Komentowana treść: D-Box 1200
[#1] Re: D-Box 1200
obudowy szmobudowy... a ja dalej dragonem bede winuae nazywac a tak powaznie no to ich chyba pokrecilo. To taki przejaw dziwactwa producetow amigowego sprzetu i softweru zawsze zapowiadaja cuda na kiju a potem robia przelotki i obudowy. musze sobie widac tez znalesc zegarek jakis pod stary os zeby wyczekiwac nowinek
[#2] Re: D-Box 1200
WOlolo ten dragon to jest extra-kupiłbym go sobie, ale cena...no comments... A co do obudowy to i tak moja jest ładniejsza
[#3] Re: D-Box 1200
bleeee bleee bleeee, żałosne
[#4] Re: D-Box 1200
Całkiem fajna ta obudowa, gdyby kosztowala 149zl (a nie euro) to pewnie w Polsce tez by ja ktos kupil;) Mamy wiec nowiutka obudowe, nowego mediatora/dragona, nowe dyski itd, a wszystko to wisi na prawie 10 letniej plycie glownej:(
[#5] Re: D-Box 1200

@luk, post #4

Dragona jeszcze nie mamy :)
[#6] Re: D-Box 1200
Szkoda kasy na takie coś...
[#7] Re: D-Box 1200
Co się martwicie, widać że oferta nie dla polaków. Języka ojczystego się wstydzą, zniżek nie ma... Te obudowy są dla frajerów, nie dla nas :P
[#8] Re: D-Box 1200
No nie ta obudowa to jakieś nieporozumienie takie PeCeTower to sobie można od kilku lat kupić wszędzie poprostu jak zwykle traktują Amigę jak piąte koło u wozu a nas, użytkowników jak niespełna rozumu. Dotychczas poza newsami na temat Dragoan nie pokaznao nawet prototypu który działa.
[#9] Re: D-Box 1200

@Prince, post #7

A ja tak trochę off-topic: widząc mój przypis do mojego nicku zdębiałem :)

Dobra, przyznaję się że "jadę" na IBrowsie 2.2, ale żeby to było na Windowsie v45?

[#10] Re: D-Box 1200

@Prince, post #9

Tak się przypadkiem crack nie zgłaszał? ;)
[#11] Re: D-Box 1200
Chciałbym mieć tyle wiary w siebie ile ma ta firma. Skąd oni ją biorą? Ja też tak chcę...
[#12] Re: D-Box 1200

@MDW, post #11

Wiary? IMO jak sprzdadza z 10-20 sztuk tej obudowy to juz maja zysk niczego sobie :)
[#13] Re: D-Box 1200

@marcik, post #12

Pomimo wysokich cen ja i tak nie rozumiem jak ta firma się jeszcze kręci. Naprawdę jeszcze tak dużo sprzętu dla AmigiClassic się sprzedaje? Wiem, że jestem trochę mało obiektywny, bo krzyżyk na Classicu (zwłaszcza A1200) postawiłem bardzo dawno temu (długo przed kupnem Pegasosa). No ale naprawdę nie mogę pojąć skąd niektórzy biorą w 2005 roku pęd do rozbudowy A1200. Chcą za wieeelkie pieniądze zrobić z niej na siłę Pegasosa albo AmigęONE. :) Ja bym chyba nawet za pieniądze już AmigiClassic nie używał. Przesiadka z Pegasosa (albo AmigiONE) na Classica jest niemożliwa. Już prędzej na peceta albo macintosha (z macosx oczywiście, bo macos9 zupełnie się nie nadaje do używania w 2005 roku).
[#14] Re: D-Box 1200

@MDW, post #11

To mailnij do nich, co Ci szkodzi... Może wiarę w siebie też, chociaż niekoniecznie oficjalnie (spod lady?? :D :D), mają w ofercie? :D

[#15] Re: D-Box 1200
A zresztą, niech sprzedawają co chcą, w nazwie jest "Amiga" a grunt to reklama.



p.s. sieć na Amy mam poprzez peceta, może dlatego mam tu jekiegoś win 45?
[#16] Re: D-Box 1200
Zagraniczne Owce wyją z zachwytu! -- czekam kiedy mnie ukamionują. ;D
[#17] Re: D-Box 1200

@Prince, post #15

Ja też mam za pośrednictwem peceta, a mi prawidłowo "rozpoznaje" MorphOS 1.4. :)



Ściągnij z Aminetu program FileX, wczytaj do niego główny plik wykonywalny IBrowse. Znajdź wszystkie ciągi znaków "Windows" i zamień na "AmigaOS", "MorphOS" czy co tam chcesz i zapisz. Tylko oczywiście ciąg znaków musi być tej samej długości. A tak swoją drogą to ciekawe, że Windows, AmigaOS i MorphOS mają tyle samo znaków. :D Acha, tylko zachowaj sobie kopię pliku wykonywalnego IBrowse żeby nie było na mnie jak coś się poknoci.





[#18] Re: D-Box 1200

@Prince, post #15

Nie, to raczej wina tego, ze uzywasz lewgo IBrowese'a
[#19] Re: D-Box 1200
Eeetam, dajcie mi obudowę, a wstawię w nią Amigę :P To naprawdę takie trudne?
[#20] Re: D-Box 1200

@MDW, post #17

nie wystarczy cedem?
[#21] Re: D-Box 1200
Niezla taktyka...

- najpierw szum wokol Shark'a i wzrost sprzedazy Miedatorow

- teraz modny jest Dragon wiec zrobmy obudowe do niego...

i wszystko po iscie zachodnich cenach



tak przy okazji - moj znajomy zakupil rok temu zwykla obudowe ATX za ok 140PLN i sam wykonal caly tylni panel oraz inne dodatki tak, ze sama A1200 jak i mediator pasowaly idealnie. Calkowity koszt przygotowania obudowy (wraz z nia sama) wyniosl ok 200PLN... no ale firma musi jeszcze zarobic... 150%...
[#22] Re: D-Box 1200
Niezla taktyka...

- najpierw szum wokol Shark'a i wzrost sprzedazy Miedatorow

- teraz modny jest Dragon wiec zrobmy obudowe do niego...

i wszystko po iscie zachodnich cenach



tak przy okazji - moj znajomy zakupil rok temu zwykla obudowe ATX za ok 140PLN i sam wykonal caly tylni panel oraz inne dodatki tak, ze sama A1200 jak i mediator pasowaly idealnie. Calkowity koszt przygotowania obudowy (wraz z nia sama) wyniosl ok 200PLN... no ale firma musi jeszcze zarobic... 150%...
[#23] Re: D-Box 1200

@reactor, post #18

hie hie zgadza się.... oj Prince nieładnie, nieładnie...



[#24] Re: D-Box 1200
Aaaaa.....miga rulez?
[#25] Re: D-Box 1200
Ja pierdziut! Cena.... bez komentarza; chyba ktoś tam dostał z główką.
[#26] Re: D-Box 1200

@luk, post #4

" Mamy wiec nowiutka obudowe, nowego mediatora/dragona, nowe dyski itd, a wszystko to"... nie dla zwykłego śmiertelnika z powodów cen.
[#27] Re: D-Box 1200

@opi, post #16

> Zagraniczne Owce wyją z zachwytu! -- czekam kiedy mnie ukamionują. ;D



Słusznie ci się tam oberwało.

Pokazałeś im na czym polega osławiona bezinteresowna polska zawiść. Jeśli ktoś coś robi, a już nie daj boże z powodzeniem, to trzeba mu to mieć za złe, bo samemu robić się nie chce, lub nie potrafi.
[#28] Re: D-Box 1200
To jest padaczka, a nie buda do kompa, za 150 można mieć wypasioną budę od pieca z alu i za kilka zetek ją przerobić, ale nie za taką kasę taki shit !! ale i tak na zachodzi to łykną !!
[#29] Re: D-Box 1200

@Marcin, post #27

Pokazałeś im na czym polega osławiona bezinteresowna polska zawiść.




Tak myślisz? A na czym ta zawieść polega? Na tym, że śmieje się z ludzi ekscytujących się ATX-owym pudłem z nawierconymi dziurkami pod Amigę 1200?



Jeśli ktoś coś robi, a już nie daj boże z powodzeniem, to trzeba mu to mieć za złe, bo samemu robić się nie chce, lub nie potrafi.




(słabydzok)Szczególnie aplikacje do czyszczenia RDB (/słabydzok)



Jedni mają prawo robić, inni komentować. Ostatnio dla przykładu Portal Prawdziwych Amigowców zrugał eFUNZINe. Oflagowałem się i podpaliłem z powodu trącania mojej byłej firmy, a obecnych przyjaciół? Opinia jest jak dupa, za przeproszeniem, każdy ma własną. Mam wychodować wąsik, zakupić malucha i okładkowe wydanie filmu o życiu Papieża z gazety ,,Śledziona: Życie po życiu'' żebyś poczuł, że dobrze trafiłeś? ;->
[#30] Re: D-Box 1200
Mnie tam bardziej podobał się E/BOX
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem