kategoria: SACP
[#61] Re: SACP 49

@Stoopi, post #60

W razie czego Pani higienistka będzie w pobliżu to plasterek naklei
1
[#62] Re: SACP 49

@Jacenty, post #61

Czy dentysta jest w Pakiecie ?
[#63] Re: SACP 49

@Jacenty, post #53

W tym miejscu odbywało się niedawno inne spotkanie retrokomputerowe, jest trochę filmików:
https://youtu.be/yFG5J2Q01Ys

szeroki uśmiech
[#64] Re: SACP 49

@djwozik, post #62

Tylko wyrywanie
[#65] Re: SACP 49

@*y, post #1

Do wszystkich!
11.02.2023 odbędzie się kolejny SACP. Wbrew forumowym opiniom, opartym na wierze w Google Maps, impreza nie odbędzie się w gabinecie lekarskim. Bawić się będziemy w mieszkaniu prywatnym. Do dyspozycji mamy około 40m2 wyposażone w stoliki pod sprzęt (ławki szkolne), krzesła, prąd i centralne ogrzewanie (około 30 stopni Celsjusza), balkon, kuchnię i WuCet. Informacja dla estetów. Mieszkanie jest przygotowywane do remontu, w przedpokoju zerwana jest "boazeria" i linoleum, w jednym z pokoi zmuszony byłem dzisiaj usunąć tynk ze ściany, łazienka służyła lata starszej pani, która dożyła 95 lat więc wygląda jak wygląda woda w kranie jest tylko zimna (zapomnijcie o kąpieli ale można morsować). Mogę obiecać, że w mieszkaniu będzie dość czysto ale estetyki do soboty nie podniosę. Miejsca powinno wystarczyć bo w mieszkaniu nie ma zbędnych mebli. Opłat za wjazd nie będzie ale słoik na wolne datki postawię. Jutro dostaniecie wskazówki jak tam trafić bez błądzenia. Do soboty!
6
[#66] Re: SACP 49

@*y, post #65

Qrde w robocie będę
[#67] Re: SACP 49

@*y, post #65

Będę, Stary będę.
1
[#68] Re: SACP 49

@*y, post #65

No i domówka pełną gębą OK
[#69] Re: SACP 49

@jimiche, post #67

ja tez bede, jedziemy Yoshitaka, Skooter i ja - to sie widzimy jak sie zobaczymy :)
[#70] Re: SACP 49

@*y, post #65

Kraków w liczbie trzech osób. Bedzie chyba tłok. :P
1
[#71] Re: SACP 49

@*y, post #65

Do klimatu ze starych lat to brakuje jeszcze tylko rodziców w pokoju obok "róbcie co chcecie, nie będziemy się wtrącać, byle tylko za głośno nie było"
1
[#72] Re: SACP 49

@Stoopi, post #70

Orszak może nieliczny, ale jaki piękny
3
[#73] Re: SACP 49

@Lapka555, post #71

Ależ będą, *y będzie
2
[#74] Re: SACP 49

@Lapka555, post #71

"... i sie zabezpieczcie..."
3
[#75] Re: SACP 49

@juen, post #69

Dozoba mordy!
3
[#76] Re: SACP 49

@*y, post #1

Miałby kto możliwość przetestowania dwóch MC060EC?
Niestety QUAD'a nie będzie...
[#77] Re: SACP 49

@kubaslonka, post #76

Jak byś miał cztery MC060EC to by QUAD był.
3
[#78] Re: SACP 49

@Stoopi, post #70

Kraków w liczbie trzech osób. Bedzie chyba tłok. :P


Klimat jak na giełdzie komputerowej za dawnych lat 😉

Ps. ma ktoś moze, odsprzedać adapter zasilania z C64 na C128 ?

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2023 13:48:01 przez mike100

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2023 13:49:22 przez mike100
1
[#79] Re: SACP 49

@*y, post #65

he heh...
w ramach opłaty wejsciowej kładziemy gładzie.
kto przyniesie Atari ten kuje sciany pod elektryke. Tempym majzlem.
3
[#80] Re: SACP 49

@softiron, post #79

Atarowcy szlifują ściany węglem a potem myją przed kładzeniem gładzi.
Jako wejściówkę po worku węgla przynoszą.

Pozazdraszczam tym co będą na imprezie, żeby wam zasilacze i instalacja w mieszkaniu nie szwankowała!

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2023 20:10:55 przez Adinfo
[#81] Re: SACP 49

@*y, post #65

Jak przyjada byda wypatrywać łokien bez gardin :)
Chwała wam za to że ogarnęliście spotkanie.
Jak przeczytałem posta to od razu mi się przypomniała pewna gra pod tytułem "Zdrajca " chodzi o fabułę a nie tytuł. Jak Syciu chdził do dzwonka klatki ......
a może nie syciu już dobrze nie pamiętam . tam w przedpokoju też była boazeria .
Do zobaczenia w sobotę.
1
[#82] Re: SACP 49

@*y, post #65

SACP miejscówa
Na mapce powyżej macie zaznaczone miejsce przeznaczenia. Okolice możecie przejrzeć w Gogle'u klikając OKOLICE. Droga do klatki schodowej to droga z zakazem dla "niemieszkańców". Zalecam więc wydrukowanie kartek za szybę samochodu z dużym napisem "DOSTAWA". Zakaz nie obejmuje dostawców. Nie obstawiajcie miejsca przy samej klatce schodowej, niech wszyscy mają blisko do Party Place z "towarem". Na domofonie wybieramy 2 i czekamy na otwarcie lub próbujemy pchnąć drzwi. Postaram się je zablokować przed zamknięciem. Idziemy w górę na 1 piętro po drodze. Wchodzimy do drzwi z napisem SACP bez pukania.
1
[#83] Re: SACP 49

@*y, post #82

Hejka!

Mieszkańcy będą świadkami wiekopomnego spotkania integracyjnego "DOSTAWCÓW" :)
Obawiam się, że lepiej będzie zaparkować w okolicy, bo jednak żółte gadżety na kołach mogą się pojawić

Na poważnie - są gdzieś w najbliższej okolicy miejsca parkingowe? Pytam, gdyby miejsca dla dostawców się skończyły

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2023 09:47:41 przez biax
[#84] Re: SACP 49

@biax, post #83

panowie jak sytuacja wyglada z pradem stolikami krzesłami ?
[#85] Re: SACP 49

@biax, post #83

ze starego miejsca naprzeciw Jordana do nowego miejsca jest jakies 300 metrow..
To mysle ze mozna podjechac, wypakowac i przestawic woz na stare miejsce.
albo nawet w lapie przeniesc jak nie ma za duzo klamotow.
1
[#86] Re: SACP 49

@softiron, post #85

Tak też i ja planuję zrobić.
Zresztą to jest zgodne z ideą: "dostawca" parkuje na chwilę, wyładowuje towar i zwalnia miejsce :)
[#87] Re: SACP 49

@Stoopi, post #70

Ehh,, skurat mam imprezę urodzinową,OK bo inaczej zabrał bym się z Krakowem zobaczyć wreszcie ten kultowy zlot
1
[#88] Re: SACP 49

@softiron, post #85

Dokładnie tak zrobię :) niema co kusić losu.
Sztimdek w łape i wpadam ^^
[#89] Re: SACP 49

@Hellena, post #87

Jest sporo spotkań w Krakowie jak i blisko Krakowa. nic straconego, będzie jeszcze możliwość.
1
[#90] Re: SACP 49

@Stoopi, post #89

dostarczyc komus IMPBOXa na SACP?
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem