kategoria: AmiParty
[#181] Re: AmiParty 25

@BULI, post #180

Mam pewien plan - tym razem nie zdążyłem go wdrożyć, ale za rok powinno się udać.
[#182] Re: AmiParty 25

@Magnetic-Fox, post #155

Tak, jak obiecywałem, podaję link do playlisty z moimi utworami z AmiParty XXV: AmiParty XXV
Kawałki umieściłem w kolejności ich odtwarzania podczas kompotów.

Wszystkie wypite na AP trunki wywietrzały, to i za okładki udało się szybko zabrać.

Ale na poważnie, raz jeszcze muszę powiedzieć, że impreza była przednia, jak zwykle zresztą. OK

Dziękuję wszystkim za wszystko!

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2019 23:27:07 przez Magnetic-Fox
[#183] Re: AmiParty 25

@Magnetic-Fox, post #182

W myśl zasady "to co dzieje się na party, zostaje na party" podrzucam playlistę z zapisami wideo poszczególnych "competitions" . Miłego oglądania
[#184] Re: AmiParty 25

@MarX, post #183

Ja też przy okazji, dziękuję Tygrysowi & pozostałym za zaangażowanie w ramach grupy SPECCY.pl .

Cieszę się, że mogłem na Party zakupić (a teraz mogę czytać) pierwszy numer ZIN80!!



Powodzenia z dalszymi pracami nad wydawnictwem!!!
[#185] Re: AmiParty 25

@Jenot, post #181

Dzieki za impreze, AmiParty zawsze pozytywnie mnie napedza :)

Szkoda, ze nie doslyszalem, ze autorzy daja sobie dyszku na swoje prace, bo bylbym 2 miejsca w gore z moja praca w EXE:

https://www.youtube.com/watch?v=5OVjNC_2OCQ

Dodam, iz ogolnie celowalem w zrobienie utworu ale jako ze nie bylo kategorii na muzyke SIDowa, a nie chcialem podrzucac do WILDa, to zdecydowalem sie wyprobowac niedawno wypuszczony kompilator KickC.
[#186] Re: AmiParty 25

@MarX, post #183

Wreszcie dzisiaj obejrzałem. Oj warto było sobie tą zacną imprezę przypomnieć.
Przypomniałem sobie dzięki tym filmikom genialne kawałki AceMana. Sunshine Duo jest naprawdę świetne. OK Genialny House.
[#187] Re: AmiParty 25

@Magnetic-Fox, post #182

TALENT ALERT!!!

Zajebiste kawałki. Naprawdę słychać duży postęp. Praktycznie w każdym jest coś świeżego i zaskakującego, jak np. ta progresja harmoniczna w "Relaxed" (w 51''). Klimat tego kawałka przypomina mi nieco moduł "Addiction" autorstwa Buga i Jogeira Liljedahla albo niektóre rzeczy Andersa Hamre (np. "Deviator"). Świetny jest wstęp i w ogóle pierwsza część "Funk in Me". Ten temacik z udawanym pogłosem i genialne dopasowany werbel mają moc. Szkoda tylko, że po pierwszej minucie napięcie spada, tak jakbyś nie miał pomysłu co dalej począć, a fade out w końcówce potęguje to wrażenie. Z kolei w "Escape" podobają mi się melodyjne solówki i beztroskie "Fuck yeah" bijące z każdego patternu; normalnie jakby stary XTD zmartwychwstał, a mostek w 1'32'' jest po prostu fenomenalny i świetnie robi na formę :)

Dobra robota. Myślę, że powinieneś spróbować sił na jakimś większym party.
[#188] Re: AmiParty 25

@Jazzcat, post #187

Dziękuję Ci bardzo JazzCat za tak miłe słowa!

Naprawdę bardzo się cieszę, że tak Ci się podobały moje utwory.

Powiem szczerze, że przy każdym kawałku starałem się posiedzieć odpowiednio długo, żeby stworzyć coś, czego w moich utworach zazwyczaj nie było - tzn. żeby nie były aż tak monotonne i żeby było w nich coś więcej.

Powiem Ci, co nie pamiętam, czy w końcu wpisałem na SoundCloudzie (zaraz sprawdzę), że w Relaxed przy akordowych szaleństwach inspiracją były dla mnie Twoje stare (i nowe oczywiście też!) kawałki. OK
Nie miałem za to chyba okazji słyszeć tych modułów, o których wspomniałeś - muszę to koniecznie nadrobić.

Co do Funk In Me! to zgodzę się z Tobą, że mogłem tam zrobić coś więcej. Myślę, że to może po części wynikać z tego, że właściwie nie planowałem dawać tego utworu na kompoty. To była kompozycja, którą zacząłem pisać jeszcze 31 lipca i z początku sam moduł był tylko zapisem tego, co przyszło mi do głowy. Potem przez kilka dni udało mi się ją dokończyć, jednak ze względu na to, że to była taka moja pierwsza próba z "funkującym" beatem (o ile można to faktycznie tak nazwać), to obawiałem się trochę, co by z tego wyszło, gdybym dopuścił się szaleństw na akordach, tak jak w przypadku innych kawałków. Przypomina mi to w sumie sytuację z utworem Back In 1983, jak zaczynałem z SoundCloudem pod koniec 2016 roku.
W każdym bądź razie gdzieś na kilka dni przed AmiParty zdecydowałem, że dam Funk In Me! na Wild Compo w ramach eksperymentu jako bardzo prosty filmik w MP4.

Z Escape jest taka historia, że sama kompozycja jest jeszcze z 26 lutego, a na AmiParty zrobiłem specjalnie konwersję do Fasttrackera. Pierwotnie pisałem ten kawałek marząc o zrobieniu muzyki do dema na Commodore 64, jednak wtedy stwierdziłem, że nie dałbym rady przepisać tego do trzech kanałów i dlatego zdecydowałem, że zrobię ten kawałek na Multi na sierpniowe AmiParty. Zresztą na razie nie znam się jeszcze dobrze na obsłudze SIDa, co mam nadzieję niedługo zmienić, bo przyznaję, że naprawdę kręci mnie ten temat. OK
W każdym bądź razie mostek napisałem dzięki mojemu bratu, który akurat kilka dni wcześniej czytał o zespole Queen - jak pisałem Escape myślałem o muzyce tego wspaniałego zespołu i postanowiłem zrobić jakieś ciekawe przejście.
Co do XTD - gdzie mi do niego! XTD jest tylko jeden! OK

Swoją drogą, miałem przez cały czas parę pomysłów na utwory na Commodore 64, dlatego postanowiłem na wstępie powrócić do pisania na NESa w FamiTrackerze i tak na początku lipca napisałem Lunar Adventure.

Nad większym party cały czas się zastanawiam już od trzech lat, ale jakoś tak nadal pozostaję wierny AmiParty.
Myślę jednak, że kiedyś chętnie pojadę gdzieś dalej.

Ty JazzCat mógłbyś kiedyś odwiedzić lubelskie imprezy - chętnie bym pogadał przy piwku.

Dziękuję Ci jeszcze raz!

Kurczę - się rozpisałem... Sorki.
[#189] Re: AmiParty 25

@BULI, post #145

Chujowa impreza,****owa organizacja. Tony wazeliny. W dodatku Chujowy filtr ;)

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2019 16:45:48 przez miro_78

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2019 16:46:03 przez miro_78
[#190] Re: AmiParty 25

@miro_78, post #189

Zapraszamy w Lutym ;)
[#191] Re: AmiParty 25

@Magnetic-Fox, post #182

Właśnie przesłuchałem. Ogromny postęp od ostatniego razu kiedy słyszałem Twoje utwory.
Powinieneś zacząć wysyłać swoje numery na inne party też. Masz naprawdę spory potencjał.
Bardzo fajnie harmonicznie się rozwinąłeś. Jestem pod wrażeniem.
[#192] Re: AmiParty 25

@Sir_Lucas, post #191

Cieszę się, że tak uważasz - dziękuję. OK

Tym razem postanowiłem się po prostu postarać trochę bardziej, niż zazwyczaj - poeksperymentowałem trochę z akordami i porobiłem przejścia.

Co do innych party - zobaczę, co da się zrobić. Aczkolwiek myślę, że na razie jeszcze zostanę na AmiParty.

Chociaż... kto wie?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem