kategorie:
[#481] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@amenophis, post #480

OK! Ostatnia szansa by zmienić wybrany kolor. Przypominam ostatnią listę. 3 dni na zmianę. Później nie będzie już odwrotu
[#482] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@amenophis, post #480

OK
[#483] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #481

Arti zamień mi na przezroczystą.ok, racja Dzięks!
[#484] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Grisza, post #483

Ale piszcie mi na mejla
[#485] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #484

Arti ja swoje oświadczenie już dawno Ci wysłałem, zmień bo nie podoba mi się to puste pole ;) jako jedyny zresztą...
[#486] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@BlackTiger, post #485

Dobra, dobra, zmienię

@reszta
Nie piszcie mi teraz na priv co chwila, czy można się jeszcze dorzucić. Zbiórka na Kickstarterze zakończyła się dobre 5 miesięcy temu Był czas wtedy. Teraz trzeba czekać na zamówioną pierwszą partię i mieć nadzieje, że obudowa pojawi się w sprzedaży później.OK
[#487] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #486

No właśnie, taka sytuacja. Gdy rozpoczęła się zbiórka sprzedałem swoją A1200, aby ponownie kupić A4000. Gdy już skompletowałem A4000 ponownie zapragnąłem mieć A1200 - właśnie ją odkupiłem. Teraz oczywiście jestem zainteresowany nową obudową. Jeśli ktoś kupił parę sztuk i się rozmyślił to z chęcią odkupię. W przeciwnym razie pozostaje mi tylko mieć nadzieję na kolejną partię, a jak wiadomo nadzieja to...
[#488] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@jarema, post #487

Z ostatniego newslettera:

"So far we DO NOT register any delay.
-> MANUFACTURING processes starts in March 2016.
-> SHIPPING starts end of March 2016." OK
[#489] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #488

Poszło PRIVA w sprawie koloru ok, racja
[#490] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #488

Ja również posłałem maila z aktualizacją koloru jednej obudowy :)
Brak delayu to bardzo dobra wiadomość :)
[#491] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@amenophis, post #480

Witam.

- I've been in touch with Brian Bagnall regarding the release of Commodore: The Amiga Years Book. As you may know, the book has been rescheduled for a release for June 2016.


Jedyne opóźnienie będzie z książką - dostanę ją w czerwcu.

Pozdrawiam.
[#492] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #1

czy zdążę zamówić przeźroczystą?
[#493] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@martinflash, post #492

Jeśli tylko zamówisz do 15 listopada zeszłego roku to jak najbardziej.
[#494] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@madman15, post #493

Lista zaktualizowana - KLIK. W przypadku obudowy niebieskiej, przyjąłem założenie, że chodzi o ciemno-niebieską. Mam nadzieje, że słusznie...

PS: nadal są dwie osoby, które wpłaciły jedynie zaliczki i do tej pory nie rozliczyły się ze mną.
[#495] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #494

Ja jako jedyny swiecacy sie na czerwono na tej liscie chcialbym tylko przypomniec, ze adres do wysylki bedzie mi znany jak juz 6 moich obudow bedzie gotowych do wysylki. Jak tylko to nastapi to od razu podam adres.
[#496] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@sordan, post #495

Wiem, wiem
[#497] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #494

W razie czego na pewno znajdą się chętni do "wykupienia" długu i przejęcia zamówionej obudowy :) - jeśli oczywiście pierwotni właściciele nie uregulują należności.
Jakby coś to się piszę na czarną (którą zamawiał @bacus10) - w czasie zbiórki nie miałem jeszcze A1200 więc nie zamawiałem obudowy.
[#498] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #494

To moj pierwszy post na tym forum wiec glosne CZESC do wszystkich tu obecnych:)

A teraz do tematu:
zagladalem na te strone juz od pewnego czasu ale tego watku nie widzialem - inaczej juz dawno dopisalbym sie do listy.
Teraz moge tylko zadeklarowac chec "wykupienia" ewentualnego dlugu od @SuperBuster (biala obudowa).
[#499] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@jimmy, post #497

Nie ma szans:) oplacone jest juz od dawna, tylko chochlik sie wdarł na liste:)
[#500] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@bacus10, post #499

OK - nie ma problemu.
[#501] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@bacus10, post #499

Potwierdzam. Bacus rozliczona w barterze. Po prostu zapomniałem
[#502] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #501

UPDATE:
Otrzymałem informacje, że spodziewane jest około miesięczne opóźnienie związane z produkcją obudów - szczegółów nie znam. Phil ma powiadomić o tym na stronie przedsięwzięcia. Z dobrych wieści - na dniach mają pojawić się zdjęcia pierwszych wykonanych egzemplarzy.
[#503] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #502

Mogę odsprzedać przezroczystą lub najchętniej zamienić się na czarną jakby ktoś chciał. Pisałem o zmianę koloru, ale coś się nie udało. Chyba, że _arti ze względu na opóźnienie mógłbyś coś jeszcze zdziałać w tej sprawie?
Prośba...
[#504] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #502

pieknie :)
[#505] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@zmiennik, post #503

Zmiana już niestety nie jest możliwa Dlatego tak ważne jest (do wszystkich), żeby stosować się do zasad zbiórki - jeśli komunikujemy się przez e-mail, to e-mail a nie skype'y, facebooki, prywatne wiadomości czy inne hangouty - wtedy ginie.
[#506] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #505

rozmawiamy dość często na Skype, zawsze czytasz i odpisujesz, ale akurat w tej sprawie musiałeś dać plamę :) Gdzie pisałeś, że zmiana koloru ma być koniecznie na maila? W jakimś pojedynczym poście w 20 stronnicowym wątku? Bo na pewno nie w tym poście w którym napisałeś, że możliwa jest zmiana koloru jeszcze przez 3dni.

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2016 15:05:24 przez zmiennik
[#507] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@zmiennik, post #506

Ale w kilku kolejnych już tak Po czym dostałem jeszcze parę wiadomości tu i ówdzie ale je po prostu zignorowałem (choć twojej na Skype nawet nie pamiętam). Sorry, ale to w waszym interesie jest dbać o takie rzeczy. E-mail dostaje - zawsze wysyłam potwierdzenie, że przyjąłem do wiadomości i mam "dowód" jak coś. Nie mogę wszystkiego upilnować.
[#508] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #507

Nowe obudowy fajna sprawa, ja swoją dałem koledze lakiernikowi potraktował ją 5 różnymi papierami ściernymi a na koniec maszyną polerską efekt taki ze jest gładka jak lustro , biała jak śnieg, błyszczy się i można się w niej przejrzeć , ...taka metoda na stare pożółkłe obudowy też jest fajną alternatywą ,wiadomo nie jest to już oryginał ale wygląda swietnie
[#509] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Adamza, post #508

Wrzuć fotkę!
[#510] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #1

Tak się zastanawiam, a raczej jestem ciekaw na jakim etapie produkcji są te obudowy. Całą inicjatywę nie traktuje jako tylko zakup obudowy ale pewien społeczny projekt i ciekawi mnie jego realizacja, myślałem że będzie jakaś szersza relacja z produkcji a tu od 2 marca cisza, trochę szkoda, rozumiem też że pewnie jest wiele rzeczy do zorganizowania i może brakować czasu na takie głupoty jak wrzucenie kilku fotek i opis, ale na to liczyłem. Nie przeskakuje z nogi na nogę w oczekiwaniu na obudowę, bardziej jestem ciekaw samej produkcji. Może już po całej akcji i przed kolejną (bo jeszcze z tego co rozumiem zbiórka będzie na przyciski i klawiatury) pojawi się jakiś reportaż.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem