kategoria: AmiParty
[#61] Re: AmiParty 28

@misiek2, post #60

Ja w ogóle mam niedomiar jednej klawiatury do a600 :)
[#62] Re: AmiParty 28

@michal_zukowski, post #61

AmiParty 28 – last minute wieści !!!

Za pomysłem Sordana powstała inicjatywa zrobienie licytacji na rzecz SirLeo. Fanty ogłosimy na miejscu w sobotę, więc rozbijamy świnki skarbonki i do licytacji przystąp. Licytację poprowadzi nasz jedyny i niezastąpiony – Stony 🙂

Kolejna sprawa to Jump. Kefir zapowiedział iż tym razem dotrze na sobotę i solidną prezentację swojej gry przeprowadzi. Odgrażał się też konkursem.

Piątkowy wieczór uprzyjemni Cios i kolejna edycja IMP Disco. Kto był na ostatnim AmiParty lub Retronizacji ten wie że doznania wizualno dźwiękowe sięgną chmur.
9
[#63] Re: AmiParty 28

@Mariodj, post #62

Za pomysłem Sordana powstała inicjatywa zrobienie licytacji na rzecz SirLeo. Fanty ogłosimy na miejscu w sobotę, więc rozbijamy świnki skarbonki i do licytacji przystąp. Licytację poprowadzi nasz jedyny i niezastąpiony – Stony 🙂

Brawo chłopaki za świetną inicjatywę. Wesprzeć SirLEO będzie można także poprzez zakup PAPIEROWEJ EDYCJI Amiga Friendship. Wydrukowałem kilkadziesiąt egzemplarzy. Tradycyjnie, wpłata minimum 20 zł na zrzutkę dla SirLEO i gazetka jest wasza

12
[#64] Re: AmiParty 28

@MarX, post #63

A byłaby szansa na zakup wersji drukowanej, poza party?
[#65] Re: AmiParty 28

@MarX, post #63

Zamawiam jedna sztuke. Odbieram na miejscu.
1
[#66] Re: AmiParty 28

@Phibrizzo, post #65

ja też
1
[#67] Re: AmiParty 28

@karolb, post #64

A byłaby szansa na zakup wersji drukowanej, poza party?

Zasadniczo nie, bo bawienie się w wysyłki mnie zupełnie nie bawi . Ale jak bardzo Ci zależy to mogę jutro podskoczyć do paczkomatu i nadać Ci przesyłkę. Jest to zupełnie nieopłacalne, bo przesyłka kosztuje ok. 15 zł, dlatego proponowałbym odbiór na party. A może ktoś będzie jechał z Twoich rejonów i mógłby wziąć dla Ciebie pismo ?
[#68] Re: AmiParty 28

@MarX, post #67

Ale jak bardzo Ci zależy to mogę jutro podskoczyć do paczkomatu i nadać Ci przesyłkę.


Bardzo dziękuję, już piszę wiadomość :)
1
[#69] Re: AmiParty 28

@Mariodj, post #62

Brawo Sordan, to kolejna świetna inicjatywa dla Sirleo

Nooo konkurs w Jumpa- OBOWIĄZKOWO ok, racja

Jak i obowiązkowo wieczorny CIOS - IMP DISCO super

Będzie się działo..
5
[#70] Re: AmiParty 28

@BULI, post #69

Niech lepiej te jumpy z unitorami w pudelkach zaczna wreszcie sprzedawac!!!
[#71] Re: AmiParty 28

@_DiskDoctor_, post #70

Czekaj Michale, czekaj i podziwiaj jak inni grają..
[#72] Re: AmiParty 28

@BULI, post #71

A co sam nie mogę?
[#73] Re: AmiParty 28

@MDW, post #57

Jeśli zabawa z alkoholem w tle Ci nie odpowiada, odległość do Chełma Cię przeraża, a posiedzieć przy Morphos'ie lubisz to czemu nigdy nie zawitałeś do Siemianowic na SACP?

*y
1
[#74] Re: AmiParty 28

@Mariodj, post #62

Fanty ogłosimy na miejscu w sobotę

Czy można dorzucić coś do puli fantów?
1
[#75] Re: AmiParty 28

@Jacenty, post #74

Oczywiście że można. Pogadamy na miejscu.
1
[#76] Re: AmiParty 28

@*y, post #73

Jeśli zabawa z alkoholem w tle Ci nie odpowiada, odległość do Chełma Cię przeraża, a posiedzieć przy Morphos'ie lubisz to czemu nigdy nie zawitałeś do Siemianowic na SACP?

Fakt, że to bliżej. Oglądałem mini-relację RetroBorsuka. Wyglądało na sympatyczną imprezę. Może kiedyś rzeczywiście wpadnę. Tylko ze mnie taki gracz jak... Ale pogadać sobie mogę. :)
Tylko mi tak strasznie ciężko się ruszyć. szeroki uśmiech
1
[#77] Re: AmiParty 28

@MDW, post #76

Tylko mi tak strasznie ciężko się ruszyć.


Hemoroidy?

Cichy zabójca…
[#78] Re: AmiParty 28

@_DiskDoctor_, post #77

o matko... ciche to sa bonki
[#79] Re: AmiParty 28

@Mariodj, post #75

Ja też biorę fanta na licytację

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2022 11:01:19 przez Stoopi
1
[#80] Re: AmiParty 28

@MDW, post #76

Nie tylko o grach się tam rozmawia. Wręcz powiem ci MDW że o poważniejszych sprawach ;).
[#81] Re: AmiParty 28

@jimiche, post #80

Nie tylko o grach się tam rozmawia. Wręcz powiem ci MDW że o poważniejszych sprawach ;)

Ja nawet bardzo lubię rozmawiać o grach. Tylko granie mi nie wychodzi. Ale o grach mogę gadać, czytać, słuchać, oglądać. Może za wyjątkiem gier powstałych w XXI wieku. A tych po 2010 to już zupełnie nie kumam i mnie nudzą.
1
[#82] Re: AmiParty 28

@MDW, post #81

Tylko granie mi nie wychodzi.


Szqva przecież dla takich jak Ty, od dawna są Cracktra + Trainery.

Nie idzie >> włącz infinite lives.

Co za problem???
[#83] Re: AmiParty 28

@_DiskDoctor_, post #82

Szqva przecież dla takich jak Ty, od dawna są Cracktra + Trainery.

A tu to trafiłeś. Rzeczywiście czasem sobie włączałem takie ułatwienia. OK Ale później znalazłem jeszcze fajniejszy sposób - oglądanie filmów "longplay" na YouTube. Nie muszę się męczyć, kombinować, sterować. Samo się przechodzi. Nudny fragment mogę pominąć, zobaczyć zakończenie. Granie idealne dla mnie. Tak więc na pytanie "Jaka jest twoja ulubiona platforma do gier?" mogę odpowiedzieć "YouTube". szeroki uśmiech
2
[#84] Re: AmiParty 28

@Mariodj, post #1

Czy ktoś z wybierających się na party osobników posiada w swoich zbiorach kartę sieciową PCMCIA CN 40 PC CARD ? Moja karta odmówiła posłuszeństwa i nie wiem czy zjarana jest sama karta czy może zepsuła się przejściówka. Jeśli ktoś by miał taki model to plz niech weźmie ze sobą do testów.

[#85] Re: AmiParty 28

@MDW, post #83

Ty sobie żartujesz, prawda?
Żonę też wolisz na kamerce obejrzeć jak z kimś gra?
1
[#86] Re: AmiParty 28

@MarX, post #84

Przyjeżdżaj Marek mam kilka kart ze sobą:) 3com głównie
1
[#87] Re: AmiParty 28

@MarX, post #84

@MarX

Ja mam [ale jutro]:

THOMSON SpeedTouch 110

EDIT* Doczytałem, moja jest WiFi a Ty chcesz Ethernet

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2022 19:13:25 przez _DiskDoctor_
1
[#88] Re: AmiParty 28

@_DiskDoctor_, post #87

Napiszcie jak wam impreza idzie !!!
Ja maluję ścianė, a potem robię podłogę...
1
[#89] Re: AmiParty 28

@Mikrobi, post #88

dzięki za wspólne spotkanie, było jak zwykle super OK
Dziękuję wszytkim za za życzenia urodzinowe i również za pomoc w ogarnięciu sprzętu.szeroki uśmiech
pomysł z ta licytacja dla SirLeo to strzał w dziesiątkę mam nadzieję ze będzie to stały punkt na amiparty.
AmiParty
4
[#90] Re: AmiParty 28

@JacK_Swidnik, post #89

Dzięki za spotkanie! Z wczorajszego wieczoru, to dla mnie zdecydowanie było najlepsze trofeum - winiuro sandomierskie jabłkowe (jeśli dobrze pamiętam).

Ale tak jak mówiłem (i część osób poczęstowanych się zapewne zgodzi).

Kiedyś to były winiura, nie to co teraz...
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem