[#61] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@slay, post #1

Był plan, ale tym razem nie pykło z przyczyn niezależnych. Udanej zabawy.
1
[#62] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@GumBoy, post #61

Sorry że zgłaszam na ostatnią chwilę, ale udało mi się wrócić z wakacji wcześniej niż planowałem i rzutem na taśmę wybieram się! Jakby ktoś miał problem z dostaniem się z Wrocławia, Leszna czy innego Wolsztyna to dajcie znać - mam całe auto wolne i 4 sztuki imprezowiczów mogę przetransportować na party place.
Jak coś to 601 dwa five cztery 775
6
[#63] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@Magnetic-Fox, post #59

Macie kampera?
[#64] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@_DiskDoctor_, post #63

Ma ktoś przelotkę USB A -> USB C? W rewanżu odstąpię swoją porcję kiełby ewentualnie umieszczę honorowe pozdrowienia w kolejnej produkcji Ghostown!!
[#65] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@GumBoy, post #61

U mnie również niestety obowiązki służbowe nie poszły po myśli i dopiero teraz wróciłem do domu więc nici z integracji szkoda oj szkoda może nastepnym razem pozdro
[#66] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@GumBoy, post #61

Mi też się nie udało dojechać w tym roku, choć bardzo chciałem, ale też z przyczyn niezależnych nie mogłem. Bawcie się dobrze i mam nadzieję do zobaczenia za rok!
[#67] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@flops, post #66

A nam mimo przeciwności losu na kilka chwil udało się zajechać na to zacne spotkanie :)

Dziękujemy przemiłym organizatorom za ciepłe przyjęcie jak i napotkanym uczestnikom tym znanym i poznanym.

Ekipa Lubelska Rulez ;)
7
[#68] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@Mariodj, post #67

Hej , hej jak tam fotki ?OK
2
[#69] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@zeno65, post #68

Hej , hej jak tam fotki ?


czekam z niecierpliwością na grupowe bo moje bambino tam szalało ;)
1
[#70] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@Mariodj, post #69

Impreza super.

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2023 20:20:59 przez jimiche
3
[#71] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@jimiche, post #70

Dziękujemy wszystkim za obecność (nawet tym, którzy wlecieli chociaż na chwilę) i za stworzenie - po raz kolejny - zacnej atmosfery. Ode mnie dziś - na szybko - tylko zdjęcie (a nawet dwa) grupowe, a reszta fotek oraz krótkie podsumowanie na dniach.





i jeszcze mała zdjęciowa zajawka.

14
[#72] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@slay, post #71

Po takiej zajawce czekamy z niecierpliwością na resztę fotek
2
[#73] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@slay, post #54

Genialne szeroki uśmiech to przyznać się teraz który z was został porwany przez UFO
2
[#74] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@slay, post #71

Lubelska ekipa również dziękuje za ciepłe przyjęcie (o powózce do hotelu i na party nie wspomnę). Powrót na piechotę do Wolsztyma o 2:00 nad ranem w towarzystwie Jazzcata to już w ogóle odjazd (nawet nie wiadomo kiedy przeszliśmy dystans 6 km ). Co tu dużo pisać, impreza rewelacyjna, kto nie był (albo nie daj Boże przerzucał w tym czasie węgiel w Licheniu ) niech żałuje. Ja naładowałem baterie na maxa. Podziękowania dla organizatorów i wszystkich uczestników z którymi miałem okazję się spotkać i pogadać przy kiełbasce z ogniska
11
[#75] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@MarX, post #74

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko dołączyć do podziękowań i podpisać się pod wszystkim.
Dodatkowe podziękowania lecą też oczywiście do MarX Travel ;), za organizację wyjazdu i wyczucie, że będzie to strzał w dziesiątkę.
Organizatorzy Hex Pistons idealnie wpasowali się z miejscówką (przyjazny turystom Wolsztyn/Nowe Tłoki), terminem i pogodą oraz wakacyjną formułą imprezy. Dodając do tego niewielką ale arcypozytywną amibrygadę, to musiało się udać. I udało :)
Popołudnie gdzie nigdzie nikomu się nie spieszy, sielska okolica i swojska miejscówka, ognisko w rytmie klasycznych modułów i dyskusje o zaginionych scenowcach z Zamościa a wcześniej o FSOL w MTV Chill Out Zone.
A na koniec wisienka na torcie, czyli powrót na piechotę do Wolsztyna. Szkoda, że do przejścia nie było z 10km :)

Reasumując, duże brawa dla Ghostown, partyznatów z HP i do zobaczenia za rok :)
6
[#76] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@virago, post #75

Szkoda że impreza trwała tylko jeden dzień. Klimat na Hex Pistons jest świetny, i chyba właśnie dla tego nie starczyło tego jednego dnia na wszystko. Inna sprawa to jechać samochodem z człowiekiem (pozdrawiam Bodzio) który dzięki swoim artykułom w Taboo ukształtował część mojego gustu muzycznego (FSOL i AP itd. ;).
4
[#77] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@slay, post #71

Slay - na grupowa fotka dodaj dymki z nickami ja sie juz gubie z kim gadalem a z kim nie :P wiec starość - ale dymki mi pomogą :P
2
[#78] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@Kwiatki, post #77

W ramach pierwszej części podsumowania Hex Pistons 2 premiera filmu OK

Kto nie był ten TROMBA!

14
[#79] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@virago, post #75

Moim zdaniem Hex Pistons 2 to była chyba najlepsza impreza amigowa w tym roku. Prawdę mówiąc nie mam pojęcia gdzie poleciał nam cały ten czas. Mam wrażenie, że ledwo co przyjechaliśmy w piątek i zaraz musieliśmy wracać (znów całość trwała zdecydowanie za krótko!).
Po raz kolejny była to wzruszająca podróż w czasie przy niesamowitych rozmowach o przebojach z dawnych lat, demoscenie i przede wszystkim wspaniałych modkach i historii amisceny. Niesamowite przeżycie. Szczególnie magiczny pod tym względem był sobotni wieczór przy ognisku przy akompaniamencie takich klasyków, jak choćby Listen autorstwa Bruno. Rozmowy o wspaniałych zespołach muzycznych, zbieranych przed laty kasetach, wymiana muzycznych poglądów... To było fenomenalne. OK
No a poza tym jeszcze oczywiście mistrzowski finał ligi mistrzów Nowych Tłok w SWOS-a z profesjonalnym komentarzem sportowym w wykonaniu Slayera - momentami prawie płakałem ze śmiechu przy niektórych zapowiedziach piłkarzy (w stylu Adam Mickiewicz itp.).
Ach, no i oczywiście nie sposób nie wspomnieć o niesamowitym powrocie do hotelu o drugiej nad ranem w niedzielę! To był ten moment, gdy artystyczne rozmowy ze Slayerem i Jazzcatem wzruszyły mnie ostatecznie - opowieści z dawnych lat, początki zainteresowania sceną i Amigą w ogóle, opowieści o dyskietkach wymienianych z kolegami w liceum, a wszystko to podlane malowniczymi terenami Wolsztyna wywołującymi setki wspomnień i pozytywnych skojarzeń - skrótem: czyste mistrzostwo, chciałbym tego więcej.

Powiem szczerze, że impreza udała się tak bardzo, że gdy wróciłem do Lublina to przez dwa dni nie mogłem się w ogóle pozbierać - tak mi już brakowało.
Dziękuję wszystkim, dzięki którym ta impreza wypadła tak niesamowicie, bo jak to ostatnio stwierdził Dakti na AmiParty, "każdy jest tym małym klocuszkiem, który układa się z pozostałymi w całość tworząc ten klimat i tą imprezę" - jesteście niesamowici!

No a szczególne podziękowania należą się oczywiście Slayerowi i Jazzcatowi, którzy wpadli na tak szalony pomysł, żeby to wszystko zmontować. W dodatku już drugi raz. OK To była naprawdę niesamowita przygoda i fenomenalny wehikuł czasu, a żebyście wiedzieli jak mi tego ostatnio naprawdę brakowało.

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2023 15:03:16 przez Magnetic-Fox

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2023 15:05:06 przez Magnetic-Fox
6
[#80] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@Magnetic-Fox, post #79

Zazdroszcze.
Moze za rok :(
2
[#81] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@slay, post #78

Wygląda zacnie. Byłem niedaleko (na Lost) ale się nie zabrałem z Tygrysem i Sachym. Żałuję.
Naprawię za rok jak będzie dało się naprawić.
ps.:
No i wnioskując po tej wideo relacji - zacne dema na C64 oglądacie ;)
2
[#82] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@slay, post #78

Widziałem Slayera przy Sensiblu. Koniec świata, mogę umierać.
2
[#83] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@MDW, post #82

Slay napieprza w sensibla ze głowa mała :)
2
[#84] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@c64portal, post #81

Mam nadzieję, że w przyszłym roku mi też się uda. W tym roku były na ten dzień inne plany, a w końcu się zmieniły i dzień zleciał w domu. Ech. :(
1
[#85] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@slay, post #78

A4000T- kto ją przywiózł?
[#86] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@slay, post #78

Soundtrack rewelacyjny, mogę prosić o podanie nazwy kawałka oraz wykonawcę ?
[#87] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@slay, post #78

Video raport pierwsza klasa. Ale będziemy mięli pamiątkę! piwo
3
[#88] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@slay, post #78

No to ja TROMBA już żałuje że mnie nie było mam nadzieje że w tym roku na coś się wybiore i nic i nikt nie zmieni mi planów
[#89] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@szczupi26, post #86

Soundtrack rewelacyjny, mogę prosić o podanie nazwy kawałka oraz wykonawcę ?

To jest bardzo znany utwór Jazzcata ale jakoś zmieniony. No i napisy końcowe wyjaśniają dlaczego brzmi jakoś inaczej. Też bardzo fajna wersja.

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2023 22:53:40 przez MDW
2
[#90] Re: Hex Pistons 2 - amispotkanie w wielkopolsce

@szczupi26, post #86

na końcu klipu jest napisane czyj to utwór i w czyim remixie ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem