Komentowana treść: Amimajówka LIVE
[#1] Re: Amimajówka LIVE
Żyje tam kto?? Z tego co widać, to dumają cały czas. ;) Cokolwiek, choćby jakiś znak, że już się zaczęło. :)
[#2] Re: Amimajówka LIVE

@SirLEO, post #1

Juz sie zaczelo tylko fejkowy obrazek!
[#3] Re: Amimajówka LIVE
Tak, tylko ciągle widze jeden ten sam obrazek ( koles ubrany w koszulkę "Riders 34")...czekam na sprawozdanie i fotki z AmiMajówki :)
[#4] Re: Amimajówka LIVE

@krismiszcz, post #3

No przecież oglądasz fotki. ;) Czemu ta kamera nic nie pokazuje? Tylko jakąś ściane z oknem. :/ Nie da się ustawić, by pokazywała salę z ludźmi?
[#5] Re: Amimajówka LIVE
Ej no , pokażcie ekrany komputerów :) !!!!!!!!!!
[#6] Re: Amimajówka LIVE

@SirLEO, post #4

Wygląda na to, że jednak się da... ;)

[#7] Re: Amimajówka LIVE
E no chlopaki juz sie postarali - cos sie dzieje na ekranie :]
[#8] Re: Amimajówka LIVE

@reactor, post #7

Jakim ekranie? Nadal ściana. ;) Teraz barek pokazują, kto nie pojechał niech widzi co traci. :)
[#9] Re: Amimajówka LIVE
Pozdrowienia z Krakowa dla wszystkich których tu nie ma... Żałujcie - jest microA1 - odjazd!
[#10] Re: Amimajówka LIVE

@stony, post #9

i ta microA1 to naprawdę taki odjazd?
[#11] Re: Amimajówka LIVE

@SirLEO, post #8

Ja widze jakis ekran monitora.
[#12] Re: Amimajówka LIVE
Mogli by zrobic dodawanie komentow pod tym "obrazkiem". :/
[#13] Re: Amimajówka LIVE

@Kokos, post #12

ano :]



no i mogli by pokazać co się dzieje na jakimś ekranie, a nie głowy i tak nie znajomych mi ludzi :)



hehe, pozdro ;]
[#14] Re: Amimajówka LIVE
Echm, myślałem że będzie to animka a nie shooty...No ale nie można mieć wszystkiego.. tylko jeśli są to shooty to dlaczego w tak niskiej rozdziałce? Nie idzie się zorientować czy to pegaz czy A1 :D
[#15] Re: Amimajówka LIVE

@stony, post #9

Pozdrowienia z Krakowa dla wszystkich których tu nie ma... Żałujcie - jest microA1 - odjazd!



Tylko micro, to Piotr swojej duzej Amigi nie zabral ?
[#16] Re: Amimajówka LIVE

@baderman, post #13

pokazuja czasem
[#17] Re: Amimajówka LIVE

@TJindy, post #14

Jak to nie widać co to? Wyraźnie widać.
[#18] Re: Amimajówka LIVE
nich sie MiniQ do kamery pokarze :)
[#19] Re: Amimajówka LIVE

@Brodek, post #18

Czym? Ma się sam okładać jakimś kablem od MicroA1?

Ha, jednak to jego widziałem tam na początku...
[#20] Re: Amimajówka LIVE
dajcie kamere na "multimedialny rzutnik" :)
[#21] Re: Amimajówka LIVE
Ciekawe, ale mogli by dac normalna animacje. :D
[#22] Re: Amimajówka LIVE
Cieszmy się że chociaż chcą nam coś pokazać :]
[#23] Re: Amimajówka LIVE
jaki OS taki webcam :))
[#24] Re: Amimajówka LIVE
A to nie są przypadkiem tajne materiały Policji? Ci osobnicy mocno podejrzani :D
[#25] Re: Amimajówka LIVE

@Prince, post #24

Ciemno tam, melina jakaś, piwo złopią i na dodatek coś ukrywają! Bowiem od jakiegoś czasu widać tylko poł obrazu...
[#26] Re: Amimajówka LIVE
Zdjecia sa juz dostepne pod tym adresem:



http://pipeta.chemia.pk.edu.pl/~arven/gfx/ami



wiecej zdjec i filmikow - wieczorkiem
[#27] Re: Amimajówka LIVE

@Arven, post #26

Hehe, wybrałem pierwszy lepszy obrazek i co widzę? Otwarty Harnaś w pełnej krasie, na dalszym planie Morphos... :D Na takim upale, to chłopaki wkrótce padną :D

[#28] Re: Amimajówka LIVE
A ja na pierwszym widzę jakiś regał z książkami - pewnie piwo juz wypili...

[#29] Re: Amimajówka LIVE

@Prince, post #27

Wybrałem również losowo, nie mów, że Ty też wybrałeś fotke PICT3581.JPG?? Jest Harnaś, jest zdaje się MOS, ale główną część zajmuje tankujący MiniQ. :D BTW: mam podobnego webcama, Aiptek Pencam. Jak się uda, to kolejna impreza będzie transmitowana na PPA. ;) W sumie to każda może! Zatem oficjalnie zapraszam do składania wniosków o przydzielenie konta na upload danych do webcama. Oczywiście, tylko amigowe imprezy. Zaleta tego? Każdy trafi i sobie będzie mógł sam sprawdzić, czy ktoś nie nadaje. Oferta promocyjna.
[#30] Re: Amimajówka LIVE

@SirLEO, post #29

Wybrałem również losowo, nie mów, że Ty też wybrałeś fotke PICT3581.JPG?? Jest Harnaś, jest zdaje się MOS, ale główną część



Pewnie wszystkie fotki przedstawiają dokładnie to samo... ;)



Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem