Komentowana treść: Naklejki potaniały
[#31] Re: Naklejki potaniały

@pini, post #30

W odpowiedzi na komentarz #30


wybrano wersję nieważna-nalepka-nazwa-się-źle-sprzedaje



Wybrano wersję źródłową.



wywołało to od razu dwa kpiące komentarze



Cóż poradzić, że takich mamy komentujących .



Autor związany z firmą A nie zamieszcza newsów o firmie B



Każdy pracujący człowiek z reguły związany jest z jakąś firmą. Idąc tym tropem redaktorami PPA mogliby być tylko uczniowie i studenci, ewentualnie bezrobotni.
[#32] Re: Naklejki potaniały

@pini, post #30

W odpowiedzi na komentarz #30

Wybacz, ale bzdury prawisz. W portalu jest taka zasada, że mnie nie interesuje to, co kto lubi i czym się zajmuje, redaktor ma wstawiać KAŹDEGO newsa, niezależnie od poglądów.
Tak się robi w każdym poważnym portalu. Krashan wstawiający tego newsa w tym momencie 'pracuje' dla mnie.
Odnośnie pomijania niektórych newsów, to sam przecież podsyłasz nam ich masę, skoro wiedziałeś o tych wyprzedażach, to czemu nie dałeś nam znać? Reactor jeszcze prędzej mógł sam dać te newsy bezpośrednio.
[#33] Re: Naklejki potaniały

@SirLEO, post #32

W odpowiedzi na komentarz #32


No coz.. moze juz czas podzielic redaktorow na przynaleznosc polityczna ? Bo przeciez osobie developujacej jedna platforme nie przystoi zamieszczac informacji o tym co dzieje sie "u konkurencji"...

Tia.. co by tu jeszcze rasistowskiego wymyslec...;)
[#34] Re: Naklejki potaniały

@Grzegorz Kraszewski, post #31

W odpowiedzi na komentarz #31


Cóż poradzić, że takich mamy komentujących



Dzięki. ;)
[#35] Re: Naklejki potaniały

@MaaG^dA, post #33

W odpowiedzi na komentarz #33


Ja proponuję dosadną wersję njusa:




Portal IntuitionBase przejechał się na pomyśle wyssania z głupich amigowiec kolejnej porcji gotówki. Pomysł z naklejkami za "jedyne" 5 funciaków nie chwycił, więc by pozbyć się nadmiaru makulatury z szafy, obniżono cenę o połowę. Owce zareagowały nerwowo. Nie wiemy, czy to dlatego, że teraz za te same pieniądze miałyby dwie naklejki, czy po prostu zrozumiały, że jest ich coraz mniej, nawet dla domorosłych producentów naklejek. Portalowi IB proponujemy przerzucić się na pokemony: duży rynek i gwarantowane zyski.
[#36] Re: Naklejki potaniały

@SirLEO, post #32

W odpowiedzi na komentarz #32


Z całym szacunkiem takiej bzdurki bym nie podsyłał nawet gdyby to dotyczyło Peg/Mos i byłaby okazja z tego duetu się pośmiać.

Mam swoje sympatie i właśnie dlatego raczej żadko wypowiadam się o konkurencji. Podobnych zachowań oczekuję od innych ale może to za dużo. Szkoda, że nie ma zrozumienia ze strony niektórych osób.



redaktor ma wstawiać KAŹDEGO newsa




Tylko ten news brzmi inaczej na stronie głównej IB.com oraz AW.net

A autor wybrał akurat TAKĄ wersję. No coż, nie mam podstaw nie wierzyć ;), że Krashan dotarł do niej nie czytając głównych stron na tych portalach.





PS. Widziałem ten news i wydał mi się całkowicie nieważny. Co do podsyłania Wam to robię raczej napadami jak mogę chwilę się nad tym zastanowić i mam czas.



[#37] Re: Naklejki potaniały

@Grzegorz Kraszewski, post #31

W odpowiedzi na komentarz #31


.... czy z policji?

A moze udaje ze nie wie o co chodzi.

Pracujac w firmie X produkujacej towar Y nie wypada mi wypowiadac sie o firmie Z, ktora rowniez produkuje towar Y, ale nikt nie bedzie mi robil problemow ze mowie o produktach Q firmy P...

[#38] Re: Naklejki potaniały

@Fei, post #35

W odpowiedzi na komentarz #35


OMG!!!!!
[#39] Re: Naklejki potaniały

@stOOsh, post #37

W odpowiedzi na komentarz #37


Chyba za dużo literek i się kolega zaplątał. Genesi, którego jestem współpracownikiem, nie produkuje komputerów Amiga.
[#40] Re: Naklejki potaniały

@pini, post #36

W odpowiedzi na komentarz #36


Tylko ten news brzmi inaczej na stronie głównej IB.com oraz AW.net

A autor wybrał akurat TAKĄ wersję. No coż, nie mam podstaw nie wierzyć , że Krashan dotarł do niej nie czytając głównych stron na tych portalach.



Zwracam uwagę na LINK, który został podany w newsie i co jest w nim napisane. Mam nadzieję, że to rozwiewa pewne wątpliwości odnośnie tworzenia "własnych ideologii" w newsach.
[#41] Re: Naklejki potaniały

@mailman, post #40

W odpowiedzi na komentarz #40


A ja zwróciłem uwagę na dwa inne linki z newsem (kompletnym, umieszczonym na głównych stronach portali).
[#42] Re: Naklejki potaniały

@pini, post #41

W odpowiedzi na komentarz #41


(kompletnym, umieszczonym na głównych stronach portali).


Jeżeli udowodnisz, że na stronach portali jest kompletny news, a we właściwym miejscu, gdzie można nabyć te nalepki (czyli jak ja rozumiem "u źródła" ), podają nie do końca prawdziwą informację, wówczas oficjalnie przeprosimy i sprostujemy wiadomość.
[#43] Re: Naklejki potaniały

@reactor, post #6

W odpowiedzi na komentarz #5 i #6


Co się tyczy Anachronism Industries, to nie wiem czy kogoś tutaj obchodzi obniżka na zestaw gier do C64 za dolara, zasilacz do A500 za dwa dolary, czy też pakiet Amiga Forever (który bynajmniej dla ludzi z prawdziwymi Amigami pod strzechą nie jest). Jedyny interesujący produkt z całej obniżki to karta Prometheus. Wiarygodny portal, na który tutaj wiele osób się powołuje, nie napisał już, że "obniżka" na drugi dzień już nie obowiązywała i nadal nie obowiązuje (huragan na Florydzie) o czym możemy przekonać się tutaj. Na oficjalnej stronie Anachronism Industries o obniżce nie było ani nie jest nic napisane.


Co się zaś tyczy Software Hut - od niedzieli nie mogę dostać się na tę stronę. Jeżeli uda mi się na nią "wbić" na przestrzeni kilku następnych zamieszczę stosowną informację. Pewnych rzeczy osobiście nie przeskoczę.
[#44] Re: Naklejki potaniały

@mailman, post #42

W odpowiedzi na komentarz #42


Oto właściwe miejsce IntuitionBase(strona główna) gdzie można nabyć nalepki click

Stoi napisane po "mojemu", a w sklepie tego portalu po "Waszemu".

Kwestia wyboru czy podajecie ze strony głównej czy z podstrony sklepu. Co do innych wyprzedaży...darujcie sobie bo wszystkie je łączy jedno, są marne. Tak ja ta z nalepkami.

Powiedzieliśmy już wszystko. Redakcja swoje, ja swoje i nie znaleźliśmy wspólnego zdania, trudno.
[#45] Re: Naklejki potaniały

@pini, post #44

W odpowiedzi na komentarz #44


Bądź szczery i napisz po prostu, że Ty nie chcesz znaleźć wspólnego zdania. :/ Czy my mamy klepać kropka w kropkę te same teksty co są na innych portalach? Treść jest ze źródła? Jest, więc w czym rzecz? A może po prostu my przestaniemy zwracać uwagę na te wszystkie newsy odnośnie A1? Nie będziemy zamieszczać, nie będziesz (Ty i inni) się czepiać byle czego, będzie spokój... Okaż choć odrobinę zrozumienia dla tego co robimy, nam naprawdę nikt za to wszystko nie płaci, a wielu nam wszystko wytyka.
[#46] Re: Naklejki potaniały

@SirLEO, post #45

W odpowiedzi na komentarz #45


Tak jest zawsze, ze wszystkim... Coś się robi, społecznie, a ludzie marudzą.

Najgorzej się przejmować... Nie ma po co, robić swoje, i tyle.
[#47] Re: Naklejki potaniały

@Grzegorz Kraszewski, post #39

W odpowiedzi na komentarz #39


O to sie kolega martwic nie musi... Odnosilem sie do tekstu o uczniach, studentach i bezrobotnych jako bezstronnych rekatorow PPA

[#48] Re: Naklejki potaniały

@pini, post #44

W odpowiedzi na komentarz #44


Oto właściwe miejsce IntuitionBase(strona główna) gdzie można nabyć nalepki


Nalepki można nabyć w sklepie, a tam chyba wszyscy widzą co jest napisane.


Tu nie chodzi o to, że coś chcemy zrobić komuś na przekór lub nie po jego myśli. Po prostu staramy się jak najdalej sięgnąć do źródła. Pod koniec sierpnia mieliśmy przykład co się dzieje, gdy się tego do końca nie sprawdzi. Chcemy tego uniknąć i chyba właśnie to robimy. Przepisywanie z innych portali na dobre nie zawsze wychodzi.
[#49] Re: Naklejki potaniały
Nie ma sie co dziwic, ze ludzie nie kupowali naklejek po 5 funtow, skoro za podobna cene mozna miec: taki plecak :))
[#50] Re: Naklejki potaniały

@Kaczus, post #49

W odpowiedzi na komentarz #49


Calkiem ladny :)
[#51] Re: Naklejki potaniały

@stOOsh, post #50

W odpowiedzi na komentarz #50


E tam... moze dla dziewczny plecak _z motykliem _pasuje, ale dla faceta... raczej nie
[#52] Re: Naklejki potaniały

@reactor, post #51

W odpowiedzi na komentarz #51


No tak, prawdziwy facet powinien nosić na wierzchu podskakujące jądra [boingballs] :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem