam się uruchomić zmiany palety na DPIV, DPV, ani Personal Paint, dlatego wyeksportowany gif zgodnie z życzeniem autora został wystawiony w Wild, ze stosownym komentarzem, zajmując miejsce tuż za podium.
W exe/demo compo między pierwszym a drugim miejscem zaważyła różnica jednego punktu :)
Dla zasysających prace: praca Rafa to .prg na Commodore C64, z kolei Magnetic Fox w wildzie wystawił muzykę na NESa (Lunar Adventure), którą z braku stosownego sprzętu odtworzyliśmy w emulatorze NESTopia.
Jakość/poziom prac (do Jack_Swidnik) - nie wypowiadamy się na ten ten temat - jeśli praca spełniała wymagania regulaminu to była przyjęta. Tyle. Ostrzegam jedynie przed pracą Pszyjaciół SB "Mega Syf 2" - dla ludzi o silnym przewodzie pokarmowym.
W pliku beam.zip plansze puszczone przed Compos (na prośbę admina strony nukleus.nu i organizatorów rosyjskiego CafeParty).

Prace do zassania (podzielone na kategorie, wild zajmuje... dużo): link

W trakcie "kompotów" był puszczony stream (obraz z rzutnika + kamera na salę) z dźwiękiem (na facebookowym profilu ChAL). Na ścieżce dźwiękowej brak głosu naszego konferansjera - zgodnie z jego życzeniem (co powiedziano na party zostaje na party, żeby to usłyszeć w całości, trzeba nas odwiedzić). Podczas pracy Rafa zabrakło dźwięku z Commodore na streamie (nie mieliśmy jednej przejściówki, żeby wrócić z dźwiękiem do interfejsu audio). Jest kilka przerw w exe compo - niestety rzutnik odmówił współpracy. Na szczęście był backup i po przepięciu praca Sordana była puszczona od początku.



Ostatnia aktualizacja: 19.08.2019 10:19:03 przez Jenot
[#153] Re: AmiParty 25

@Jenot, post #152

Dzięki za wyniki!
Jeszcze tu napiszę co na discordzie pisałem:

"No ja juz tez dotarlem a reszta bang busa porozjezdzala sie do siebie
Dzieki chlopakom z Chelma za super klimat i organizacje imprezki i dzieki wszystkim partowiczom za party i votki na nasze „prodki”. Ja juz tez sie zabieram za robote by na R4 bylo jeszcze lepiej i tego ch***ka @sordan a ograc
No i dzieki ekipie ktora jechala autem ze mna, ze wytrzymala to moje lalusiowate jechanie, ale uwierzcie ze wole dojechac godzine pozniej a dojechac niz sie rozj**** na tych Chelmskich drogach
Bylo jak zawsze przednio i tylnio. i gratki dla @sordan za wilda i za to ze nas rozje** w crapach "


Od siebie dodam, że Mega Syf 2 mnie zmiażdżył i był naprawdę niesmaczny.

I takie przemyślenie - wystawiłem dwie prodki - przy czym jedna (Kropka) to był taki compofiller napisany na kolanie w 2 godziny, żeby trochę podkręcić emocje, tych co czekali na to entry ;P Natomiast druga była ciut bardziej zaawansowana i było więcej "efektów".
Zastanawiające dla mnie - nie żebym tutaj dyskutował z głosującymi i wynikami - jest czym kierowali się głosujący, że filler z jednym efektem i kilkoma tekstami zdobył więcej głosów niż większa produkcja :) czyżby skany obniżyły punktację?

Niemniej i tak się cieszę, że udało się dowieźć te dwie prodki na party - a kolejne i tak zrobię :P
[#154] Re: AmiParty 25

@Jenot, post #152

Praca Koyot1222 miała być wystawiona w GFX Compo (to piękna animacja - color cycling), niestety w żaden sposób nie udało nam się uruchomić zmiany palety na DPIV, DPV, ani Personal Paint, dlatego wyeksportowany gif zgodnie z życzeniem autora został wystawiony w Wild, ze stosownym komentarzem, zajmując miejsce tuż za podium.


Dzięki! OK Wkład w imprezę był
Praca ma już trochę, ale problematyczny jest nadal eksport animowanego cyklu. Raz wycofana, innym razem nie załapała się na imprezę, tym bardziej ciesze się, że w końcu zostanie upubliczniona.
Pozdrawiam! OK
[#155] Re: AmiParty 25

@Jenot, post #152

Super! Dzięki za tak szczegółowe wyniki - moim zdaniem fajny pomysł, żeby pokazać liczbę głosów oddanych na każdą produkcję. Podoba mi się. OK

Dzięki w ogóle za świetną imprezę, która chyba nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Klimat był jak zwykle wyjątkowy. Świetna robota!

Ciekawym zaskoczeniem dla mnie była obecność pianina w holu. Nie mogłem się powstrzymać i chwilę na nim pograłem, bo ostatni raz miałem okazję jakieś trzy lata temu.
Najbardziej rozśmieszył mnie w pewnym momencie Stony, który gdzieś za moimi plecami nagrał, jak grałem na tym sprzęcie i postanowił wysłać to w ramach Wild Compo - myślałem, że umrę ze śmiechu, jak to zobaczyłem na kompotach.
W każdym bądź razie, grałem swoją kompozycję z 2010 roku, którą jakieś dwa lata temu dałem nawet na SoundClouda: 1987's Night
Ostatecznie Stony razem z Mario wymyślili dla niej lepszy tytuł.

Właśnie, Stony - Ciebie to ja przepraszam za brak pozdrowienia w Funk In Me! - szczerze mówiąc ten filmik zrobiłem na szybko gdzieś nad samym ranem, jak już zasypiałem, także nie przemyślałem tych dwóch plansz z tekstem... Nigdy więcej takie niedopatrzenie nie pojawi się w moich produkcjach. I, żeby nie było - wszystkich organizatorów serdecznie pozdrawiam - jak zwykle epicka impreza. Zresztą i wszystkich imprezowiczów pozdrawiam i najserdeczniej dziękuję za wszystkie oddane głosy! OK Marzyłem o tym, żeby kiedyś zająć pierwsze miejsce, a nie spodziewałem się tego osiągnąć - zwłaszcza tak szybko! Myślałem, że jeśli w ogóle kiedykolwiek mi się to uda, to minie parę ładnych lat. Naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyliście - to był chyba najpiękniejszy dzień w moim życiu!

Jak zrobię wszystkie okładki, to wrzucę te kawałki na mojego SoundClouda i dam znać gdzieś tutaj w wątku - w każdym bądź razie już Was serdecznie zapraszam!

No właśnie! I jeszcze podziękowania dla Stonego za genialną historię wymyśloną do Escape. Sam na to nie wpadłem - genialne to było!

Dziękuję też Piotrkowi, który przyjechał razem z Miśkiem za gazetkę Commodore & Amiga z 5 maja 1992 roku - świetny prezent i świetna lektura! Na pewno zajmie honorowe miejsce u mnie na półce!

Swoją drogą, Drako świetne winko serwował. Wykwintny smak, a moc ukryta - już myślałem, że zasnę przy tym pianinie po zażyciu tego zacnego trunku.

Dobra, bo się trochę mocno rozpisałem - dziękuję jeszcze raz wszystkim za wszystko! Było bajecznie - tak dobrze się bawiłem, że nawet nie zauważyłem kiedy minął cały dzień.

Dzięki! OK
[#156] Re: AmiParty 25

@recedent, post #146

Haha! To też genialne było!
[#157] Re: AmiParty 25

@Jenot, post #152

ok, spoko, nie ma tematu
a swoją drogą to regulamin prac przecież nie jest stały i można na przyszłość go doprecyzować
[#158] Re: AmiParty 25

@Jenot, post #152

Jakby co to tutaj jest nasz wild z 1 miejsca.




Ostatnia aktualizacja: 19.08.2019 13:59:29 przez sordan
[#159] Re: AmiParty 25

@JacK_Swidnik, post #157

Jak widać po wynikach publiczność "doceniła" rzeczoną pracę i "zawsze drudzy" tym razem byli pierwsi (od końca). Jakbyśmy nie puścili, to mogłyby się pojawić oskarżenia, że (uwaga, lokowanie produktu) goła d... Arsona też powinna wylecieć. To są delikatne sprawy i każde rozwiązanie rodzi pewne wątpliwości. Taka była moja decyzja, bo tylko ja widziałem prace przed compo. Ewentualne "rzygi" biorę na klatę ;)

Zdjęcia Chomera: link
[#160] Re: AmiParty 25

@Jenot, post #159

BTW, jest o ile pamiętam na TLC program "Dr Pryszczylla" - polecam kilka odcinków przed następnymi Wildami, bo mam przeczucie, że saga "MegaSyf" jeszcze się nie skończyła. ;)
[#161] Re: AmiParty 25

@Jenot, post #160

Mega Syf powroci! Tylko mam wrazenie, ze zanim bedzie kolejne letnie AP to bedzie juz z 8 edycji Mega Syfu po drodze


Ostatnia aktualizacja: 19.08.2019 15:35:35 przez sordan
[#162] Re: AmiParty 25

@sordan, post #161

I to niekoniecznie Twojego autorstwa. Może zastrzeż hmmm, znak towarowy, albo przynajmniej ustal jakieś zasady numeracji z konkurencją.
[#163] Re: AmiParty 25

@Jenot, post #162

Fotki Stonego: link
[#164] Re: AmiParty 25

@Jenot, post #152

To parę słów ode mnie.
Dziękuję Orgom za fajną imprezę, było luźno, byli świetni ludzie, zero spinki. Dziękuję Braciom Guc i Deadmanowi za zupę (teraz się mogę przyznać - zjadłem trzy miski ciepłego i jedną zimnego krupniku). Nie ze wszystkimi udało mi się zamienić słowo, ale cieszę się, że mogłem porozmawiać przynajmniej z niektórymi na ciekawe tematy. Amigowcy to ludzie, którzy zawsze mają coś interesującego do powiedzenia i to niekoniecznie o komputerach. Mam też nadzieję, że nikogo nie uraziłem :), ale takie są uroki pracy pod presja "in real time". Pozdrawiam absolutnie wszystkich i szanuję to, że mało było po Was sprzątania :)
@BW - daj spokój człowieku! Robisz świetne rzeczy i trzymaj tak dalej.

***ZDJĘCIA*** - niezbyt technicznie udane, pomimo, że część robiona Hasselbladem :)

Do zobaczenia!
[#165] Re: AmiParty 25

@Jenot, post #152

A oto i praca z Demo Compo, która zajęła 2. miejsce.

[#166] Re: AmiParty 25

@sordan, post #158

A więc to tak wyglądają zloty?
[#167] Re: AmiParty 25

@96, post #166

Każden jeden! Nie spodziwałeś się chyba ludzi w garniakach sztywno siedzących przy stanowiskach przy szklance herbaty? szeroki uśmiech
[#168] Re: AmiParty 25

@Stoopi, post #167

Nie chodzi o picie i szaloną zabawę. Miałem na myśli nagrywanie uczestnikow, zmęczonych zabawą. Myślałem, że to co się tam dzieje zostaje pomiędzy uczestnikami i nie wychodzi na zewnątrz. Osobiscie w dobie internetu nie chciałbym żeby moje zdjęcia, szczególnie po alko krążyły w necie. To tyle. Pewnie osoby na zdjęciach są mega szczęśliwe, że ktoś zrobił im takie zdjęcia i upublicznił.🤔
[#169] Re: AmiParty 25

@Stoopi, post #167

Coś jak

[#170] Re: AmiParty 25

@96, post #168

Panie! Dlatego trzeba spać kulturalnie, w hotelu ***** z jacuzzi i podgrzewana podłoga...

Jak mawiał Testo: Nie ma litości dla biedaków!!!

Smiech
[#171] Re: AmiParty 25

@Mariodj, post #1

Dziś w końcu "odpocząłem w pracy" i wieczorem mam siłę coś napisać :) Chciałbym mega podziękować wszystkim (Orgom i Uczestnikom) za super weekend w Chełmie. Super atmosfera, towarzystwo, miejscówka, konsultacje sprzętowe oraz udane kompoty (szczególnie muzyczne - wysoki poziom!). Do tego niesamowita zupa w Wild (Dzika zupa?), łzy Stalina, dania baru u Tirowców i Albatros oraz wyroby browaru Jagiełło - niebo w gębie! Wielkie dzięki dla Tygrysa, który dzielnie przebijał się z swym blidem z Wwy i Shexbeera, który towarzyszył mi z tzw. TrollCity :) Ogromnie cieszę się, że w końcu udało mi się zawitać na AmiParty, warto było! Orgowie - wielkie ukłony! Do zobaczenia następnym razem!
[#172] Re: AmiParty 25

@David, post #169

Witam.
Ten bez okularów to Tomasz Czajka ze Stalowej Woli pracuje (albo pracował) w SpaceX Elona Muska.
Pozdrawiam.

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2019 21:33:37 przez ted
[#173] Re: AmiParty 25

@ted, post #172

Wiem, studiował na moim wydziale (młodszy ode mnie).

Marnuje się w komercji...
[#174] Re: AmiParty 25

@recedent, post #146

No!!!
Mówiłem ,że będzie świetna!
Holywood daje radę
[#175] Re: AmiParty 25

@recedent, post #146

Fajnie zrobione (technicznie) i z jajem OK
[#176] Re: AmiParty 25

@Mandi, post #165

To i moje wypociny wstawię

3 miejsce


5 miejsce
[#177] Re: AmiParty 25

@il_capitano, post #164

Dziękuję Ci Stony, naprawdę mi miło.
Postaram się.
[#178] Re: AmiParty 25

@il_capitano, post #164

I ja też przyłącze się do podziękowań. Było zaje..fajnie szeroki uśmiech. Dzięki Miśkowi byłem pierwszy raz na AmiParty i do tego ze swoją niedawno nabytą A1200. Odwiedziłem przy okazji miasto rodzinne i poznałem fajnych ludzi. Są też kontakty do tych z okolicy.

Wielkie dzięki Organizatorom i całej ekipie za super atmosferę i żałuję, że byłem tylko w sobotę. Mam blisko więc następnym razem na pewno będę dłużej ;). Wielkie dzięki osobiście Miśkowi i Pongowi za pomoc w ujarzmianiu karty ACA i pomoc w instalacji dodatków. Do @pong777: Okazało się że cała pamięć jest dostępna tylko pasek ClassicWB żle pokazuje.
Komposy były fajne. Nie chcę się zarzekać, ale może zrobię coś na przyszły raz - raczej EXE. Programuje na co dzień więc może się coś wyrzeźbi dla Przyjaciółki... he he. Dla zabawy...
Było świetnie. Brawa dla wszystkich. Dzięki za fotki i pliki!! OK ok, racja

p.s. Kto z Chełmian jeździ 156-tką?
[#179] Re: AmiParty 25

@96, post #168

Kolega ma racje. Te rzeczy, które się dzieją na party, nie powinny raczej wychodzić na zewnątrz, do tzw internetu ok, racja
[#180] Re: AmiParty 25

@Jenot, post #152

Mała prośba/ zapytanie do organizatorów.
Czy na przyszłość, podczas prezentacji dzieł w ramach kompotach moglibyście podać troszkę więcej informacji technicznych np. obrazek w Hi-Res 16 kol, demko wystawione w Wildzie zostało stworzone w Hollywood, muzyczka którą słyszymy to NES, obrazek wykonany na A500 w DPIV?
Oczywiście w miarę posiadania takich informacji?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem