Komentowana treść: Amimajówka LIVE
[#31] Re: Amimajówka LIVE

@Kamul, post #30

A od dłuższego czasu pokazują nam jaki to MiniQ potrafi być niewzruszony. :) A może go zahipnotyzowali?
[#32] Re: Amimajówka LIVE
Panowie, mam pytanie, czy ktoś w lipcu przyjechał by na Meeting w Okunince?
[#33] Re: Amimajówka LIVE
a gdzie to jest ?
[#34] Re: Amimajówka LIVE

@krismiszcz, post #32

Może ja... Wreszcie coś nie na drugim końcu Polski.
[#35] Re: Amimajówka LIVE

@Arven, post #33

Okuninka jest w woj. Lubelskim obok Włodawy, tuż przy granicy Polsko-Ukraińskiej. Strona organizatorów : http://www.amiga-meeting.prv.pl/



Czy jechał by ktoś ??
[#36] Re: Amimajówka LIVE
Zapomniał bym dodać, Okuninka leży nad wspaniałym jeziorem Białym. Oczywiście w lipcu będzie cieplutka woda :)
[#37] Re: Amimajówka LIVE
a kiedy by to mialo sie odbyc ?
[#38] Re: Amimajówka LIVE

@krismiszcz, post #32

Chętnie tam przyjadę, ze sprzętem.
[#39] Re: Amimajówka LIVE

@SirLEO, post #29

ale główną część zajmuje tankujący MiniQ



Tam zaraz tankujący. :P Z jednego piwa, w dodatku nagrody za napisanie AmiGG (piwo, sztuk: jedna) robisz wielkie wydarzenie. ;)

W ogóle miałem je sobie na pamiątke zostawić, ale pogoda śjakoś nie sprzyjała na to... Ogólnie dzięki Stony. :)
[#40] Re: Amimajówka LIVE

@MinisterQ, post #39

To ja sobie Ciebie zamawiam! Hehe, już sobie wyobrażam, co mi napiszesz za kratę browara! O, a za dwie to już będzie potęga! PS. podpis na stronie zajefajny, teraz już wiemy skąd ta mina i czemu tam nadal siedzisz.
[#41] Re: Amimajówka LIVE

@Arven, post #37

Oczywiście każdy sprzęt mile widziany!! Nawet ja wezmę Amige i Apple :)

Impreza odbywa się jak co roku 24-25 lipca. Organizatorem jest Marek Hać.



Tak impreza to bardzo dobre miejsce, praktycznie jest to centrum wschodzniej strony Polski Więc wszyscy są mile widziani!!!!



http://www.amiga-meeting.prv.pl/

[#42] Re: Amimajówka LIVE

@krismiszcz, post #41

:( Za daleko :(
[#43] Re: Amimajówka LIVE

@krismiszcz, post #41

współczuję używania macos9.1 ;)
[#44] Re: Amimajówka LIVE
Czy do zdjęć będą również jakieś opisy?
[#45] Re: Amimajówka LIVE
>Oczywiście każdy sprzęt mile widziany!! Nawet ja wezmę Amige i Apple

>Impreza odbywa się jak co roku 24-25 lipca. Organizatorem jest Marek Hać.



Bardzo mi miîo krismiszcz, űe promujesz organizwanâ przezemnie imprezë, ale fakt jest taki, űe termin tegorocznego Amiga Eastern Meeting nie jest jeszcze dokîadnie ustalony, wiec proszë, nie rozsylaj nieprawdziwych informacji. Data 24-25 lipca, to bardzo orientacyjny termin (i zarazem, maîo realny - zerknij do kalendarza). Tak wiëc, narazie proszë o trochë cierpliwoôci... Stosowny news z zaproszeniem pojawi sië na îamach PPA jak zwykle 2-3 tygodnie przed imprezâ.

[#46] Re: Amimajówka LIVE
Są kolejne zdjęcia z imprezy. Zerknijcie tu: http://www.integradesign.org/~stony/amimajowka/index0.html. Najlepiej oglądać od końca, to będzie mniej więcej chronologicznie. Pozdrowienia!
[#47] Re: Amimajówka LIVE

@Arven, post #26

No i jak z tymi zdjęciami i filmami będzie? Może jakiś raport ktoś by popełnił? :D
[#48] Re: Amimajówka LIVE
Sorry za zły link - to wina kropki. http://www.integradesign.org/~stony/amimajowka/index0.html
[#49] Re: Amimajówka LIVE
Marku, bardzo przepraszam!! Mogłem porównać wcześniejsze terminy Meetingów :) Moja niecierpliwość jest spowodowana chęcią spotkania się i obserwacji w pracy Pegazy :)
[#50] Re: Amimajówka LIVE
Fajnie bylo :)



[#51] Re: Amimajówka LIVE

@krismiszcz, post #3

Heheh....Ten koles w koszulce Raiders 34 to ja :):)...Ogolnie fajnie bylo,dobrze przeprowadzone prezentacje PEGa oraz Micro A1
[#52] Re: Amimajówka LIVE
Na jednym zdjeciu widac, ze byl MOS 1.5...

Pokazali Altiveca albo sterowniki 3D do Radeonow??
[#53] Re: Amimajówka LIVE

@Masta Krishna, post #52

Tak - MOS1.5 był dostępny.. przez 20s.
[#54] Re: Amimajówka LIVE
Jako ze tez bylem obecny na Amimajowce tez powinienem wyrazic swoja opinie na ten temat.

Cala impreza bardzo sie udala. Towarzyszyla jej wspaniala atmosfera. Mozna bylo poznac ludzi

ktorych znalo sie tylko z kanalow ircowych.

Mysle ze powinno sie odbywac wiecej imprez tego typu.

Z tego miejsca chcialbym podziekowac organizatorom za zorganizowanie tego typu imprezy.

Naprawde warto bylo przyjechac.



[#55] Re: Amimajówka LIVE
No a na taki AM, czy RR tak ludzie posiadajacy A1 bali sie przyjechac... Jak widac bylo tak jak mowilem, zadne pegazowce bic nie beda, wiekszosc wyciagnie wlasciwe wnioski z tego co zobaczy, pare osob oczywiscie bedzie sie czepiac dla samego czepiania, ale tak jest zawsze. Czyli mozna jednak sie spotkac pokazac to i owo, ale na eXecu piszac o tym swojego czasu bylem zbywany, ze jest to niedopomyslenia.
[#56] Re: Amimajówka LIVE
No hello to ja najbardziej zbrowarowanyn uczestnik Amimajówki-chcialem tylko zapytac czy bedzie Amiczerwcówka? dla mnie bylo fullwypas :)
[#57] Re: Amimajówka LIVE

@Hellena, post #56

A, to Tobie do zgonu brakowało jeszcze 4 godzin? ;)
[#58] Re: Amimajówka LIVE
jak Ty to wyliczyłes? dokładnie tyle
[#59] Re: Amimajówka LIVE

@Hellena, post #56

Ale może tym razem gdzieś nad rzeką, ... może nad Rabą np.: w Gdowie :) ...

Ale tak serio to w czerwcu raczej nie, ale może w sierpniu ... musze pogadać z MagGiem i Walim7.

[#60] Re: Amimajówka LIVE

@Rafael/ARMO, post #59

Naprawde było fajne i jestem za tym aby to powtórzyć, w seirpniu może być :) i nawet bym teraz zabrał sowjego pegaza :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem