kategoria: SACP
[#1] SACP 49
UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!
Na pewno SACP 49 nie odbędzie się w MDK Jordan w Siemianowicach Śląskich. Ta miejscówka już nie jest w naszym zasięgu. Jest szansa, że impreza odbędzie się w Siemianowicach Śląskich. Gdzie, jeszcze nie podam. Bądźcie czujni!
3
[#2] Re: SACP 49

@*y, post #1

Zawołanie skautów: Be prepared!

A MDK Jordan jest niedostępny tylko na najbliższy SACP, czy na zawsze?
[#3] Re: SACP 49

@wali7, post #2

Podobno nie wynajmują już pomieszczeń dla tego typu imprez.
[#4] Re: SACP 49

@*y, post #3

Niedobrze Kamil, niedobrze.... coście tam nawywijali gdy mnie nie było ostatnio? ;) ;) ;)

Ale ogarnijcie jakąś fajną miejscówkę, w Aglomeracji to chyba jest w czym wybierać :)

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2023 01:18:52 przez wali7
[#5] Re: SACP 49

@wali7, post #4

Podobno nie dotyczy to tylko nas. Ale faktem jest, że kochany pAN cieć, po którejś z imprez zrobił fotkę naszym śmieciom, którą przesłał natychmiast Pani dyrektor, a tam widać.... TADA, TADA! Wiele, wiele puszek po piwie...
[#6] Re: SACP 49

@*y, post #5

Podobny numer co u recedenta... w połączeniu ze zmianą przychylnej dyrekcji miejscówka musiała zostać zmieniona. Na szczęście kilkaset metrów dalej i z zacniejszym zapleczem gastronomicznym :)


Ostatnia aktualizacja: 22.01.2023 01:28:11 przez wali7
[#7] Re: SACP 49

@wali7, post #6

To znaczy, że nie będzie już flaczków??
[#8] Re: SACP 49

@*y, post #5

A taki wydawał się sympatyczny Pan Cieć.A tu Konfident.

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2023 07:43:48 przez jimiche
3
[#9] Re: SACP 49

@jimiche, post #8

Sygnalista.
1
[#10] Re: SACP 49

@jimiche, post #8

a podzieliles sie??
[#11] Re: SACP 49

@_arti, post #7

UUUUU, zawsze można na flaczki podejść/podjechać ...
Dajcie proszę namiar na tego ciecia ... Pogadamy
[#12] Re: SACP 49

@_arti, post #7

Ja jak dostane zaproszenie na wesele , to dzwonie i pytam się czy będą flaki , jak nie mam to nie idę na wesele.
Jak nie ma na weselu flaków to wesele jest do niczego już nie byłem na 3 bo nie było flaków .
5
[#13] Re: SACP 49

@juen, post #10

Ja miałem na własny użytek 😀.
[#14] Re: SACP 49

@*y, post #1

Cholera, muszę w nawigacji zmienić status adresu - "jedź do domu" ...
[#15] Re: SACP 49

@Dorian3d, post #12

Możesz chodzić na wesela z własnymi flakami... oczywiście poza tymi poniżej przepony pomysł
[#16] Re: SACP 49

@*y, post #1

No nie .
Co to za numery ?
[#17] Re: SACP 49

@*y, post #5

No tak jest
Chodzę na spotkania pewnej grupy dobrze zakręconych w swoim dodatkowym hobby innym niż amiga .
Lokal sponsorowany przez miasto i jak coś tam obalimy to flaszki lub puszki zabieramy ze sobą.
Nie wyrzucamy do kosza.
Powiem tak MDK i inne młodzieżowe lokale na utrzymaniu miasta lub gminy od pewnego czasu nie chcą ludzi dorosłych . Co innego gdyby było tam dużo dzieciaków lub młodzieży w wieku szkolnym.
Nic się nie dzieje po prostu będzie inny lokal dla SACP. W tym roku przypada 50 spotkanie , tylko szkoda że nie w Jordanie .
Dodam też że instytucja dająca energię elektryczną lokalom nie użytkowym czyli innym niż mieszkania podwyższyła cenę energi za kilowat na 3,53 pln . Sam się przekonałem nie dawno . Koszty rosną lawinowo.
Na sacpie nie jestem organizatorem i tylko czekam na nowe wiadomości o nowej lokalizacji.
Oby były jak najszybciej i jak najlepsze
1
[#18] Re: SACP 49

@*y, post #1

Na przeciwko jest "restauracja". Tam się rozłożymy :D
1
[#19] Re: SACP 49

@kubaslonka, post #18

Ale długo ma pizzę sie czeka :(
[#20] Re: SACP 49

@sajdor, post #19

Za to od rana klini i uboty lecą :D
[#21] Re: SACP 49

@*y, post #1

No i co zapodasz wreszcie miejscówkę?
Niewiele już czasu zostało do kolejnego SACP i ludziska wolne sobie muszą zaklepać.
Dawaj w końcu ten termin i adres .
[#22] Re: SACP 49

@Jacol, post #21

Wolne możecie "klepać" na 11.02.2023r.
Miejsce podam w najbliższym czasie
1
[#23] Re: SACP 49

@*y, post #22

Oho to już tylko dwa tygodnie do SACP.
Dzięki .
[#24] Re: SACP 49

@*y, post #5

https://m.facebook.com/story.php/?story_fbid=pfbid0mqvsrLzjH3998cmGuEAc7fyVT4c3D1VELs55j6Lx73zXJpHCBF9hi8x2hrQeA7j3l&id=100068526737776
[#25] Re: SACP 49

@kubaslonka, post #24

Może nie koniecznie cieć.
[#26] Re: SACP 49

@kubaslonka, post #25

A tam chopie kiedy to tam było. Żodyn już niy pamiynto tych chwil. A łobrozki i fotografije są po to by ftoś mógł se powspominać. No i pisza niy na amidze bez polskich znaków. :)
[#27] Re: SACP 49

@Jacol, post #26

Było nie było.
Na kiego grzyba się chwalić takimi głupotami na ogólnym portalu jakim jest fejsbuk??
[#28] Re: SACP 49

@*y, post #3

To raczej podobne podejście jak u mnie w rejonie. Z powodu zwyżki prądu MOK odmawia udostępniania sal na różnego rodzaju imprezy - tam może być ten sam powód. Mają być oszczędności na prądzie i nikogo to nie interesuje, nawet jak zysk z takiej imprezy jest, chore ale co poradzimy.

Mimo wszystko fajnie jak impreza się odbędzie, szkoda, że mam mało czasu aby tam pojechać.

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2023 23:53:47 przez Adinfo
[#29] Re: SACP 49

@kubaslonka, post #24

.

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2023 13:16:20 przez Lapka555
[#30] Re: SACP 49

@*y, post #1

Mnie niestety tym razem nie będzie. Zarobiony jestem na wiosnę się postaram wpaść.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem