Komentowana treść: AmigaOS 4.0 - film
[#1] Re: AmigaOS 4.0 - film
No, to jak to trafi do użytkowników, to MorphOS 1.4 zostanie ładnie pozamiatany.
[#2] Re: AmigaOS 4.0 - film
W sumie na tym filmie nie było widać jeszcze jednej, ważnej cechy systemu - overlaya.
[#3] Re: AmigaOS 4.0 - film

@MinisterQ, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1




Masz rację MOS sprzątnięty. Chyba, że MOST weźmie się za MOSa i

marketing, to jest szansa, że dogoni w kilku sprawach OS4.
[#4] Re: AmigaOS 4.0 - film
gośc na sam koniec chiał nas troszkę za serca złapać, heh, ale nieco mnie widok tego boot menu rozwalił. :) natomiast sam system wygląda dość apetycznie. ma się wrażenie, że przyjemnie się w tym klika. ale - jak to bywa - diabeł tkwi w szczegółach, więc dopóki nie dane mi będzie samemu gdzieś poklikać, to chyba nie ma co się na razie rozwodzić...



innymi słowy - thumbs up. :)
[#5] Re: AmigaOS 4.0 - film

@MinisterQ, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1
Chyba żartujesz?!?!? Przecież MOS jest tak zaawansowany, że AmigaOS4 musi go jeszcze przez przynajmniej 2 lub 3 lata gonić nie zwalniając tempa rozwoju...:) A może wrózki się pomyliły?:) Ktoś im nie te fusy zapodał?:) Dobra, dość trollowania.

Howgh!

[#6] Re: AmigaOS 4.0 - film
Nie da sie ukryc, ze robi wrazenie. Ale rozwalony Pegasos musial byc. ;)
[#7] Re: AmigaOS 4.0 - film

@MinisterQ, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Z tego co mi się obiło o uszy sterowniki z overlayem też już są testowane. Osobiście mi bardziej zależy na overlayu niż na 3D, chociaż jest trochę produkcji Kierownika i MDW, które chętnie bym przetestował na micro.:)
[#8] Re: AmigaOS 4.0 - film

@KAM_, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4




Tu nie chodzi o to, czy są jakieś szczegóły, do których można się przyczepić, bo na pewno są. Tu chodzi o stały rozwój, a to jak widać Hyperionowi się na razie udaje. Przypominam, że od ostatniego uaktualnienia minęło ledwo kilka miesięcy.
[#9] Re: AmigaOS 4.0 - film

@MinisterQ, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1




Film jak film oby jeszcze był soft który te cuda na kiju wykorzysta



ps

A da się już na A1 kopiować duży plik korzystająz jednocześnie

intensywnie z karty sieciowej i oglądać telewizję przez kartę TV,

udostępniając jednocześnie połączenie sieciowe innemu komputerowi?!?
[#10] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Mandi^ATO, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Jesteś jak stara baba, która uwielbia mówić: "A NIE MÓWIŁAM?"

:P



[#11] Re: AmigaOS 4.0 - film

@KAM_, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


"diabeł tkwi w szczegółach, więc dopóki nie dane mi będzie samemu gdzieś poklikać, to chyba nie ma co się na razie rozwodzić..."



Oj, niewierny Tomaszu.:) Ci co byli na ostatnim GGUA wiedza jak to dziala w praktyce - zapytaj np. MiniQ, zobacz tez ile oprogramowania zaprezentowałem http://ggua.exec.pl/historia/22.html. Osobiscie juz jestem zadowolony z AmigaOS 4, az strach pomyslec co bedzie dalej, jezeli Hyperion bedzie kontynuowal prace nad systemem.
[#12] Re: AmigaOS 4.0 - film

@SZAMAN, post #11

W odpowiedzi na komentarz #11


zapytaj np. MiniQ,



A dlaczego akurat mnie? Mało to osób było tam razem ze mną?
[#13] Re: AmigaOS 4.0 - film

@MinisterQ, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10
Że stara dupa jestem to wiem, ale baba? Nie... Nie ta płeć... Poza tym ja tylko zacytowałem wypowiedzi niektórych, a nie swoje, więc nie ma "a nie mówiłem..." Ot zwykłe trollowanie, czasami i mi się należy :P :o :) :D ;) :P :o :D :)

Howgh!

[#14] Re: AmigaOS 4.0 - film

@MinisterQ, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12


Wiele osob wierzy w Twoj obiektywizm. :D
[#15] Re: AmigaOS 4.0 - film

@SZAMAN, post #11

Poprawny link (bo zaplatala sie w nim jakas kropeczka) :)

http://ggua.exec.pl/historia/22.html
[#16] Re: AmigaOS 4.0 - film

@SZAMAN, post #14

W odpowiedzi na komentarz #14


Marcin jest pomostem :) pomiedzy dwoma swiatami - "Darkseed" (c) Cyberdreams.
[#17] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Amig_OS, post #16

W odpowiedzi na komentarz #16


Bardzo dobre, ale darujcie sobie. :P
[#18] Re: AmigaOS 4.0 - film
Szkoda że żadna z moich przeglądarek nie rusza DIVX5. Jak szybki jest emulator Petunia?
[#19] Re: AmigaOS 4.0 - film
zbieram szczeke podlogi :> i od dzis intensywniej ciulam na uA1 :)
[#20] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Prince, post #18

W odpowiedzi na komentarz #18




Ciezko bylo dostrzec bo za szybko cyferki skakaly, ale na takim VoxelSpace Petunia osiagala chyba ponad 360 fps (G3 800). Dla porownania moje 030/50Mhz nie potrafi dobic do 8 fps, a 60 o ile dobrze pamietam osiaga 30 - 40 fps (choc moge sie mylic). U mnie na emulatorze bez JITa jest to tylko około 60 fps. Mozna wiec zalozyc ze Petunia daje przynajmniej 6-krotnego kopa w porownaniu do emulatora na ktorym pracuje dzis.

[#21] Re: AmigaOS 4.0 - film

@SZAMAN, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7






Osobiście mi bardziej zależy na overlayu niż na 3D



Ale co to za komputer bez 3D? Ludzie na Classicach z Voodoo zyja bez overlaya to AOS4 tez jeszcze jakis czas przezyje. Pomysl o "cudownym" Quake2 w 1024x768 z wygladzaniem tekstur...mioooodzio
[#22] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Prince, post #18

W odpowiedzi na komentarz #18


Petunia z JITem jest szybka - gdy widze te pluginy z AmigaAMPa na tym filmiku to juz sie nie moge jej doczekac, u mnie na micro bez Petuni nawet jeden taki plugin nie dziala szybko, a tam Crisot puszcza 5 naraz i wszystkie zasuwaja!
[#23] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Mandi^ATO, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Jesli przyjąć że mos (1.4) nie rozwija się od półtora roku to faktycznie wyjdą 2 lata jeśli os4 za klika miesięcy mu dorówna. więc co w tym dziwnego?
[#24] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Andrzej Drozd, post #21

W odpowiedzi na komentarz #21


Ludzie na Classicach z Voodoo zyja bez overlaya


Overlay w Voodoo jak najbardziej dziala.
[#25] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Valwit, post #24

W odpowiedzi na komentarz #24


cicho bo się dowie i sobie włączy
[#26] Re: AmigaOS 4.0 - film

@uran, post #19

W odpowiedzi na komentarz #19




Ciekawe co MOST pokaże teraz ... może chociaż polska lokalizacja do

mosa ??
[#27] Re: AmigaOS 4.0 - film

@noowy, post #26

W odpowiedzi na komentarz #26


Pytanie retoryczne?
[#28] Re: AmigaOS 4.0 - film

@MinisterQ, post #27

W odpowiedzi na komentarz #27




...hehe bardziej pytanie praktyczne :P
[#29] Re: AmigaOS 4.0 - film
Pokazywanie czegokowliek lub zapowiadanie przekracza mozliwosci mosT nie mowiac o jakims oswiadczeniu.
[#30] Re: AmigaOS 4.0 - film

@rzookol, post #25

W odpowiedzi na komentarz #25




cicho bo się dowie i sobie włączy





Nie poniewaz na oczy nie widzialem mediatora+voodoo...ja stary AGAtowiec walcze teraz na BVision
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem