Komentowana treść: AmigaOS 4.0 - film
[#31] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Valwit, post #24

W odpowiedzi na komentarz #24






Overlay w Voodoo jak najbardziej dziala.



Popatrz, popatrz jak ten czas szybko leci...
[#32] Re: AmigaOS 4.0 - film
Obejrzalem film i nie wiem, czy mnie zaciekawilo czy nie, bo naprawdę niewiele widac, znowu ktos filmowal telefonem komurkowym?
[#33] Re: AmigaOS 4.0 - film

@noowy, post #26

W odpowiedzi na komentarz #26


Odpowiednie pliki są w źródłach ambienta (.cd i .ct) - więc w czym problem ?
[#34] Re: AmigaOS 4.0 - film

@noowy, post #26

W odpowiedzi na komentarz #26


Nic nie pokaże jak sądzę. I słusznie.
[#35] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Grzegorz Kraszewski, post #34

W odpowiedzi na komentarz #34


dlaczego akurat słusznie, jeśli Mos ma się stać produktem komercyjnym to taki produkt należy reklamować
[#36] Re: AmigaOS 4.0 - film

@rzookol, post #35

W odpowiedzi na komentarz #35


Każdy ma określoną ilość pomyj wylanych na głowę jakie może wytrzymać, ludzie z MOS teamu też.
[#37] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Grzegorz Kraszewski, post #36

W odpowiedzi na komentarz #36




Grzegorz, pomyjami nie przejmuj się. Z tym raczej nie da się walczyć. Tu chodzi raczej o sensowną wymianę zdań z użytkownikami. Wbrew pozorom nie każdy jest nawiedzony...
[#38] Re: AmigaOS 4.0 - film

@gucio, post #37

W odpowiedzi na komentarz #37


Teraz już się nie przejmuję. Przestałem się tylko dziwić reszcie ludzi z teamu. Np. Schmidtowi, że przeportował MOS-a na MGT. Z tego może być kasa, a użytkownicy Pegasosów odwdzięczą się bluzgami i miauczeniem na portalach. Więc po co się dla nich wysilać.
[#39] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Grzegorz Kraszewski, post #38

W odpowiedzi na komentarz #38


Krash, nie mozna generalizowac, ale po prostu sam widzisz jaka jest sytuacja, wszystko napiete, a brak dialogu z urzytkownikami powoduje wlasnie takie reakcje. Po prostu ludzie chcieli by miec nadzieje na lepsza przyszlosc, ale to mozna uzyskac podajac pewne - widoczne na horyzoncie daty. Np plan:




1) koniec kwietnia bedzie gotowe to i to

2) nastepna data bedzie to i to...



oczywiscie daty moga sie przesuwac, szczegolnie te dalsze, ale widac etapy - na psychike uzytkownikow zadziala to dobrze, bo plan jest realizowany mniej wiecej dobrze - widac przyszlosc, wiec jest ok. A tak jedna wielka niepewnosc i zastanawianie sie, czy dobrze zrobilem inwestujac w pegaza, wszyscy uzytkownikow olewaja, po co sie w to angazowalem itd...





[#40] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Kaczus, post #39

W odpowiedzi na komentarz #39


Nie ma żadnego planu, taka jest prawda. Więc co podawać? Bzdury wyssane z palca?
[#41] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Kaczus, post #39

W odpowiedzi na komentarz #39


nie chodzi nawet o przyszłe daty tylko o to co już zostało zrobione
[#42] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Grzegorz Kraszewski, post #40

W odpowiedzi na komentarz #40


No to przydalo by sie ten plan stworzyc, jakby nie patrzec pracujecie nad systemem operacyjnym, wiec powinno byc to robione chyba zgodnie z jakims planem.
[#43] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Kaczus, post #42

W odpowiedzi na komentarz #42


Nie ma planu, nie będzie planu, kupujcie AmigaOne...
[#44] Re: AmigaOS 4.0 - film
buuaachachaa...
[#45] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Grzegorz Kraszewski, post #43

W odpowiedzi na komentarz #43


Krash to naprawdę nie jest smieszne... Pytanie pozostaje, czy morphos ma jakas przyszlosc, czy dac sobie z tym siana, czy w jakikolwiek sposob wspierac... Podejscie do problemu tutaj zaprezentowane do niczego nie prowadzi, po za destrukcja.
[#46] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Kaczus, post #45

W odpowiedzi na komentarz #45


Z takim kierownictwem jak obecnie? Odpowiedź na to pytanie jest oczywista.
[#47] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Grzegorz Kraszewski, post #36

W odpowiedzi na komentarz #36


Nie, no nie mogę...

Tobie też trzeba tłumaczyć to, że każda akcja powoduje reakcje?

Że te - jak to określasz - "pomyje" nie wzięły się znikąd? Że są skutkiem pewnej sytuacji, do której użytkownicy, w dobrej wierze inwestując w sprzęt i system - wcale się nie przyczynili?

Czy tak naprawdę trudno wam, ludziom z mostemu postawić się w sytuacji zwykłego użytkownika mosa 1.4, wiedząc od kuchni, może nawet lepiej niż niejeden użytkownik - jak bardzo ten system wymaga ulepszeń i poprawek?

Nie rozumiem dlaczego panuje taka destrukcyjna moda? Co to w ogóle ma być? Co za dziwni ludzie z dziwną mentalnością zabrali się za pisanie systemów...?

Liczy się kasa, jak widzę, tylko i wyłącznie.

Ktokolwiek wierzy w kontynuacje MOSa jest strasznie naiwny...
[#48] Re: AmigaOS 4.0 - film

@MinisterQ, post #47

W odpowiedzi na komentarz #47


A żebyś wiedział, że kasa się liczy. Życzę Ci, żebyś się nigdy o tym nie musiał przekonywać (chociaż chyba dla Ciebie ta przykra prawda nie powinna być obca?). Doszedłem do wniosku, że skoro mi się zbiera za MOS Team to niech przynajmniej wiem za co obrywam. Więc wybieram twardą opcję teraz. Users must die.
[#49] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Grzegorz Kraszewski, post #46

W odpowiedzi na komentarz #46


A czy czasami nie bylo proby zmiany tego kierownictwa?
[#50] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Kaczus, post #49

W odpowiedzi na komentarz #49


Jak sobie to wyobrażasz, w sytuacji gdy aktualne kierownictwo kontroluje kody źródłowe większości istotnych elementów systemu?
[#51] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Grzegorz Kraszewski, post #48

W odpowiedzi na komentarz #48


Doskonale sobie zdaje sobie sprawę z tego, ze kasa się liczy, ale amigowe warunki jej nie sprzyjają...

ech, zresztą nie ma to sensu. Co jak co, ale po Tobie się tego nie spodziewałem.

EOT
[#52] Re: AmigaOS 4.0 - film

@MinisterQ, post #51

W odpowiedzi na komentarz #51


W sumie co Cię MOS teraz...
[#53] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Grzegorz Kraszewski, post #52

W odpowiedzi na komentarz #52


A zdziwiłbys się.
[#54] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Grzegorz Kraszewski, post #52

W odpowiedzi na komentarz #52


No ladnie. Jedynej osobie z MOST ktora wydawala mi sie rozsadna takze odbilo. Ja moze nie bede pisal doslownie tego co sobie pomyslalem, bo jakas kulture wypowiedzi trzeba zachowac.



Moze powiem kim wedlug mnie byles (juz nie jestes zeby nie bylo watpliwosci) dla uzytkownikow MOSa, a bynajmniej dla mnie. Otoz byles jedynym czlonkiem MOST, ktory potrafil sie normanie wypowiadac, porozmawiac z nami. Moze czasem kitu troche pocisnales, ale przynajmniej w taki sposob, ze w to uwierzylismy. Zawsze taki opanowany, ze tak powiem dobrze ulozony, zrownowazony czlowiek. Poprostu totalne przeciwienstro Pana Piszczka, ktory czasem wpadl jak przeciag i narobil poruty swoimi malo blyskotliwymi wypowiedziami i z podobna prekoscia znikal. Szkoda, wielka szkoda. Ty byles ostatnia nadzieja MOSTu.



MorphOS Team MUST die!
[#55] Re: AmigaOS 4.0 - film
a wezcie wszyscy wyluzujcie, wiosna idzie :) wystarczy zmienic odrobine myslenie na pozytywne i bedzie git.
[#56] Re: AmigaOS 4.0 - film

@nelson, post #55

W odpowiedzi na komentarz #55


no właśnie idzie i dojść nie może - dlatego wszyscy tacy spięci

zróbmy spotkanie z MosTeamem przy dzwiękach jamajskiej muzyki ubrani w shorty, z różówymi okularami i Nargilą na stole
[#57] Re: AmigaOS 4.0 - film
wszystkim brakuje slonca za oknem. jak przyjdzie wiosna na dobre od razu bedzie lepiej:)
[#58] Re: AmigaOS 4.0 - film

@mcbarlo, post #54

W odpowiedzi na komentarz #54


Szkoda, wielka szkoda. Ty byles ostatnia nadzieja MOSTu.



MOS team jest beznadziejny z definicji. Więc jak można być nadzieją czegoś beznadziejnego?
[#59] Re: AmigaOS 4.0 - film

@Grzegorz Kraszewski, post #58

W odpowiedzi na komentarz #58


Pokazales, ze jednak mozna, ale pokazales tez, ze jest jak mowisz beznadziejny. Teraz widze tylko beton...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem